Şimdi Ara

Monster T2-REX M860TU video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
29.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizüstü üreticilerinin kötü pazarlama politikaları yüzünden kullanıcılar oyun dizüstüsü tanımlamasından korkar oldular. Zira günümüzde Mobile 8600 veya X1600 ekran kartı taşıyan dizüstüler hâlâ oyun dizüstü bilgisayarı olarak lanse edilebiliyor.

Evet bu dizüstüler oyunları açabiliyorlar fakat tatmin edici bir oyun deneyimi sunmaktan çok uzaklar. Bu videomuzda Oyun Dizüstü Bilgisayarı tanımını hak eden, donanımsal özellikleri ile göz dolduran Monster T2-REX M860TU'yu test ediyoruz.

Mobile 9800GTS, Intel T9600 ve 4GB 1066MHZ DDR3 belleğiyle bakalım T2-REX modern oyunların üstesinden gelebilecek mi?

alt="Monster T2-REX M860TU video inceleme"

• Videonun son kısmındaki konuşma sanki sonradan eklenmiş bir dublaj havası var.
  • inceleme için teşekkürler birçok kişi merak ediyordu bu modeli ve 9800 gts i........bu arada assassins cred in ne kadar sistem sömürdüğünü bikez daha gördük....
  • @konix

Videoyu işlerken ses kaymış, gözümüzden kaçan bir hata yarın videoyu tekrar işleyerek düzeltirim. Teşekkürler...
  • Çok pahalı cihazlar.
  • 64-Bit işletim sisteminde camera kullanılabiliyor mu?
  • @Zafer

Evet. Görüntü kaydı, fotoğraf çekme gibi fonksiyonlar eksiksiz çalışıyor...
  • valla süper bi cihaz 4gb ram olması bile yeter
  • Padişah olsa oyun oynarken hala masaüstü pc derim.... ama DH de editör olunca mecbur kullanmak lazım tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RavingLunatic -- 22 Eylül 2008; 11:47:27 >
  • 15" çok az geldi bana ayrıca fiyatı aşıtrı pağlı 5 milyar civarında :S
  • bu notebook tam da beklentilerimi karşılıyor benim
  • güzel alete pahalıdır :)
  • valla kendi makinemden utandım:(
  • türkiyede daha performaslısı satılana kadar en iyisi bu
  • Sizi çok acımasızca eleştirdim 1-2 yıl önceki video incelemelerinizde.

Ama gördüm ki ya siz kendinizi geliştirdiniz eleştirilere bakarak yada bu doğal bir akış...

Fkat bu gerçekten ama gerçekten başarılı bir inceleme olmuş...

Fakat elbetteki eleştiriye devam edeceğim her ne kadar forum şeriat(!) ile yönetilsede...

Mesela ben cidden bir oyun laptop'u almadan edemiyorum, sonuçta her nekadar okul veya iş için gereksede oyunda oynamak da gerekiyor laptoplarda...

Benim için performansın yanında (taknıntım olduğu için) gürültü seviyesi çok önemli incelemenizde buna değinmemeniz beni eksik bıraktı...

Tamam ürün çok güzel ama ses???
  • @coxed

Ürünün 2 fan modu var normal ve sessiz. Sessiz modda oldukça sessiz, fan sesini zor duyuyorsunuz fakat normal modda standart bir masa üstü bilgisayar kadar ses çıkartıyor.

Fan modunu normal yani sesli moda almadan oyun oynayamıyorsunuz. Ekran kartı, fan sessiz moddayken enerji tasarrufu modunda yavaş çalışıyor.
  • monster artık çok pahalı
  • birde blueray ekleselermiş. 5 bin ytl verince arar insan.
  • Alıcam Böyle Bişi İşe Gireyim Bi
  • Eskiden tek avantajı olan ucuzluğunu da kaybetti artık monster. Kullandıkları kasa modeli soğutma açısından bu modelde olduğu gibi abartılı gürültü yapan fanlar olmadan kullanılamıyor. Açıkcası bu kadar para vereceksem Toshiba X300 alırım, ısınma sorunları ile uğraşmaktansa...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.