Şimdi Ara

Mercedes B Serisi mi BMW 1 Serisi mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
9.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mercedes ve BMW'nin benzer konseptteki iki aracı olan Mercedes B erisi ile BMW 1 serisini kıyaslarsak hangisi daha iyi?

• b serisi ile 1 serisini karşılaştırmak olmaz bence,aynı tip arabalar değil sonuçta,ama ben olsam merco'derim ;)

• yukaıdaki fotolara bakınca mersedes ama gerçekte 1 serisi şekil araba
  • Sınıfları cok farklı. Kompak bir aile aracı B serisi,bmw 1 ise spor sayılabilecek bir araçtır,genç kesime hitap eder,iç mekan mercedes B ye göre emin ol cok daha kalitelidir,tasarımı konusmaya gerek yok bmw cok önde.Bmw motorları da gayet iyi 1.6 lt 115 hp 200 küsur max. sürat vergisi az. Tavsiye edilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Passione -- 24 Eylül 2008; 12:41:07 >

• Böyle bir soruya cevap yok..Beklentileriniz nelerdir? Hiç bir bilgilendirme yapılmadan nasıl o mu bu diye sorulur?
  • Mercedes B
  • quote:

Orjinalden alıntı: GöKHaN 35

Mercedes B

• ne için baktığınızı bilmiyorum beklentileri yazmamışsınız ama hemşerime katılmıyorum

tasarımı baz alarak 1 serisi diyorum

55
  • 1 serisi daha güzel bence hele genç işi tam benlik.
  • mersedes b bence.

hatta ben A yı bile 1 serisine tercih ederim.

zira ben şekil şemaldan ziyade iç hacme önem veriyorum

mersedes A bile 1 serisinden geniş iç hacme sahip.

hayırlı günler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Passione

Sınıfları cok farklı. Kompak bir aile aracı B serisi,bmw 1 ise spor sayılabilecek bir araçtır,genç kesime hitap eder,iç mekan mercedes B ye göre emin ol cok daha kalitelidir,tasarımı konusmaya gerek yok bmw cok önde.Bmw motorları da gayet iyi 1.6 lt 115 hp 200 küsur max. sürat vergisi az. Tavsiye edilir.

biraz daha ayrıntılı yazar mısın?
    mercedesin neresi kalitesiz mesela?
  • Haklısınız beklentilerimi biraz daha ayrıntılı belirtmeliyim.Aslında SUV niyetindeydim.Honda CRV'de karar kılmıştım diyebilirim.Ancak CRV'nin yakıt tüketimi beni düşündürüyor.Bu nedenle Mercedes veya BMW'nin bu serilerine de yöneldim.Araçtan beklentiler;

1) Çoğunlukla bayan arabası olarak kullanılacak
    2) İstanbul içinde ve ağırlıklı olarak TEM'de kullanılacak
    3) Otomatik vites olması şart
    4) Dizel olması tercih edilebilir olsa da pek şart değil, çok yakmayan bir benzinli de olabilir
    5) İç hacim, konfor, yol tutuş, performans vs. genel beklentiler.

Bunun dışında eklemeyi atladığım noktalar varsa onları da belirtebilirim.

Yorumlar için şimdiden teşekkürler.
  • bmw 1
  • bmw 1serisi bence
  • beklentileri kesinlikle b serisi karşılıyacaktır iç mekanın genişligine şaşıracaksın
  • quote:

Orjinalden alıntı: rubens_tr

Haklısınız beklentilerimi biraz daha ayrıntılı belirtmeliyim.Aslında SUV niyetindeydim.Honda CRV'de karar kılmıştım diyebilirim.Ancak CRV'nin yakıt tüketimi beni düşündürüyor.Bu nedenle Mercedes veya BMW'nin bu serilerine de yöneldim.Araçtan beklentiler;

4) Dizel olması tercih edilebilir olsa da pek şart değil, çok yakmayan bir benzinli de olabilir

ben olsam 1 serisi düşünürüm ...ancak ben genç adamım bana iç mekan çok şart değil...

sizin beklentilerinize bakınca honda crv den dönüp 1 serisi alınmaz ....mercedes b serisi çok daha uygundur...
    daha yüksektir ferahtır...

• delinin teki kuyuya taş atmış gene
  • quote:

Orjinalden alıntı: rubens_tr

Haklısınız beklentilerimi biraz daha ayrıntılı belirtmeliyim.Aslında SUV niyetindeydim.Honda CRV'de karar kılmıştım diyebilirim.Ancak CRV'nin yakıt tüketimi beni düşündürüyor.Bu nedenle Mercedes veya BMW'nin bu serilerine de yöneldim.Araçtan beklentiler;

B serisinin hangi motorunu düşünüyorsunuz?

• bmw 1 serisi
  • beklentılere gore mercedes b serısı daha ıyı
    ama bana hıtab edenı bmw 1 serısıdır
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.