Şimdi Ara

The Mentalist (2008- ) | 7.Sezon Başladı (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.012
Cevap
19
Favori
74.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizi bitiyor, halen yakınlaşma olmadı. Jane bir ifade etse Lisbon atlayacak üstüne de olmuyor işte...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KendineAteist

Başlamalı mıyım ?

bAşla bence.

Şu "zeki adam dedektife yardım eder" dizilerinden en iyisi Lie To Me'yle, ama bu dizi hem komik

Dizi nasıl gidiyor, 6. sezon çok tempolu başladı ama 10. bölüm itibariyle normale döndü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Professional Geek -- 27 Nisan 2014; 16:08:42 >
  • 19. bölüm çok güzeldi. 18'in üstüne ilaç gibi geldi.

Sezon finalini idare edecek düşmanı buldular. Lisbon'ın sevgilisi de işin içine girerse şaşırmam. Sezon finali olayı da belli oldu zaten, Lisbon'ın ayrılığı.
  • Jane reis ağlatmasın da başka bir şey istemem finalden
  • Dizinin geleceği hala belli olmadığı için yeni kanal arayışları başlamış. TNT veya USA'e geçebilir deniliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bölümdü zaman nasıl geçti anlamadım nedense yeni düşman iyi gibi bu sefer

• Bence artık yeni bir düşmana bile gerek yok "Agatha Christie : Poirot" serisi gibi temel bir senaryo yapısı olmadan da sadece her bölüm farklı bir cinayet olayı çözerekte gayet gidebilir. Jane öyle bir karekter çünkü adamı izlemesi o kadar keyifli ki yeni bir senaryo gidişatına ihtiyaç duyulmuyor. Önümüzde ki hafta için resmi sayfada şu cümle yazıyor "Storylines for CBS season finales are out" umarım kanal ayrılığından sonra kötü bir sürpriz yaşanmaz en az 1 sezon daha izlemek istiyorum ben dizinin bitmesine psikolojik olarak hazır değilim
  • Sezon finali konusu:

A new lead in a cold case requires Lisbon (Robin Tunney) to delay her plans to leave for Washington, D.C., giving Jane (Simon Baker) time to finally come to terms with his feelings for her and decide on a course of action

• Arkadaslar tavsiye edermisiniz diziyi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Belluschi_16

Arkadaslar tavsiye edermisiniz diziyi ?

Kesinlikle devam edenler arasında en iyilerden.
  • çok güzeldi 19.bölüm

duygulandım son sahnede ya, lisbon giderken köpek yavrusu gibi baktı jane'e , :( bu aralar fischer hiç görünmüyor çok az gösteriyorlar. jane le onun arasında ufak ta olsa bişeyler olsa güzel olur madem lisbon gidiyor ,dizi gene yön değiştirdi, bir bölümde uluslarası kadın tüccarını bulmaya döndü.... garip oldu, ama beğendim
  • CBS iptal ediyor umarım farklı bir kanal alır TNT, USA veya ABC alabilir diyorlar.

Almanya ve Fransa'da bayağı bir ünlü dizi 10 Milyonu aşkın, Amerika'dada bayağı bir taraftarı var zaten doğal olarak Bir site yourmumlarından ikisi:
    The Mentalist season 5 average is 8,1 millions, 30% share and a 37% share among Women 18-49 ! Some episodes even earned more than 10 millions viewers and nearly 40% share ! It is the n°1 show in France, each channel and each programm included !

A hit in Germany, too:
    the first half of the sixth season on Sat 1 averaged around 3 million people,
    the share in the demo (14-49) is 12,5% compared to the broadcasters march average of 8,9%.
    The show is no bear food, here
  • oh nooo
     The Mentalist (2008-    ) | 7.Sezon Başladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dura-Ace -- 2 Mayıs 2014; 0:47:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dura-Ace

Lisbon-jane birlikte olacak mı diye izliyorum yeminle

aynen bende de var bu durum. lisbon aslında çekici bir hatun değil ama garip bir çengelköy havası da var.
  • 2.sezonu bitirdim az önce. Dizi şuan kaçıncı sezonunda 4.sezon yazıyor başlıkta. Ayrıca son sezonu mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can N.

2.sezonu bitirdim az önce. Dizi şuan kaçıncı sezonunda 4.sezon yazıyor başlıkta. Ayrıca son sezonu mu ?

6. sezonda şuan. Büyük ihtimal son sezon ancak kanal değiştirip devam etme ihtimali var o yüzden kesin bir şey yok

• İnşallah kanal değiştirip devam eder...

• Diğer bölüm lisbon-jane arasında bir şey olma ihtimali yüksek
  • Son bölümde çok güzeldi. Son sahne

• Güzeldi
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.