Psp için en iyi araba yarışı?
46 Cevap11975 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1075 Mesaj
22 Eylül 2008; 23:34:22 

Sizce hangisi?

Grafik,gerçeklik,oynanılabilirlik açısından...

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

3267 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
ScAnMaN
22 Eylül 2008; 23:36:43 

Tek seçenek var oda Toca Rice Driver 3.Çünkü grafik,gerçekcilik,ile tam bir Similasyon oyun.Anlatmakla bitiremem oyunu istersen dene oyna.Biz genellikle arkadaşlarla bir araya gelip multiplayer oynuyoruz devamlı

Efsane Pentel Smash ve diğer kalemleri satın almak için buraya tıkla

1075 Mesaj
22 Eylül 2008; 23:37:40 

Toca rice driver.

Bu akşam indirip deneyeyim o zaman.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1267 Mesaj
22 Eylül 2008; 23:48:23 

NFS serisinden örnek vermek isterdim ama ne yazıkki berbat ötesi sadece Most Wanted güzel sayılır.Ama arkadaşın dediği gibi Toca Race Driver 3 çok iyi bir oyun ayrıca Juiced 2 ve Test Drive Unlimited'de çok güzel oyunlar .

Yeni DH DS Topluluğu

84 Mesaj
23 Eylül 2008; 11:03:43 

Sega Rally Revo

6678 Mesaj
23 Eylül 2008; 11:36:28 

Nfs serisinden Most Wanted güzel sayılır.Ama Psp nin en iyisi bence Juiced 2

Gran Turismo 5 Platinum

1075 Mesaj
23 Eylül 2008; 13:07:54 

Toca race driveri tek link bulamadığım için onun yerine NFS Most Wanted indirdim.

Umarım güzeldir.

2570 Mesaj
23 Eylül 2008; 15:01:38 

Juiced 2 Hot Import Nights PSP için biçilmiş kaftan. Özellikle Nissan Sylvia'yla drift yaparken tadından yinmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Butterfly Effect -- 23 Eylül 2008; 14:58:03 >

1107 Mesaj
23 Eylül 2008; 17:54:34 

Juiced 2 tek kelime ile mükkemel ötesi

1075 Mesaj
23 Eylül 2008; 22:04:46 

Arkadaşlar peki Juiced 2 nin mb olarak boyutu çok büyük müdür?

3329 Mesaj
23 Eylül 2008; 23:18:12 

quote:

Orjinalden alıntı: head

Arkadaşlar peki Juiced 2 nin mb olarak boyutu çok büyük müdür?

ben 150 mb lik cso formatını indirdim sanırım rip yoktu ama emin değilim

Oyuncaklarım; Canon EOS 5D MII,EOS 1D MIV,Samsung Galaxy Note II,Apple Macbook Pro 15",iPod Shuffle,iPhone 4,Xbox 360, - Opel Astra HB 2012 1.6

3267 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
ScAnMaN
24 Eylül 2008; 0:16:40 

Arkadaşlar dediğim gibi toca3 açık ara önde,kendi incelememi ekleyeyimde biraz bilgi sahibi olun.

Toca Race Driver 3

0

Oyun Psp'nin tartışmasız en iyi araba oyunu.Psp'nin Forza'sı diyebiliriz.Oyun arcade değil bir kere tam bir Simulation.Araba ve pist çeşitliliği ile göz dolduruyor, oyunun grafikleri ise Xbox'ın Forza 2'sinden iyi.(Bana göre)Çok çeşit araba var oyunda formula'dan tut,normal binek araba vs vs.Her arabanın yol tutuşu farklı oyunda modifiye yapamıyoruz ama arabanın her türlü ayarları ile oynaya biliyoruz buda arabanın virajlardan dönemesini,yol tutuşunu herşeyi etkiliyor yani görünsün diye özellik olarak koymamışlar.Hava açık ya da yağmurlu olduğunda yol tutuşları çok farklı oluyor.

0

Dikkatimizi hemen çekecek olan özelliklerin başında belkide hasar modellemesi geliyor.Arabalar param parça oluyor hemde araba nerden darbe alırsa ordan hasar görüyor.Örnek sağ arkayı çarptınız sağ arka stop yanmıyor dahası Camlar parçalanıyor.Tekerlekler kopuyor kapılar açılıyor.Arabanızın hasar miktarına göre arabanın,çekişi düşüyor,hızı azalıyor.

0

Oyunun single(şampiyonası)Hiç sıkmıyor fark farklı olaylar koymuşlar iyi bir sürücü olmak için çok güzel farklı yarışlar var.Şampiyonda 21 tane araba aynı ekranda oluyor gerçekten psp için süper bir olay.Rakipler ise çok zorlu hemde çok fazla bazen sinir olmamak elde değil.21 tane araba ile yarışırken bakıyorsun önünde arabalar birbirine girmiş ortalık toz duman yani insanı havalara sokmak için herşeyi yapmışlar psp'nin gücünü kullanarak.

Online oynamak mümkün olmadı ama wireless ile multi oynamak nasip oldu.DaRK_PLaCeS ile baya bir oynadık ve oynamaya devam ediyoruz.Multisi süper ötesi inanılmaz zevkli oynarken inanılmaz zevk alıyoruz.Multi oynamayı galiba önümüzdeki bir kaç ay daha devam edeceğiz gibi o kadar iyi ve eğlenceli.

Oyunu herkese tavsiye ederim.Şuan elimizden düşürmediğimiz oyunu sizlerinde imkanı varsa bir arkadaşınız ile multi oynamanızı tavsiye ederim.Bu oyunla ilgili ne kadar şey yazsam az psp'de böyle oyunları herzaman görmek istiyoruz. Bu oyunu oynamadan Psp'de en iddialı araba oyunu başkası derseniz yanıldığınızı söyleye bilirim.Bu kadar detaylı araba yarışı piyasada yok ne yazık ki.

Not: 9/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScAnMaN -- 24 Eylül 2008; 0:14:51 >

Efsane Pentel Smash ve diğer kalemleri satın almak için buraya tıkla

3329 Mesaj
24 Eylül 2008; 0:24:25 

quote:

Orjinalden alıntı: ScAnMaN

Arkadaşlar dediğim gibi toca3 açık ara önde,kendi incelememi ekleyeyimde biraz bilgi sahibi olun.

Toca Race Driver 3

0

Oyun Psp'nin tartışmasız en iyi araba oyunu.Psp'nin Forza'sı diyebiliriz.Oyun arcade değil bir kere tam bir Simulation.Araba ve pist çeşitliliği ile göz dolduruyor, oyunun grafikleri ise Xbox'ın Forza 2'sinden iyi.(Bana göre)Çok çeşit araba var oyunda formula'dan tut,normal binek araba vs vs.Her arabanın yol tutuşu farklı oyunda modifiye yapamıyoruz ama arabanın her türlü ayarları ile oynaya biliyoruz buda arabanın virajlardan dönemesini,yol tutuşunu herşeyi etkiliyor yani görünsün diye özellik olarak koymamışlar.Hava açık ya da yağmurlu olduğunda yol tutuşları çok farklı oluyor.

0

Dikkatimizi hemen çekecek olan özelliklerin başında belkide hasar modellemesi geliyor.Arabalar param parça oluyor hemde araba nerden darbe alırsa ordan hasar görüyor.Örnek sağ arkayı çarptınız sağ arka stop yanmıyor dahası Camlar parçalanıyor.Tekerlekler kopuyor kapılar açılıyor.Arabanızın hasar miktarına göre arabanın,çekişi düşüyor,hızı azalıyor.

0

Oyunun single(şampiyonası)Hiç sıkmıyor fark farklı olaylar koymuşlar iyi bir sürücü olmak için çok güzel farklı yarışlar var.Şampiyonda 21 tane araba aynı ekranda oluyor gerçekten psp için süper bir olay.Rakipler ise çok zorlu hemde çok fazla bazen sinir olmamak elde değil.21 tane araba ile yarışırken bakıyorsun önünde arabalar birbirine girmiş ortalık toz duman yani insanı havalara sokmak için herşeyi yapmışlar psp'nin gücünü kullanarak.

Online oynamak mümkün olmadı ama wireless ile multi oynamak nasip oldu.DaRK_PLaCeS ile baya bir oynadık ve oynamaya devam ediyoruz.Multisi süper ötesi inanılmaz zevkli oynarken inanılmaz zevk alıyoruz.Multi oynamayı galiba önümüzdeki bir kaç ay daha devam edeceğiz gibi o kadar iyi ve eğlenceli.

Oyunu herkese tavsiye ederim.Şuan elimizden düşürmediğimiz oyunu sizlerinde imkanı varsa bir arkadaşınız ile multi oynamanızı tavsiye ederim.Bu oyunla ilgili ne kadar şey yazsam az psp'de böyle oyunları herzaman görmek istiyoruz. Bu oyunu oynamadan Psp'de en iddialı araba oyunu başkası derseniz yanıldığınızı söyleye bilirim.Bu kadar detaylı araba yarışı piyasada yok ne yazık ki.

Not: 9/10

bir ara indircem ama fırsatım olmuyor

Oyuncaklarım; Canon EOS 5D MII,EOS 1D MIV,Samsung Galaxy Note II,Apple Macbook Pro 15",iPod Shuffle,iPhone 4,Xbox 360, - Opel Astra HB 2012 1.6

7292 Mesaj
24 Eylül 2008; 0:51:15 

Grafik Kalitesinde Ben de Juiced 2 Hot Import Nights Diyeceğim Ama Çok Fazla Araç Pist Kısacası Çeşit İçin de TOCA Biçilmiş Kaftan

Hayat aldığınız nefeslerin toplamı değil, nefesinizi kesen anların toplamıdır.

1075 Mesaj
24 Eylül 2008; 1:03:07 

Ama ne yazıkki tocayı tek link olarak bulamıyorum.

Ve rapid üyeliğimde yok.

3717 Mesaj
24 Eylül 2008; 1:03:43 

Midnight Club

ASUS Maximus VI Extreme | ASUS GTX Titan GDDR5 | Intel i7 4770K | Corsair Vengeance Pro 16GB DDR3 | Corsair Obsidian 550D | Corsair Hydro H100i | ASUS 3D 27" VG278H

1267 Mesaj
24 Eylül 2008; 1:42:54 

Arkadaşalr henü oynaya fırsatım olmadı ama Test Driver Unlimited'de çok güzel araba falan alacaksan bayiisine gidip alıyorsun vs şeyler var grafikleride mükemmel bir arkadaş incelemişti.

Yeni DH DS Topluluğu

183 Mesaj
24 Eylül 2008; 11:24:26 

bence midnight club 3 yalnız bazen sinir bozucu olabilir oyun çünkü zorlayıcı bölümler var

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
24 Eylül 2008; 11:26:31 

COLİN MACRAE RALLY

193 Mesaj
25 Eylül 2008; 8:05:15 

test drive unlimited de fena deil tavsiye ederim

GOF SERIES PSP
N900
XBOX 360 ELITE

1075 Mesaj
25 Eylül 2008; 13:09:17 

Most wanted ı indirdim.

Ve gerçekten berbat bir oyun ne grafik var nede oynanabilirlik.

Sanırım artık juiced 2 veya tocayı indireceğim fakat onlarında tek linki yok.

3338 Mesaj
25 Eylül 2008; 13:26:07 

torrentini bul google dan

Uzaklaştırılmış
25 Eylül 2008; 18:21:10 

bana göre adrenalin açısından en güsel oyun burnout legend ve burnout dominator (dominator tercihimdir) burnout dominator deki arabaların hızlarını görünce nfs mostwanted bana el arabası gibi geliyo

1581 Mesaj
27 Eylül 2008; 5:33:18 

Devasa haritası, Google Earth tarzı zoom olayı binbir çeşit yolları ve manzaraları ile TDU'yu tek geçerim.Artık Gran Turismo'yu bekliyoruz dimi ama

77 Mesaj
27 Eylül 2008; 10:24:02 

Flat Out

Şimdi çok ilginç birşey yapıcaz. Üçgen biçiminde birbirimize takıcaz.Ben Haydar beye takıcam Haydar bey Mehmet beye takıcak Mehmet bey bana takacak ve yarın böylelikle gazeteler için haber niteliği olan birşey çıkıcak.

530 Mesaj
27 Eylül 2008; 16:31:47 

toca race driver 3 ve jucied 2 harikadır ikisinide oynadım hatta toca bitti sayılır

http://ben.gokselsirin.com

462 Mesaj
27 Eylül 2008; 17:48:15 

Bakalım juiced 2 yi indiriyorum.

Umarım güzeldir.

Uzaklaştırılmış
29 Eylül 2008; 19:55:31 

wipeout pure de güsel oyun üstelik pistlerini internetten download edebiliyosunuz

2399 Mesaj
30 Eylül 2008; 9:47:18 

The Fast The Furious kötümü?....

Gözüm,aklım,fikrim var deme; hepsini öldür..
Sana göl gibi gelen,O çöl diyorsa; çöldür..

174 Mesaj
30 Eylül 2008; 15:11:24 

Bence kötü,ben beğenmedim.Juiced 2 de güzel ama zamanla sıkıyor.Sanırım en iyisi toca race driver 3.

Deli gömleği giydirdiler düşlerime...

1 Mesaj
3 Ekim 2008; 14:28:15 

toca 3

1378 Mesaj
5 Ekim 2008; 21:27:27 

Bence Nfs serisinden Underground Rivals, grafikler çok üst seviyede olmayabilir ama oyun oynanabilirliği ve de oyun içeriği bakımından hepsinin önünde Jucied ya da Toca3 gibi bir süre sonra sıkan bir oyun değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-veritas -- 5 Ekim 2008; 21:28:27 >

Apple iPad with Retina display | Windows Phone 8X by htc

Apple iPhone, Samsung Galaxy, Google Nexus Ailesi Kullanım Ömürleri

Halka birşey vermeden, halka hakaret edenler, üstünler siyaseti yaptıça halkın tokatını yemeye devam ederler.

1799 Mesaj
6 Ekim 2008; 0:48:49 

test drive ii gibi duruyor yabancı forumlarda pc den daha fazla zevk aldıklarını söylüyorlar ..Bi adam akıllı çalısan .iso bulamadım ... multi yapsak :)

667 Mesaj
6 Ekim 2008; 8:17:34 

grafik istiyorsan:nfs prostreet,oynanış istersen juiced 2 dene derim

530 Mesaj
6 Ekim 2008; 12:13:02 

quote:

Orjinalden alıntı: head

Ama ne yazıkki tocayı tek link olarak bulamıyorum.

Ve rapid üyeliğimde yok.

torrent var arkadaşım ne uğraşıyosun rapid falan at torrente indirsin mininova.org bu sitedede oyun film falan bulabilirsin

http://ben.gokselsirin.com

15930 Mesaj
6 Ekim 2008; 12:15:08 

Yakında çıkacak olan Midnight Club: LA Remix diyorum başka da bir şey demiyorum..

DRIVECLUB™

3546 Mesaj
6 Ekim 2008; 13:48:03 

Yeni oyunları bekliyorum. Hiçbir yarış oyununu beğenmedim malesef.

"Living On Earth Is Expensive, But It Does Include A Free Trip Around The Sun"

7292 Mesaj
6 Ekim 2008; 13:58:46 

quote:

Orjinalden alıntı: SONY_55

Yakında çıkacak olan Midnight Club: LA Remix diyorum başka da bir şey demiyorum..

+1

Hayat aldığınız nefeslerin toplamı değil, nefesinizi kesen anların toplamıdır.

1273 Mesaj
22 Ekim 2008; 23:12:55 

Juiced 2 & Midnight Club : LA Remix

psn:cemsnt89

2278 Mesaj
23 Ekim 2008; 14:41:10 

ben ridge racer ı da çok sevmiştim

3546 Mesaj
23 Ekim 2008; 15:46:10 

MC LA Remix'i de beğenmedim. Hala yeni oyunları bekliyorum .

"Living On Earth Is Expensive, But It Does Include A Free Trip Around The Sun"

1329 Mesaj
23 Ekim 2008; 18:00:19 

o kadar oyunu indireceğine madem herşeyi beğenmiyorsun , demolarını dene , sonra alırsın tamamını

2123 Mesaj
23 Ekim 2008; 19:35:51 

Toca Rice Driver 3 gerçekten güzele benziyor. En kısa zamanda deneyeceğim.

Pentium 90 İşlemci @ 100 Mhz [Overclock] - 24 MB Edo RAM - 545 MB Quantum Maverick Harddisk - 2MB S3 Trio VGA Ekran Kartı - 36X Le Optics CD-ROM -
3.5" ve 5.25" IBM Disket Sürücü - 14" IBM 2248 SVGA Full Analog Monitör - Motorola SM56 56K Fax Modem - IBM Yatay Kasa - IBM Q Klavye ve PS/2 Mouse

575 Mesaj
25 Ekim 2008; 17:37:54 

Hala most wanted
Daha üstüne yok bence.

1790 Mesaj
2 Kasım 2008; 20:11:32 

Gran Turismo 4 mü vardı bide

175 Mesaj
2 Kasım 2008; 21:10:56 

ridge racer 2 diyorum ben..Forumda gözden kaçtığını düşünüyorum..Harika bir oyun..Arkasında Namco Games gibi bir dev var.

PlayStation®Portable

50 Mesaj
17 Aralık 2010; 17:56:32 

Gerçekçi yarış istiyenlerin dikkatine hem kaliteli hemde extra özelliklere sahip bir yarış oyunu vereceğim

Ad: Flatout Head On

Oyunu kesinlikle indirip oynayın

Oyun okadar kaliteliki Youtube'den tanıtım vidyolarına bakarken (Hadilan PC oyunu bu! ne PSP'si bukadar nesneyi ve çarpışma kalitesini PSP'ye kosunlar kendimi kurbanda keserim)
dersiniz ama gerçektende bu oyun var grafik ve özellikleri madde madde yazıyorum!

1: Oyunda çok sert kaza yaparsanız karakteriniz pencereden fırlıyor
2: Oyunda arabalar kaza ettikçe parçalanıyor (Kapısı, kaputu, camı, tekerleri)
3: Oyunda rakiplerinize çarparak onlarıda parçalıya biliyorsunuz ve biyerden sonra patlıyorlar (sizde öyle)
4: Oyunda Yarış dışında exstra ''ADAMI CAMDAN FIRLATMA GÖREVİ'' yada '' ÇARPIŞIP ADAMLARI HAVAYA UÇURMA OYUNU'' adamı pencereden fırlatarak bowling oynamak... daha var...
5: Oyunda yansıma kalitesi FULL
6: Oyunda rakiplerinizde pencereden uçarsa onları eze bilirsiniz çığlık atıyor
7: Rakilerinize çarparsanız AAAAAA!! diye bağıra bilirler acımak yok patlatırsınız sizde

MUTLAKA BAKIN KESİNLİKLE PİŞMAN OLMAZSINIZ

Memnun kalırsanız bir Teşekkürler Ağa saolasın demeyi esirgemeyin

0

Ekteki dosya (1)

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Oyun] » Taşınabilir Oyun Konsolları » Sony PSP » Psp için en iyi araba yarışı?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.625