Şimdi Ara

SAMSUNG OMNIA SGH-i900 'Yapılandırma ve Yazılım Destek' (724. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.407
Cevap
31
Favori
1.997.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 722723724725726
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güç hatası veriyor değil mi nejat öyle ise 5 li usb al tak makinene sıkma canını takamam ben dersen de yardımcı olurum sorun yok....
  • Spyware Remover
    nejat bunu indir g.ağbiden ilacı var bende gerekirse bir tarat tam olarak bakalım kaç tane bulucak adaware..spware . gibi yararlıları :
    herşeyi yap temizlik olarak en son da disk birleştirmeyi ya restart yok hala aynısı ise 4 lü veya 5 li usb alacaksın makineye takılanlardan seninkinin masa üstü olduğunu tahmin ederek yazıyorum yok lap top ise format at .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahanemir -- 25 Mayıs 2010; 0:17:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahanemir

güç hatası veriyor değil mi nejat öyle ise 5 li usb al tak makinene sıkma canını takamam ben dersen de yardımcı olurum sorun yok....

ne yani pc nin usb simi bozuldu, laptopta 3 port var, 3ündede denedim, bağlantı kurulmuyor. ayrıca benim omnia da yes+no+reset le format atılamıyor
  • omniada reset te bas anında akabinde de yes no tuşlarına bas olacaktır mümkün değil olmaması
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahanemir

omniada reset te bas anında akabinde de yes no tuşlarına bas olacaktır mümkün değil olmaması

evdeki pc dede aynı hata mesajı var, usb kablodan olma ihtimali yüksek bence
  • evet bence de sorun tlf yazılımında hard format isi cozucektir gibime geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ishan

evet bence de sorun tlf yazılımında hard format isi cozucektir gibime geliyor

pil %20 de iken dahi rom atabiliyorum, sanırım pil düzeyinden kaynaklanan bir sorun oluştu, gece 2 ye kadar uğraşıp olmayınca bıraktım, fakat şarza takıp bıraktım, sabah kalkarkalkmaz ilk işim format atmak oldu ve şu an krazzy radd im yükleniyor, problem kalmadı, akşam hiç bir şekilde olmamıştı. yada usb kablom şu an temas sağladı, korkudan usb kabloya hiç dokunamıyorum, yüklesin bitsinde sonra kabloyu oynatacağım, yine aynı hata mesajını verirse kablodan demektir, vermezse pil seviyesinden kaynaklanan bir hata mesajı idi, başka bir şey yapmadığıma göre iki alternatiften biri
  • COZUMU INSALLAH BU SEKILDE BASITTIR DE BASIN AGRIMAZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: ishan

COZUMU INSALLAH BU SEKILDE BASITTIR DE BASIN AGRIMAZ

ne biliyim bende anlamadım ama şu an problemsiz canavar gibi çalışıyor. dün format atmaya çalışırken pil %40 da idi, yani seviye çok düşük değildi, sabah full şarz ile denedim ve oldu, başkada bir değişiklik yapmadığım için sorunun kaynağı bu olması mantıklı oluyor
  • arkadaşalar birşey dikkatimi çekti sizlerle paylaşayım dedim :) mesela bir numara tuşlayacak ve arıyacaksınız değilmi :) numaramızı yazdıktan sonra ya arama tuşuna basarız yada ekrandaki arama ikonuna ama şimdi ben diyorumki 0 5xx 5xx xx x9 son numarada basılıı tutarsanız hemen arama yapmaya başlıyor :)

AYRICA andiroit kuran var mı? yada andiroit exe çıkmış aynı SBP kuarar gibi sonradan kurulanıda varmış ? kısacası Andiroit hakkında bilgisi olan var mı?

Saygılarımla
    MGA
  • alternatıf var fakat eskı ve kurulum bıraz zahmetlı ..bu da kullananlar tarafından begenılmedı fakat yenı jenerasyon cıktıysa denemek lazım ...hadi arastırmıya ...ımzamda ki rubai..lerin sarap diye gecen kelimelerinin bızım anladıgımız anlamda icki olmadıgını ALLAH bahsedildigini anlamanızı dusunerek veriyorum sarhosluk ıse ıckı sarhoslugu diil sadece ibadet sarhoslugu oldugunu anlamanızı umit ediyorum...bunu acıklama ıhtıyacı hısettım nedenı ıse deger verdıgım 1 arkadasımın uyarıları oldu ...divan edebiyatı ve rubai lerde sozu gecen sarhosluk ve sarap sızın anladıgınız sekılde diildir ...anlamanızı umit ederek devam diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ishan -- 25 Mayıs 2010; 22:42:37 >

• 20 mayısta garantiden ekran değişimi için verdiğim telefonu dün aldım. ekran değişimi yapılmış. eskisiyle karşılaştırmak bile komik olur. inanılmaz hassas oldu. resmen yanında iphone falan halt etmiş. bir kesz daha omnia nın üstünlüğünü anladım. garanti süreniz dolmadıysa orjinale dönün 3-4 gün omniasız kalmayı göze alın ve ekranı hiç düşünmeden değiştirin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murathanx

20 mayısta garantiden ekran değişimi için verdiğim telefonu dün aldım. ekran değişimi yapılmış. eskisiyle karşılaştırmak bile komik olur. inanılmaz hassas oldu. resmen yanında iphone falan halt etmiş. bir kesz daha omnia nın üstünlüğünü anladım. garanti süreniz dolmadıysa orjinale dönün 3-4 gün omniasız kalmayı göze alın ve ekranı hiç düşünmeden değiştirin.

ACAYİP GAZA GETİRDİN BENİ. hayırlı olsun yeni telefonun, bizim forumu takip eden diğer marka kullanıcıları ortadan çatlıyordur heralde
  • teşekkür ederim. dün telefonu alınca inanamadım .keşke yakında olsakta ekranı görebilseniz.inanılmaz. bir arkadaşımda dün verdi telefonu garantiden değişim için şimdi onunkini bekliyoruz
  • Romu orijinale döndük diyelim garantideki telefonu gönderdik. peki bunda bir şeyyok ekranhassasiyeti gayet normal diyebilirler mi? registryden bazı ayarlar yapıp durumu hassaasiyeti daha da bozsak bunu anlayaiblirler mi? uğraşsa anlar da . hani diyorum bakmadan müşteri daima haklıdır hesabı, ekranıdeğiştirebilirseler iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet2050

Romu orijinale döndük diyelim garantideki telefonu gönderdik. peki bunda bir şeyyok ekranhassasiyeti gayet normal diyebilirler mi? registryden bazı ayarlar yapıp durumu hassaasiyeti daha da bozsak bunu anlayaiblirler mi? uğraşsa anlar da . hani diyorum bakmadan müşteri daima haklıdır hesabı, ekranıdeğiştirebilirseler iyi olur

ORJİNAL ROMUN HASSASİYETİ ZATEN BERBAT Kİ,, daha çok nasıl bozacaksın, menü kaydırıyorsun o kafasına göre bir yerlere giriyor,
  • cidden ekran hassasiyeti mükemmel iphone un ekran hassasiyeti 10 üzerinden 10 alıyorsa omnia rezistif ekran oluşuna rağmen 10 üzerinde 9 u kesinlikle hakediyor
  • cok yazdık cok konustuk :) artık sız de degıstırın tlf nunuzun kalemıyle ..elınızın tırnagıyla diil sadece parmagınızın alt kısmını kullanarak kullanın ve tekrar asık olmıya hazırlanın ... unutmadan ekran hassaslıgı ve ozellıgı olarak iphoone yi yabana atmayın o bazı konularda hala en ustun ...bızım tlf ları ıstedıgımız sekle sokabılmemız ve kullanıcı dostu olması bu tlflarımızı hala en ustun yapıyor
  • bozmayı gerektirecek bir durum olduğunu sanmıyorum. bu işten anlamayan biri bile 2 telefon arasındaki hassasiyeti anlar. ben sorunsuz değiştirdim şikayet olarak sadece ekran hassasiyetinden memnun değilim dedim arızalı,basmıyor falan demedim.
  • s2u2 de otomatik tuş kilidini nasıl kapatıyorduk ? habire devreye giriyor tr dil dosyasını yüklediğim halde bir türlü bulamadım..
  • 
Sayfa: önceki 722723724725726
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.