Şimdi Ara

----------BAL ÜLKESİ---------KALDIĞI YERDEN HİZMETE DEVAM.AĞUSTOS AYI ---------------- (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
539
Cevap
45
Favori
77.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DiLaver beyden bende aLacagim bir ara. YanLiz bir tavsiyem var. MaLum insanLar unutabiLiyor. Bu yuzden sizden baL aLanLarin cep teLefonLarinida aLarak 1 aydan 1 ay'a topLu sms iLe biLgiLendirmesi guzeL oLmazmi. Yada diLaver hocam sen en iyisi foruma rekLam ver. Forumun baLcisi
  • Dilaver beyden 2 adet kestane bali aldim ve cok memnun kaldim. Alacak arkadaslara rahatlikla tavsiye edebilrim. Balin dogal ve katkisiz oldugu ilk tadildiginda bile belli oluyor diyebilirim. Kendisine buradan da tesekkur ederim.
  • pm
  • Arkadaşlar Çogunlukla Dilaver beyden bal alanlar Şunu dıyor balın tadı guzel ama Ben baldan anlamam dıyor Baldan anlayan bırısı Dilaver beyden Bal aldıysa Yorum yapabılrmı Eger önerirse 1 kiloda ben alıcam

ıyı forumlar
  • Ben balı aldım ve tattım süperım bişey :) bne kefiliyim beyenmeyen olursa parasını bile karşılarım o kadar iddalıyım ... almayan pişman olur
  • Daha önce aldığım 5 Kg baldan sonra 2 nci kez 1 kg çiçek balı aldım Dilaver arkadaşım yine sağolsun aynı gün hızlı bir şekilde balı kargoya vermiş bir gün sonra bal elimdeydi kendisine teşekkür ediyorum satışlarının bol ve hayırlı olmasını diliyorum
  • slm lar dilaver beyden 3 gün önce bende hem kahvaltılık hemde kestane balından aldımm bal uzmanı değilim ama her türlüsünden aşağı yukarı tatmışımdırr tecrübeme dayanarak ballar gerçekten süperr helede kestane balını zaten severim on numara gönül rahatlıpı ile alabilirsiniz ayrıca yaklaşım kargo hızı kargolamadaki özen gerçekten takdire şayan dı teşekkürlerimi bir borç bilirim tekrar görüşmek üzre hayırlı satışlar dilerim kendisineeeee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi juti34 -- 3 Mayıs 2009; 0:05:28 >
  • merhabalar dilaver beye tekrar teşekkür ederim önceki 2 kg lık bal alışverişimden sonra 4 kg (3kg kestane 1kg yayla) daha bal siparişi verdim ürünler ertesi gün elimdeydi ne yazıkki aras kargo nasıl becerdiyse becermiş ve 1 kg kestane balını kırmıştı o özenli paketlemeye rağmen durumu dilaver beye ilettiğimde hemen 1 kg daha kestane balını tarafıma tekrar gönderdi ürünün sonuna kadar arkasında olan bir arkadaşımız kısaca üründe satıcıda 1 numara herkese benden tavsiye iyi satışlar tekrar teşekkürler dilaver beye
  • 2 aya yakındır bu topic ' i takip ediyorum şu ana kadar tek bir olumsuz yoruma rastlamadım.Elimdeki bal biter bitmez bende 1 kilo çiçek ve 1 kilo kestane balı alacağım.
  • http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=192170&page=2

link veriyim orda hakiki baldan bahsediyor.
  • haftasonu bende aldım. 1günde elime ulaştı. güvenilir ve alakalı bir arkadaş. bal da kaliteli.
  • dogal bal için uygun fiyat bence burda Rizede yarım kılosu 200-500 arası
  • ben de sipariş vericem de pm atamadım
    nasıl yapıyoruz
  • bende denemek isterim. dilaver bey pm attım.
  • ben de pm attim
  • pm attim, okunmus gorunuyor ama cevap alamadim ne yazikki...
  • kardeşler

bu aralar işlerim çok yoğun bal alma zamanı olduğu için nette fazla zaman geçiremiyorum.bir de pc bozuk format istiyor devamlı arıza veriyor arızayla uğraşmakta bütün vaktimi alıyor.
    bu ihmalden dolayı bütün kardeşlerimden özür dilerim;

inşallah onlarda beni anlayışla karşılarlar...

Tekrar görüşmek üzere

Saygılarla…

BAL ALAN ARKADAŞLAR<>E-COOL><UÇANTÜRK41><AİREA*2 ><BARBAROS24*2<>WAWES>< H.ERDOG (2 Kg)><ZİZİM><SALİHX>< NİSEZA>< SCHAVELLE>< SERKANUGUR>< AEO>< ALTUNOK74*(5Kg.)2>< LORDMAYROS>< WESCAM><HAYALSİNBANA*(2Kg.)3><KADİRCAN*(2 Kg)>< NANOCHEMİST><PLUM>< HUNGOKMEN>< KRİDVAN><KASAİ(2 Kg.+4 Kg)>< RAİST(5 Kg.)><FENMAN><NDURSUN(2 Kg)><ENEGARİP(2 Kg)><JUTİ34><METHÜSENA><VALUME><VEDATKEREM><

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dilaver_isik -- 18 Ağustos 2009; 23:28:13 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• kolay gelsin islerinde, eline gectiginde bana bir tane ayirirsan sevinirim
  • Dilaver bey pm attım. Cevabınızı bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vedatkerem

Dilaver bey pm attım. Cevabınızı bekliyorum.

İyi forumlar arkadaşlar. Sipariş verdiğim gün arkadaş kargoya verdi. Gelen bal mis gibi çiçıek kokuyor.Tadıda farklı güzel. Rengi biraz koyu gibi daha açık renk bekliyordum çiçek balını. Böle hafif boğazını yakıyo insanın.Benim biraz öksürüğüm var bakalım balgam sökme işini yapacak mı? bunla ilgili bil veririm ileride. Uzman değilim ama marketteki ballara beş basar. Onlar zaten ağda kıvamlı şeker. Üstelik kargo fiyata dahil iyi bir alış-veriş oldu.Dilaver beye tşk ederim. İzmite gidebilirsem, üretilen yeride görmek istiyorum.Bakalım hayırlısı...
    He birde üşenmemiş bal ile ilgili bilgilendirme amaçlı bir çıktı eklemiş balın yanına valla helal olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vedatkerem -- 19 Ağustos 2009; 0:20:01 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.