Şimdi Ara

Yamaha Almaya Çıktım, onkyo tx-sr604E(s) alıp döndüm...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar dün akşam burda yamaha 463 ile alakalı güzel şeyler okuyunca bu sabah doğu bank civarına gittim. yamaha ve diğer markalar derken "onkyo tx-sr604E(s)" aldım. burda hiç araştırmadan yapmış olduğum bir alışveriş oldu bu benim için.
    acaba iyimi yaptım bilemiyorum.

kullanan yada test etme imkanı buluna var mı aranızda bu ürünü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haQQo -- 20 Eylül 2008; 15:52:28 >

• Senin beğenip beğenmediğin önemli. Madem gidip bakmışın. O zaman fazla söze gerek yok.
  • Öncelikli hayırlı olsun güzel günlerde kullanınız.
    Topiğimize buyrunuz.ONKYO AV RECEIVERS

quote:

Orjinalden alıntı: isohak

arkadaşlar dün akşam burda yamaha 463 ile alakalı güzel şeyler okuyunca bu sabah doğu bank civarına gittim. yamaha ve diğer markalar derken "onkyo tx-sr604E(s)" aldım. burda hiç araştırmadan yapmış olduğum bir alışveriş oldu bu benim için.

• quote:

arkadaşlar dün akşam burda yamaha 463 ile alakalı güzel şeyler okuyunca bu sabah doğu bank civarına gittim. yamaha ve diğer markalar derken "onkyo tx-sr604E(s)" aldım. burda hiç araştırmadan yapmış olduğum bir alışveriş oldu bu benim için.

Hayırlı olsun arkadaşım nekadara nereden aldın bende almayı düşünüyorum bir türlü karar veremesim.Pm atabilirsen memnun olurum.
  • güle güle kullan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: the_cantan

güle güle kullan.

teşekkür ederim.

ama kumanda ile ilgili sorun yaşadığımdan daha 1 saniyelik bile ses alabilmiş değilim....
  • Konuya biraz ilgiliysen bu acemiliğin en fazla 48 saat sürer merak etme, kurcalamaya devam
  • quote:

Orjinalden alıntı: Oronra

Konuya biraz ilgiliysen bu acemiliğin en fazla 48 saat sürer merak etme, kurcalamaya devam

aleti geri vermeyi düşünüyorumda bahen bulamadım. kumandasını mı çalıştırmadım diyecem. üstelik birsürü yol.

bu alet cidden daralttı beni hani teknoloji özürlüsüde değilim ama gecenın bu vakti işin içinden çıkabileceğimide sanmıyorum.

nuh diyor peygamber demiyor bu!
  • selam onkyo av receiver topiğine sizin için AVR ve kumandanın nasıl resetleneceğini yazdım bir denermisiniz
    quote:

quote:

Konuya biraz ilgiliysen bu acemiliğin en fazla 48 saat sürer merak etme, kurcalamaya devam

aleti geri vermeyi düşünüyorumda bahen bulamadım. kumandasını mı çalıştırmadım diyecem. üstelik birsürü yol.

bu alet cidden daralttı beni hani teknoloji özürlüsüde değilim ama gecenın bu vakti işin içinden çıkabileceğimide sanmıyorum.

• ata,
    diğer başlıktan konya devam edelim..

sonucu oraya yazıyorum...

quote:

Orjinalden alıntı: ATA@

selam onkyo av receiver topiğine sizin için AVR ve kumandanın nasıl resetleneceğini yazdım bir denermisiniz
    quote:

quote:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haQQo -- 21 Eylül 2008; 2:34:44 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.