ANKARA'DA NERDEN AVİZE ALINIR?
14 Cevap43994 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

298 Mesaj
23 Eylül 2008; 8:45:17 

KOMPLE EV AVİZESİ ALICAM

SALON ODA MUTFAK

ANKARADA NEREDE UCUZ BULURUM BİLEMİYORUM,,,
FİYATLAR COK AMA COK OYNAK SASIRDIM KALDIM...

DÜNYA DENEN CÜMLENİN SON NOKTSI T Ü R K T Ü R

998 Mesaj
23 Eylül 2008; 8:57:28 

konya sokak civarı olabilir.. elektrik üzerine her şey orada var.

Benim İçin Tek Sosyal Medya DONANIMHABER Ortamı, gerisi yalan,dolan.

673 Mesaj
23 Eylül 2008; 9:17:11 

arkadaşım bütün bu avizecilerin toptancıları ve üreticileri ulusta hacıbayramın 'ın yanındaki sokakta bulunmaktadır. Ankaranın bütün avizeleri buradan piyasaya dağılmaktadır. Bence oraya bir uğra orda kime göstersen sokağı gösterir sana.

Chevrolet Cruze 1.4 Turbo 140 BG - Chevrolet hakkında tüm bildiklerinizi unutun ve hızın keyfini yaşayın.

3080 Mesaj
23 Eylül 2008; 10:48:00 

Avizeciler Çarşısından A

BGA Cihazlı Notebook Tamir ve Bakım Merkezi
Chipset & VGA Kart Onarımı Power Jack onarımı

1100 Mesaj
23 Eylül 2008; 11:50:06 

biz 4gün önce aldık, ama geze geze ayaklarımız şişti, ayrıca avize fiyatlarını görecen 250 den başlıyo 2.500 ytlye kadar, yer olarakta ulus güvercin sokak, tüm avizeciler orada çeşit çeşit

DH Kadın Milletine Güvenmeyenler Klübü

8177 Mesaj
23 Eylül 2008; 11:52:16 

quote:

Orjinalden alıntı: hitaf73

arkadaşım bütün bu avizecilerin toptancıları ve üreticileri ulusta hacıbayramın 'ın yanındaki sokakta bulunmaktadır. Ankaranın bütün avizeleri buradan piyasaya dağılmaktadır. Bence oraya bir uğra orda kime göstersen sokağı gösterir sana.

Güvercin Sokak.

...

146 Mesaj
23 Eylül 2008; 12:26:00 

ank avize siteler den alınır

..

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
23 Eylül 2008; 13:12:30 

SİTELER

Hocam eveli yaz yeni taşındığım eve komple avize aldım. Dediğiniz gibi FİYATLAR ÇOK DEĞİŞİYOR.
Aradığım model her yerde yoktu o yüzden avize için çok gezdim. Konya sokağı çok tavsiye etmem. Ben aradığımı uygun fiyata SİTELER de buldum. Aradığım özellik; ihtiyaca göre lambaları aşağı-yukarı döndürülebilir (convertible) bir modeldi. Bulana kadar canım çıktı, bulsam da fiyatları çok pahalıydı. Arabayla neredeyse 4-5 saat gezdik ve sonunda alttaki resimde görünen avizenin aynısını SİTELER den satın aldım. Alttaki linkteki BEŞLİ AVİZE 161,42 YTL görünüyor. SİTELER ve KONYA sokakta sorduğumda resimdeki BEŞLİ AVİZE için en ucuz 130 YTL denmişti, aynısının ÜÇLÜSÜNE ise 80-85 YTL denmişti. Toplamda 210 liraydı. Ben ise BEŞLİ ve ÜÇLÜSÜNÜ beraber 125 YTL ye aldım. Aldığım yeri tam hatırlamıyorum ama cadde üzeri bir yerdi. SİTELER KARACAKAYA caddesine ve Karacakayayı kesen ana caddelere girip önünüze gelen her avizeciye girip fiyat ve fikir edinin hocam. Ben cadde üstünde bulunan en az 3 KATLI bir mağazadan aldım ama ne mağazayı ne de caddeyi hatırlıyorum. Sitelerde 3 ya da 4 katlı avizeci sayısı çok az, kolay bulursunuz.

http://www.avizeevi.com....aspx?pageID=27&PID=577
0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilidan -- 23 Eylül 2008; 13:12:36 >

28 Mesaj
26 Ocak 2009; 10:52:42 

ANKARADA AVİZE ALTINAY CADDESİ NO:12 ÖZLEM AVİZE'DEN ALINIR GERÇEKTEN GÜLER YÜZLERİ VE İNSANLARA YARDIMCI OLMALARI AÇISINDAN, MÜKEMMELLER, FİYAT KONUSUNDA HİÇ ZORLUK ÇIKARMADAN MÜŞTERİNİN ÇIKARLARINI GÖZETEREK FİYAT VERİYORLAR, BİLİYORUZ Kİ ÖNEMLİ OLAN KALİTEDİR, İNSAN KALİTELİ OLDUĞU ZAMAN ÜRÜNÜDE ONUN KALİTESİ KADAR OLUYOR BEN ÇOK MEMNUN OLDUM BÜTÜN EVİMİ İSTEDİĞİM FİYATA DİZDİM KESİNLİKLE ANKARADA AVİZE ÖZLEM AVİZEDEN ALINIR DİYORUM.
SAYGILARIMI SUNUYORUM.

Ben hep bir gidiş payı bıraktım sevdiklerime, giderken yüreğimi gereğinden fazla burmasınlar diye....

2800 Mesaj
26 Ocak 2009; 10:56:07 

quote:

Orjinalden alıntı: shared

ANKARADA AVİZE ALTINAY CADDESİ NO:12 ÖZLEM AVİZE'DEN ALINIR GERÇEKTEN GÜLER YÜZLERİ VE İNSANLARA YARDIMCI OLMALARI AÇISINDAN, MÜKEMMELLER, FİYAT KONUSUNDA HİÇ ZORLUK ÇIKARMADAN MÜŞTERİNİN ÇIKARLARINI GÖZETEREK FİYAT VERİYORLAR, BİLİYORUZ Kİ ÖNEMLİ OLAN KALİTEDİR, İNSAN KALİTELİ OLDUĞU ZAMAN ÜRÜNÜDE ONUN KALİTESİ KADAR OLUYOR BEN ÇOK MEMNUN OLDUM BÜTÜN EVİMİ İSTEDİĞİM FİYATA DİZDİM KESİNLİKLE ANKARADA AVİZE ÖZLEM AVİZEDEN ALINIR DİYORUM.
SAYGILARIMI SUNUYORUM.

iyi güzel de konuyu açan arkadaş 4 aydır bu işi halledememiş olamaz herhalde...

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
26 Ocak 2009; 11:06:08 

Ulustan bulabilirsin
Sitelerden

Bi de Ankara Eskişehir yolunda
ümitköyü falan geciyorsun temelliye giderken solda gelirken sagda Avize Sarayı diye 3 katlı bi yer var ordan
istedigin her türde avizeyi bulabilirsin

857 Mesaj
19 Mart 2012; 22:44:49 

biraz hortingen olcak ama

bende bu aralar avize bakmalardayım millet.. uygun fiyatlı modern bişi almaya niyet ettim ancak nerden bakıcam bilemiyorum.. hem ucuz hem kaliteli olmalı ya..

556 Mesaj
14 Kasım 2012; 19:38:09 

Ankara'da 35 senelik avize firması var.

Gülşen Avize
internettende satış yapılıyor...

www.avizemodeli.com
Tel: 0 312 426 18 18

6 Mesaj
27 Aralık 2013; 10:17:06 

Arkadaşlar Merhaba;

İyi ki böyle bir site var ve iyi ki insanlar buraya yazarak, emek harcayarak birbirlerine yardımcı oluyor yol gösteriyorlar. Ben avizemi yeni aldım. Hemde Ulustan Hacı Bayram Camisinin hemen arkasından. Ben sadece şunu söylemek istiyorum. Bir avizenin fiyatı 130 TL ise, üzerinde 550 TL yazıyorlar. Siz mesela 8 avize alıyorsunuz inanılmaz bir fiyat çıkıyor. Pazarlık edip yüzde 20 düşürsenizde genede kazığı yiyorsunuz. Leroy Merlin 'de 75 TL olan avizeyi ben ulustan 175 TL aldım. Ben ettim siz etmeyin kandırılmayın. Ulus asla ucuz değil !!! Gezmeden fiyatları öğrenmeden gitmeyin...

2 Mesaj
30 Ocak 2014; 19:03:56 

Sitelerde AVZEM AVİZEDEN alınır.

Uygun fiyatlara birçok çeşit bulabilirsiniz.

www.avzem.com internet adresinden ürün katologunu inceleyebilirsiniz.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » ANKARA'DA NERDEN AVİZE ALINIR?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.266