Şimdi Ara

The Mentalist (2008- ) | 7.Sezon Başladı (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.012
Cevap
19
Favori
74.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     The Mentalist (2008-    ) | 7.Sezon Başladı
  • RJ olayının geri döneceğine inanıyorum yoksa uzatmazlardı diziyi her şey bitti yani uzatmanın mantığı yoktu. RJ geri dönerse muhteşem olur.
  • Sonunda beee

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonunda beklenen olay gerçekleşti. :) :)
  • Sonunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• vowww ne finaldi yahu. dünya gözüyle jane ve teresanın bu halini gördüm ya
  • Mantıklı bitirdiler. Hem gelecek sezonu merak ettirdiler hemde dizinin havasını diri tuttular.

Senaryoda FBI'ın cinayet masası gibi gözükmesi sorun oluyordu...
  • Sizce baslamalimiyim

• quote:

Orijinalden alıntı: Stan Marsh

Sizce baslamalimiyim

Kesinlikle zaman kaybi Degil adami rahatlatiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Hz.Simyacı

quote:

Orijinalden alıntı: Stan Marsh

Sizce baslamalimiyim

Kesinlikle zaman kaybi Degil adami rahatlatiyor

Uzun zaman arastirdim ve yeni dizimin the mentalist olmasina karar verdim. Su an bölümler iniyor ve indiğinde direk izlemeye başlayacağım

• yarım kalmıştı.başlasam iyi olacak aslında.
  • Her zaman izlenebilecek bir dizi. Aslında biraz kendini tekrar ediyor gibi gözükse de karakterler izlettiriyor...
  • Sonunda beklenen aşkla bağladılar.
  • sonunda bende bitirdim. Umarım 7. sezondan sonrada devam eder 30 sezonda olsa izlerim yani şimdi boşluk oluştu bende.. Bunun yerini doldurabilecek diziler varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sensation +

quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

quote:

Orijinalden alıntı: Sensation +

138 bölüm bekledik sonunda Cho da çok büyük bi andaval Şimdi dizinin akibeti ne olacak cbs le anlasmaları bitti mi ?

CBS yeniledi diziyi son bir sezon için. Ancak ilk dönemde yayınlamayacak, bahar döneminde yani 2. yarıda 13.bölümlük sezon olarak yayınlayacak ve bitirecek diziyi..

Heh iyi o zaman güzel hazırlanır umarım 13 bölümde yeter. Umarım RJ geri döner

RJ geri dönerse flim uzar gerçi dönsün dönsün uzasın daha iyi olur. 15-20 sezon yapsınlar izlerim ben çok tadında bitti 13 bölüm neye yetecekki ? herhalde bundan sonra jane ile lisbon evlenir

• quote:

Orijinalden alıntı: gtx295

sonunda bende bitirdim. Umarım 7. sezondan sonrada devam eder 30 sezonda olsa izlerim yani şimdi boşluk oluştu bende.. Bunun yerini doldurabilecek diziler varmı

Bazı dizileri sevsem de, bitmeli artık diyorum ama The Mentalist, gerçekten 60 yaşıma kadar yayınlansa sıkılmadan izlerim gibi geliyor.

Yalnız Rigsby ve Van Pelt niye uzaklaştı diziden, tamamen mi çıktı ne oldu anlam veremedim?

• quote:

Orijinalden alıntı: W.Amadeus

quote:

Orijinalden alıntı: gtx295

sonunda bende bitirdim. Umarım 7. sezondan sonrada devam eder 30 sezonda olsa izlerim yani şimdi boşluk oluştu bende.. Bunun yerini doldurabilecek diziler varmı

Bazı dizileri sevsem de, bitmeli artık diyorum ama The Mentalist, gerçekten 60 yaşıma kadar yayınlansa sıkılmadan izlerim gibi geliyor.

Yalnız Rigsby ve Van Pelt niye uzaklaştı diziden, tamamen mi çıktı ne oldu anlam veremedim?

bazı sitelerde , 8. sezonda olabileceği söyleniyor. çok fazla izlenen olursa.. Çünkü Abd'de 15milyon kişi izliyormuş Biranda diziyi kesmek olmaz bence sonuçda izleniyormu izleniyor bundan sonrasını 13 bölüme sıgdırmalarıda çok kötü olur. Acaba diyorum , Rj geri dönecekte lisbon'u kaçıracakmı 7. sezon 2014 sonlarına dogru başlıyacak diyorlar dogrumu acaba?

• Benim Rj ile ilgili hala umudum var. Hatta sezon sonunda bir sürpriz bekliyordum. Başka bir sürpriz oldu ama tıkandıkları yerde belki tekrar Rj sahne alabilir diye tahmin ediyorum.
    7. Sezon dediğiniz gibi 2014 Sonbahar gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: W.Amadeus

Benim Rj ile ilgili hala umudum var. Hatta sezon sonunda bir sürpriz bekliyordum. Başka bir sürpriz oldu ama tıkandıkları yerde belki tekrar Rj sahne alabilir diye tahmin ediyorum.
    7. Sezon dediğiniz gibi 2014 Sonbahar gözüküyor.

dizi sürekleyici en azından bu kadar çabuk bitmemeli diye düşünüyorum. Sonu chuck gibi olursa çok kötü olur. Bence dizinin tadı daha yeni başlıyor. Jane içinde hep bir kıskançlık vardı ama birtürlü söylemiyordu.

• Jane in şimdiye kadar kendisini tutmasının sebebi bence eşinin intikamını alamamış olmasıydı. Red John u öldürdükten sonra ancak çıkardı parmağından yüzüğü.
    Red John u öldürünce Jane, artık ölen eşine karşı borcunu ödemiş oldu gibi bir şey.

Bundan sonra mürüvvetlerini görürüz artık yaşları ilerledi iyice.

Bence bu dizi en az 2 sezon daha devam eder ki etmeli de. Hele ki Red John ölmemişse 5 sezon daha gideri var.

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.