Şimdi Ara

Philips Mi Logitech mi ???

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PHILIPS SPA2600 5+1 mi yoksa Logitech x540 5+1 mi dostlar.ikisi de başarılı,ikiside sağlam markalar. fakat ben bir karara varamadım bir de sizin yorumlarınızı bilmek istiyorum. Saygılar

• x540 daha çok tutuluyo
  • Logitech
  • ikisini kıyaslamayın bence,philipsde ne adam gibi bass var nede tiz,logi zaten bass konusunda çok iyi,mid ve tizleri ise philipslerden daha başarılı...
  • logitech in x540 modeli yaklaış 2 senelik bir model.neden daha güncel ürünler çıkarmıyor logitech firması teknoloji bu kadar hızlı ilerlerken? birde bunun ses konsolu creative 5200 deki gibi başıma bela olur mu acaba ???
  • anlaşılan o ki philips x540 la başa çıkamayacak. Saygılar
  • kesinlike logitech
  • hiç düşünme...logitech
  • bak imza ma
  • logitech ses sisteminden ne anlar,yıllardır ürünlerini güvenle kullandığımız philipsi tercih ederdim
    logitech daha dünkü çocuk
  • quote:

Orjinalden alıntı: FRAPS

logitech ses sisteminden ne anlar,yıllardır ürünlerini güvenle kullandığımız philipsi tercih ederdim
    logitech daha dünkü çocuk

• Logitech.
  • Logitech kullanıyorum memnunum.
  • X540.
  • x-530 ideal bir sistem. ama iyi bir ses kartı gerekiyor. butcem 100 ytl olsa kesinlikle x-530 alırdım.
  • logitech x-540 kullanıyorum cok memnunum bende mms-460 la x-540 arasında kararsızdım sonunda x-540 aldım ve gercektendede hiç pişman degilim kesinlikle tavsiye ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.