Şimdi Ara

Cydia ne işe yarar !!!!!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
20.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar oncelıkle ısvıcreden alınma turbosımlı 3g kullanıyorum cydıa ya gırıdım 6 guncelleme var yama felan ındırmemde mahsur varmı bu arada adsl hattındayım aslında esas sual su telefonun ıcındekı tum menulerı kullanmamda mahsur yahut ıtunes kullanmamda pc mahsur varmı malum cıhaz turbosımslı dıkkat emem gereken ozel husular sozkonusumu telefon kılıtlenebılırmı v.s v.s bılen bır arkadas ozetler ıse ben ve benım gıbı yenı ıphoone cı olanlar aydınlanır sanıyorum sımdıden tskler ustalar saygılar....

• cydia çok işe yarar. tüm güncellemeleri kur. yetmez işine yarayacak prg leri de seç kur.
    özellikle olmazsa olmazlardan:
    -cycorder (video kaydedidici),
    -dtunes (limewire),
    -searcher (telefonun içinde ne aramak istiyorsna heryerde arar, özellikle tel no aratırken bombaaa)
    -TuneWiki (şarklı sözleri ekranda müzik dinle, veya lyric indir)
    -MxTube (youtube video indir offline istediğin zaman izle)
    -BossPref (aha, turkiyedeki kurnaz oparetörlerin habersiz veya haybeden internet kullandırımını engelleyecek olmazsa olmazlardan)
    ve daha niceleri.

umarım Cydia nın ne işe yaradığı açıktır
  • quote:

Orjinalden alıntı: fuhayer

cydia çok işe yarar. tüm güncellemeleri kur. yetmez işine yarayacak prg leri de seç kur.
    özellikle olmazsa olmazlardan:
    -cycorder (video kaydedidici),
    -dtunes (limewire),
    -searcher (telefonun içinde ne aramak istiyorsna heryerde arar, özellikle tel no aratırken bombaaa)
    -TuneWiki (şarklı sözleri ekranda müzik dinle, veya lyric indir)
    -MxTube (youtube video indir offline istediğin zaman izle)
    -BossPref (aha, turkiyedeki kurnaz oparetörlerin habersiz veya haybeden internet kullandırımını engelleyecek olmazsa olmazlardan)
    ve daha niceleri.

umarım Cydia nın ne işe yaradığı açıktır

arkadaşım programlar ve açıklamalrı için tşkler..cydia da gerçekten başka olmazsa olmaz dediğiniz programlar varsa ve açıklamalrıyla yazarsanız biz yeni kullanıcılar için ii olur..

• sanırım ıyı bır sey genel olarak anladım ama force nınde dedıgı gıbı sızın gıbı bılgılı arkadaslar bızıde bılınclenırmesı guzel bılgılerın devamıda muhtesem olur saygılar.......
  • Arkadaşlar ben jailbreak yaptım iphone 3g 2.1 ime , turkcell den alınıp update edilmişti zaten , sonra jailbreak yaptım ve istaller a girdim , fakat 7 tane paket var başka bir şey yok , aratıyoru bulamıyor , sizin dediğiniz programlara nasıl erişeceğiz yardımcı olursanz sevinirim teşekkürler..
  • Olmazsa olmaz programlar burada.Hepsi tarafımdan tek tek denenmiştir....

http://forum.donanimhaber.com/m_27520669/mpage_1/key_//tm.htm#27520669
  • benim telefonumda cydia ok arkadaslar..iphone 2G ve 1.1.4 ziphone ile jb yapiorum ama cydia cikmiyor..yapmam gereken baska biseyler war mi? saygilar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozzzyyy1

benim telefonumda cydia ok arkadaslar..iphone 2G ve 1.1.4 ziphone ile jb yapiorum ama cydia cikmiyor..yapmam gereken baska biseyler war mi? saygilar..

ozur dileyerek sormak istiyorum forumu burdaki konuları hic okumadınız mı acaba?
    lutfen biraz arastırma yapıp oyle sorsak cok daha iyi olur diye düşünüyorum..
    saygılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: bhdrctr

quote:

Orjinalden alıntı: ozzzyyy1

benim telefonumda cydia ok arkadaslar..iphone 2G ve 1.1.4 ziphone ile jb yapiorum ama cydia cikmiyor..yapmam gereken baska biseyler war mi? saygilar..

ozur dileyerek sormak istiyorum forumu burdaki konuları hic okumadınız mı acaba?
    lutfen biraz arastırma yapıp oyle sorsak cok daha iyi olur diye düşünüyorum..
    saygılar

arkadasim forumu arastirdim fakat gozden kacimis olabilirim ama bulamadim. forumda jb ypilinca cydia nin cikacagi yaziyor..yukarda belirttigim ozelikteki iphone u ziphone ile jb yapmam ragmen cydia cikmadigini belirttim..atlamis oldugum birsey olup olmadigini sormak icin cok alakasiz bi baslik altinda degiliz sanirim..konunun altina arastirmadigimi sormak yerine eger biliosan 2 cumleyle neyi atladigimi veya yanlis yaptigimi aciklman ve sonra baska bir baslikta oldugunu kisaca belirtmen daha dogru olurdu diye dusunuyorum..

• kardes sende haklisin ama forumda ozellikle bu iphone bolumunde o kadar gereksiz konu aciliyorki sende hakverirsin sanirim bu duruma...
    iphone 2g zamanindada bunlar cok tartisildi ve herseferinde yenisi acildi...ayfonuma bisiler oldu ayildi bayildi ayphonumun sarji bitiyor bu sekilde cok baslik acildi...
    ziphone yerine qpwn le yaparsan cydia da installer da cikar...ki zaten bununla ilgili konu ust basliklarda yer almakta gozden kacmaz.. ama insanlik hali iste.. neyse iyi forumlar diyip diger arkadaslarada biraz daha dikkatli arastirmalarini rica ediyorum...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.