Şimdi Ara

Sony Vaio TT serisi ultra-taşınabilir dizüstü bilgisayarlarında Blu-ray sürücü kullanacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vaio serisi dizüstü bilgisayarları ile sektörün önde gelen isimlerinden biri olan Sony, Blu-ray formatını yaygınlaştırma hedefleri doğrultusunda ultra-taşınabilir yapıdaki modellerinde Blu-ray sürücüsü kullanmaya hazırlanıyor. Elimize ulaşan bilgilere göre firma, Vaio TT çatısı altında hazırlayacağı dört yeni modelin üçünde standart DVD birinde ise Blu-ray opsiyonu sunacak.

Vaio TT serisi dahilinde kullanıma sunulacak modellerin detaylarını içeren dökümana göre, firmanın kompakt boyutlu yeni dizüstü bilgisayarları teknik konfigürasyonlarıyla da dikkat çekecek gibi görünüyor. Zira 4GB'a kadar bellek desteği sunacak dizüstü bilgisayarlar, depolama çözümü olaraksa 128GB kapasiteli SSD ile alınabilecek.

Intel platformunu kullanacak 11.1" boyutundaki Vaio TT serisi yeni dizüstü bilgisayarları kullandıkları optik sürücü aternatifine göre birbirlerinden renkleri ayıracak. Intel'in ultra-düşük güç tüketimli Core 2 Duo serisi işlemcilerini (1.2GHz, 1.4GHz) kullanacak yeni dizüstü bilgisayar serisinin önümüzdeki günlede kullanıma sunulması beklenirken fiyatları hakkında şu an için net bir bilgi bulunmuyor.

• TZ SERİSİNİN YENİ BİR UZANTISI OLMUŞ YİNE PAHALI YİNE DÜŞÜK PERFORMANS AMA GÖRSELLİK ÖN PLANDA. VAİO Z TT DEN DAHA CAZİP.
  • süpermiş...
  • gerçekten harika cihazlar ben tt190pbb modelini inceleme fırsatı buldum . bir cihaz bukadar kullanışlı ve hafif olabilir...
  • Şuan TR de satılan modeli bu ama üzerinde Blu-ray disc yok malesef.

http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=3957
  • tt198u/h modelinde var. Bluray özelliği var ancak pahalı bir ürün olduğundan firmalar siparişle getiriyor bu ürünü.
  • internette tt198u modelini gördüm 10000 ytl ye yakın bir fiyat çıkarmışlar dudak uçuklatan bir rakam betten tutturursam alabilirim ancak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.