Şimdi Ara

Inno3D'den GeForce 9800GTX+ Freezer DHT geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sadece Nvidia tabanlı ekran kartları hazırlayan Inno3D, özel tasarımlı GeForce 9800GTX+ modelini duyurdu. Kart özellikle kullanılan soğutucusu ile dikkat çekiyor. Son dönemde üreticiler arasında popüler olan DHT yani ısı aktarım boruları gpu ile direkt temas kuran soğutucusu Inno3D'nin yeni modelinde de yer alıyor.

55nm üretim teknolojisiyle hazırlanan G92b gpu'sunun güç verdiği kart, 256-bit bellek veri yolunu destekliyor ve 128x paralel işlem birimiyle geliyor. 512MB GDDR3 bellek ile donatılan yen modelin grafik işlemcisi 738MHz, paralel işlem birimleri 1836MHz ve bellekleri de 2200MHz'de görev yapıyor yani kart Nvidia'nın belirlediği standart saat hızları ile geliyor.

2 ve 3 yollu SLI teknolojisini destekleyen kart, PureVideo HD teknolojisi sayesinde yüksek tanımlı videolar için donanımsal hızlandırma da yapabiliyor. DirectX 10 ve PCIe 2.0 standartlarıyla da uyumlu olan Inno3D'nin yeni modeli, ayrıca 4 fazlı güç tasarımına sahip. Çift DVI ve HDTV konnektörüyle gelen kartın fiyatı ise henüz net bir bilgi bulunmuyor.

• Kartın biraz daha kısa olması iyi olmuş
  • diğer 9800gtx+ lara göre sanki kısa gibi
  • Geç kalınmış bir hamle.Bu vakitten sonra kim alır ki??
  • Nedense özentisiz yapılmış gibi bir izlenim verdi bana... PCB'den mi stickerdan mı çözemedim
  • Özellikle pahalı olursa kartın pek bir anlamı yok. Soğutucu çıkışa tam oturmamış.
  • gösteriş yok bu kartta soğutması çok daha ii gözükebilirdi bu karta sonuçta para verilicek yanii
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.