Şimdi Ara

<b>Kitap Tanıtımı:</b> Kullanışlı Web Siteleri Yaratma!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
20.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, web sitesi veya blog geliştirme ile herhangi bir ilginiz varsa mutlaka okumanız
    gereken, çıktığı gibi klasikleşen ve satış rekorlarını alt üst eden, Kullanışlı Web Siteleri Yaratma adlı kitabı, size tanıtıyorum
    ve 15 adet hediye ediyorum.

Kitabın yazarı, Steve Krug, 20 yılını, web siteleri üzerinde kullanılabilirlik çalışmaları yapmaya adamış ve bu eşsiz tecrübelerini işte bu kitapta toplamış.

Açık Akademi ve Donanım Haber'in işbirliği ile bu harika kitaba ücretsiz bir şekilde sahip olmak isterseniz, Pazartesi (22.09.2008) günü saat 20:00'ye kadar bu adresteki formu kullanarak kitabı okumak
    istediğinizi belirtmelisiniz.

Tanıtım ve çekilişe dair, ayrıntılı bilgi için Web Deneyimlerini ziyaret edebilirsiniz.

• Ben Bu kitabi okumak istiyorum.İlteşim tasarimi bölümündeyim ve bu kitabin bana katkisi olacağina inaniyorum.
  • Merhaba billyenza,

Çekilişe katılmak için, aşağıdaki adresteki yorum formunu kullanarak Web Deneyimlerinde bu isteğini belirtmelisin.
    http://webdeneyimleri.donanimhaber.com/kullanisli-web-siteleri-yaratma-steve-kru/#commentform
  • Ben bu kitabı okumak istiyorum. Çok merak ettim, açıkçası bir kaç web sitem var. Ama tasarım bakımından berbat olduğunu düşünüyorum. Tasarımla uğraşmak yerine içerik, gibi daha özünde olan şeyler çok daha iyi olur diye düşünüyorum. Bence benim işime yarıycak.
  • Ben bu kitabı okumak istiyorum.Çünkü kendimi geliştirmem ve bu işe merak selan arkadaslarıma anlatmak ve bilgi paylasımın da bulunmak istiyorum.Çevremde bu işlerin nasıl yapıldıyını soran meraklı beyinler var. hem kendim için hem onlar için ben bu kitabı okumak istiyorum.Sorun deyil kazanamasam da gider alırım değerli bir kitap olduyuna inanıyorum.
  • Bu Kitabı istiyorum..Çünkü içindeki bilgilerin bana fazlasıyla bilgi vericeğini ve bu bilgileri iyi şeyler için kullanacağımı biliyorum..
    Eğer bu kitabı bana ulaştırırsanız çok sevinirim.
    Şimdiden teşekkürler..
  • Çekilişe katılmka için yorumumuzu gönderdik bakalım şansımız yaver gidecek mi
    Bu arada güzel işler yapılmaya devam ediyor tebrikler
  • Ben bu kitabı okumak istiyorum...Merhaba Ben Kendi Çabalarımla Web Tasarım ögrendim ve çok iyyim istedigim her kodu yazabiliyor ve çabuk ögrene biliyorum.. Her zaman sitelerimde bir eksiklik oldugunu düşünüyorum bu konuda yardım alacagım kişi yok denecek kadar az ve sitelerde gereginden çok bilgi var ama yararsız...Be
  • Bu kitabı okumak istiyorum...Uzun zamandır kişisel sitemi yapıyorum ama her zaman gozume birşeyler takılıyor kimi zaman siiyorum cok sade kimi zamansa cok kalabalık geliyor.böyle bir kitabın verecegi deneyime guveniyorum.tanıtım için ayrıca teşekkürler
  • Güzel bir inceleme olmuş. Herkes için yararlı bir kitap olacağını düşünüyorum.
  • Bu kitabı okumak istiyorum... :)
    Evet bu kitap gerçekten benimde ilgimi çekti.. Herşeyden önce inceleme için teşekkür ediyoruz.. Mümkünse bende çekilişe katılmak isterim.. Gerçekten zevkle ve tek seferde okunacak bir kitaba benziyor anlatılanlardan.. Kazanacak arkadaşlara da hayırlı olsun diyorum..
  • Bu kitabı yaşamak istiyorum desem az olur heralde..
    Arkadaş o kadar heyacanlı ve kıpır kıpır anlatmış ki tutup çekesim geldi ekrandan :)

Kolay gelsin.. :)
  • Ben bu kitabı okumak istiyorum. Güzel bir kaynak. Gelişim için bu tür kaynakların önemi büyüktür.
  • anlattıklarınız dogrultusunda kitap güzel bir kitapa benziyor ve okuldada yararı olcagına inanıyorum çıkarsa okumak isterim
  • bu kitabı okumak istiyorum, hatta yalamak yutmakta istiyorum mümkünse :)
  • Bende bu kitabı okumak istiyorum, üstelik yeni bir tasarım yapma aşamasındaydım, çok faydalı olacaktır. Bilgilendirme için teşekkürler..
  • Hmmm. faydalı bir kitaba benziyor. Yapılmış bir siteyi ne de olsa eleştirmek kolay, yapması zor. ben de bu kitabı okumak isterim.
  • Yeni faşlangıç için çok iyi olacaktır, elbette okunması gereken bir kitab.
  • [Deleted by Admins]
  • Bu kitabı gerçekten okumak istiyorum.
    Bu arada Volkan Hocam gerçekten çok istekli anlattın ağzına sağlık.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.