Şimdi Ara

SAMSUNG OMNIA SGH-i900 'Yapılandırma ve Yazılım Destek' (250. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.406
Cevap
31
Favori
1.997.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sende bi telefonun modelini söylede bilelim madem öyle

quote:

Orjinalden alıntı: isk0rpit

Okadar dediler size almayın o kız telefonunu bak şimdi yüzlerce sorun var uğraşın durun geçmiş olsun hepinize.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pygocentrus35

Beyler iyi günler.Bugünden itibaren 1 hafta gececiyim.İşyerimde wireless var ve şifresini aldım.
    Şimdi adım adım neler yapmalıyım.Ayarlar felan...Sabaha kadar vakit geçmez bir yardımcı olur musunuz?

Beyler abim tel. etti internete girdiği zaman karşısına blocked by webtense sayfası açılıyor.
    URL Adresi:http://192.168.1.252:15871/cgi-bin/blockpage.cgi?ws-session=318824030
    Abim ie ve operadan girdiği zaman karşısına bu sayfa gelio. google da dahil
    Herhangi bir siteye girdiğinde örn. mynet felan bu hata kodunu veriyor. Yardımlarınızı bekliyoruz..

• Abim fabrikada acil cevabınızı bekliyor..!!
  • i900 firmware yukleyecegim uzerinde juhh2 mevcut

http://www.samsungmobile.com/support/omnia/index.jsp sitesinden malezya surumu ındırdım

ıncorrect software version please check the device

yazıyor kurulum kapanıyor ne yapmam lazım actıve synık baglı telefon acık pc de xp kurulu vırus programları acık

sımdıden tesekkurler

vıırus programlarını kapadım denedım
    telefonu sıngapur kaydetım yıne olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delta000 -- 22 Aralık 2008; 23:30:08 >
  • arkadaslar bır turlu wıreless'tan baglanamıyorum lutfen bırınız bana yardımcı olsun. . .
  • arkadaşlar i900 için red alert 2 gibi oyunlar var mıdır??varsa nerden bulabilirim??teşekkürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: serefbalcik

quote:

Beyler iyi günler.Bugünden itibaren 1 hafta gececiyim.İşyerimde wireless var ve şifresini aldım.
    Şimdi adım adım neler yapmalıyım.Ayarlar felan...Sabaha kadar vakit geçmez bir yardımcı olur musunuz?

Beyler abim tel. etti internete girdiği zaman karşısına blocked by webtense sayfası açılıyor.
    URL Adresi:http://192.168.1.252:15871/cgi-bin/blockpage.cgi?ws-session=318824030
    Herhangi bir siteye girdiğinde örn. mynet felan bu hata kodunu veriyor. Yardımlarınızı bekliyoruz..

Merhaba,
    İşyerinizde internetten her yere girmesin diye WEBSENSE bloke programı var. Bu yüzden fazla uğraşmayın sonuç değişmez.
    Saygılarımla.

• Sevgili wox aşağıdaki gibi masaüstü resimler hariç (senin alıntı yaptığın mağara resimleri vs.)
    gördüğün tema ve fotolar spb mobile shell programıdır, ilk sayfada program linki ve kurulumu
    ile ilgili gayet açıklayıcı bilgiler var.

kolay gelsin.

Şuan ki masaüstüm

SAMSUNG OMNIA SGH-i900 'Yapılandırma ve Yazılım Destek'

• quote:

Orjinalden alıntı: eyyupk

quote:

Orjinalden alıntı: serefbalcik

quote:

Merhaba,
    İşyerinizde internetten her yere girmesin diye WEBSENSE bloke programı var. Bu yüzden fazla uğraşmayın sonuç değişmez.
    Saygılarımla.

Kardeş tşk ederim yeni geldim işten sıkıldım valla sabaha kadar.

• Modaco da gezerken bu luncherı buldum.

İNDİRME BAĞI=http://www.mediafire.com/?20maenzt9ob

.cab'ı direk kuruyorsunuz. Yalnız ben My Storage'a kurarken hata verdi. Sonra Aygıttan kullanmaığım routeu ve beraberindeki TR yaması silindi tel ingilizce oldu ardından aygıta sorunsuzca kurdum.
    Kurduktan sonra Ayarlar\Bugün(Today) den seçebilirsiniz.
    Hep bunu arıyordum belki bu renkte arayanınız olabileceğinden hemen paylaşmayı düşündüm.

Birde innov8 temasını olsa aslında var ama çok uzun iş.
    Ve TR yamasını sildikten sonra Rehber menüm daha hızlı ve akıcı oldu. JVVH2 roma sahibim.Garip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1080p -- 23 Aralık 2008; 10:27:24 >

• ya arkadaşlar bana bi yardımcı olursanız çok mutlu olucam. benim telefon almanyadan geldi.navigasyonda almanya açık ben türkiye haritasını yükledim ancak makbuz kodunu istiyor.bendeki cd zarfında yazmıyor kimi yerlerde bu aktivasyon kodunun zarf üzerinde olduğu yazıyo ancak bendekinde yok almanya haritasıda nasıl açıldı derseniz bende bilmiyorum bana türkiye lazım ne yapmalıyım?
  • gunlerdir ugrasıyorum yuklemedigim rom da kalmadı
    hala aynı sorun :)

ben ekranda tr karakter goruyorum aslan gibi yazıyor hersey ok ama karsı telefona gidince trler cıkmıyormuş sizinde oylemi oluyor.
    gonderdiginiz kişilerin telefonlarında turkce karakter cıkıyormu acaba cevap verirseniz sevinirim.

aynı zamanda kendime gonderdigimde mesajı turkce olarak geliyor sorun yok.

turkcell telsim de denedim cihaz telpa garantili.
  • quote:

Orjinalden alıntı: wox

arkadaşım bu temaların bi linki yokmu.bende yüklemek istiyorum.gerçi bu teli almadım daha ama olsun elimde bulunsun istiyorum.bi link koyamazmısın buraya.yada maille falan yollayamazmısın...

BU TELEFON SORUNLU BİR TELEFONMU?ALMAYA DEĞERMİ

quote:

Orjinalden alıntı: acemi38

Başta volcano2K olmak olmak üzere yardımcı olmaya çalışan bütün arkadaşlara teşekkür etmek isterim.

Bende 1 gün kullanılmış fatura ve garantili telefonumu 870 YTL nakit fiata bayramdan önce aldım (satan arkadaş
    işletim sistemli bir cihaz olduğundan biraz kafası karışmış) yaklaşık 20 gündür kullanıyorum hiç bir sorun yok.

Bende ilk defa işletim sistemli bi cihaz kullanıyorum, okadarda korkulacak bişey değilmiş hatta alıştıktan sonra
    normal telefonlar oyuncak gibi gelmeye başladı diyebilirim

Henüz firmware güncellemesi yapmadım bu haliyle bile gayet güzel ve kullanışlı, ufak tefek programlar yükleyince makina
    baştan aşağıya değişiyor neredeyse cep notebook'u oluyor

Buraya kullandığım temanın birkaç screenshot'ı eklemek istiyorum belki hoşuna gidip yüklemek isteyen olur.

Bunlarda geniş ekranın ne işe yaradığının birkaç örneği

sevgili vox burada kullanılan klavye hangi klavye bana linkini verebilirmisiniz
    teşekkürler

• herkesin ellerine sağlık herşey çok güzelde bende okudum okudum gittim aldım.
    Bir gps i kullanayım dedim .Uydu tamam yeşil yeşil ama kullanmayı bilmiyoz kurcala kurcala çıkamadım işin içinden
    rota yapamadım ok filan ona keza biri bana anlatsın bu menileri yaaa bananeeeee
  • quote:

Okadar dediler size almayın o kız telefonunu bak şimdi yüzlerce sorun var uğraşın durun geçmiş olsun hepinize.

kız telefonu haa emin misin yukarılarda fabirkada gececi bir arkadaş sürekli wireless ayarını sorup duruyordu sence kız olabilirmi istersen bir kontrol et de gel yada benimle görüş .....kız telefonuymuş
  • arkadaşım bende bilmiyorum .sadece bu bölümde gördüm çok hoşuma gitti alıntı yaptım...bilsem verirdim..ben bu telefona sahip değilim.ancak almak istiyorum ancak biraz sorunlu bi tel gibi geldi..sadece bi dosya oluşturup her türlü dosya tema falan gibi şeyleri oluşturmak için istiyorum bu temayı o kadar.ilerde alabilirsem kullanırım diye..meraktan yanii.neyse bilen arkadaşlar varsa yardımcı olurlar inşallah..bende yok valla...
    quote:

Orjinalden alıntı: spektra

quote:

Orjinalden alıntı: wox

arkadaşım bu temaların bi linki yokmu.bende yüklemek istiyorum.gerçi bu teli almadım daha ama olsun elimde bulunsun istiyorum.bi link koyamazmısın buraya.yada maille falan yollayamazmısın...

BU TELEFON SORUNLU BİR TELEFONMU?ALMAYA DEĞERMİ

quote:

Orjinalden alıntı: acemi38

Başta volcano2K olmak olmak üzere yardımcı olmaya çalışan bütün arkadaşlara teşekkür etmek isterim.

Bende 1 gün kullanılmış fatura ve garantili telefonumu 870 YTL nakit fiata bayramdan önce aldım (satan arkadaş
    işletim sistemli bir cihaz olduğundan biraz kafası karışmış) yaklaşık 20 gündür kullanıyorum hiç bir sorun yok.

Bende ilk defa işletim sistemli bi cihaz kullanıyorum, okadarda korkulacak bişey değilmiş hatta alıştıktan sonra
    normal telefonlar oyuncak gibi gelmeye başladı diyebilirim

Henüz firmware güncellemesi yapmadım bu haliyle bile gayet güzel ve kullanışlı, ufak tefek programlar yükleyince makina
    baştan aşağıya değişiyor neredeyse cep notebook'u oluyor

Buraya kullandığım temanın birkaç screenshot'ı eklemek istiyorum belki hoşuna gidip yüklemek isteyen olur.

Bunlarda geniş ekranın ne işe yaradığının birkaç örneği

sevgili vox burada kullanılan klavye hangi klavye bana linkini verebilirmisiniz
    teşekkürler

• quote:

Orjinalden alıntı: komplocu

quote:

kız telefonu haa emin misin yukarılarda fabirkada gececi bir arkadaş sürekli wireless ayarını sorup duruyordu sence kız olabilirmi istersen bir kontrol et de gel yada benimle görüş .....kız telefonuymuş

Kardeş saçmalıyor LAMER işte yaa boşver.Ben telefonumdan çok memnunum ve her gittiğim yerde dikkat çekiyor,millet soruyor markası modeli ne diye..Şahane bir telefon aldığım gün 1 saat sonra pişman oldum ama zamanla öğrenince elinden bırakamıyorsun.Kendi kendime diyorum ki iyi ki innov8 almamışım.

• arkadaslar o klavye spb diye biliyorum

spbkeyboard

ama ben htc phonepad kullanıyorum turkce t9
    muazzam walla baska hicbirine gerek yok
    benim tek derdim ben turkce yazıyorumda karsıya turkce gitmiyo :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devilmudy -- 23 Aralık 2008; 17:32:37 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: faithless

quote:

Orjinalden alıntı: Erdem Dengel

quote:

Orjinalden alıntı: faithless

Passoa'nın DTHJ9-M2D03 "Manilla2D" ROM'unu kurdum, official rom'unada ....... dedim sonunda.

MKÖ

Merak kediyi öldürür

:)

Erdem,

TR-Language cab. dosyasini bu rom'a kursak, türkçe oluyordu değil mi ? Yanlış mı hatırlıyorum.

başlat menüsü türkçe oluyor, shell tamamen ingilizce kalıyor.
  • Beyler acil yardım işe gidiyorum....Kalem ile ekrana yazı yazarken arka plana harfleri kendisi giriyor mu?Denemek istiyorum ama nasıl? Tşk ederim.
  • 
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.