Şimdi Ara

PIONEER S-W80S SUBWOOFER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Onkyo TX SR-304 E amfi ile PIONEER S-W80S SUBWOOFER' ı kombine kullandığımda verim alabilirmiyim. Bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. Birde bu sub'un ikinci el veya sıfır fiatı ortalama nedir? Bu konuda bilgisi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

• SW110 VEYA 150 AL ... 80 işini görmez , çok zayıf çünkü 110 fiyatı 2.el 150-180 ytl civarı
  • Bilgi içn teşekkür ederim. Peki sony sawm-250 subwoofer için ne dersiniz? işimi görürmü? 2. eline 180 ytl istiyorlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: korkutdede

Bilgi içn teşekkür ederim. Peki sony sawm-250 subwoofer için ne dersiniz? işimi görürmü? 2. eline 180 ytl istiyorlar.

Pioneer'in subwoofer'ı sa-wm250 den iyidir
  • walla ben sw 110 u bi mağazada dinlemiştim sesini biraz köklediğimde dırtlamaya başlamaıştı hem sub hem kasası garip garip sesler çıkarıyordu kısık seslerde iyiydi ama benim hoşuma gitmedi ayrıca mw250 hiçte fena değil sıfırı 250 liraydı sanırım sony de dinledim hatta geçen hafta kullanılabilecek bi sub fiyatına göre
  • quote:

Orjinalden alıntı: cinali35

walla ben sw 110 u bi mağazada dinlemiştim sesini biraz köklediğimde dırtlamaya başlamaıştı hem sub hem kasası garip garip sesler çıkarıyordu kısık seslerde iyiydi ama benim hoşuma gitmedi ayrıca mw250 hiçte fena değil sıfırı 250 liraydı sanırım sony de dinledim hatta geçen hafta kullanılabilecek bi sub fiyatına göre

tuttum bu görüşü.
  • Sony subwoofer kullanmam kullananı da pek hoş karşılamam

madem öyle biraz paraya kıyıp jbl veya magnat alınabilir

quote:

Orjinalden alıntı: the_cantan

quote:

Orjinalden alıntı: cinali35

walla ben sw 110 u bi mağazada dinlemiştim sesini biraz köklediğimde dırtlamaya başlamaıştı hem sub hem kasası garip garip sesler çıkarıyordu kısık seslerde iyiydi ama benim hoşuma gitmedi ayrıca mw250 hiçte fena değil sıfırı 250 liraydı sanırım sony de dinledim hatta geçen hafta kullanılabilecek bi sub fiyatına göre

tuttum bu görüşü.

• ben fiyatına göre iyi dedim sıfır 250 milyona alabileveğimiz bi link atta alalaım şu magnatla jbl i bu iş hep böyle gider biraz daha ,biraraz daha derken bakmışız milyara çıkmışız ben sadece fiyat aralığı için söylemiştim hem sony nin yeni çıkan bir subu var modeli aklımda değil ama 30 cmlik ti manyak çalıyo dinlemeni tawsiye ederim herkesin pahalı cihazları alacak kadar bütçesi olomayabilir ( yanlış anlaşılmasın bu benim düşüncem sadece )

• yooo cinali doğrusun . kesmek lazım bi yerde
  • 1000-2000 ytl lik almamıza gerek yok !

magnat sub300a olabilir veya jbl e150 550-600 ytl fiyat aralığında tabi dediğiniz rakama göre yüksek ama tercih meselesi
  • benim demek istediğimde o şimdi belki arkadaş belli bir bütçe ayırıyor ama hiçbirzaman o bütçeyle alınmıyor mutlaka üstüne çıkılıyo 250 lira ama bu 600 lük sub çok ii ,para biriktir bunu al hadi 600 vermişken 1 yapalım ii bişey olsun böyle gidiyo hani alcak kişinin bütçesinin üzerine yoğunlaşmak daha ii olur düşüncesindeyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: firtikk

quote:

Orjinalden alıntı: korkutdede

Bilgi içn teşekkür ederim. Peki sony sawm-250 subwoofer için ne dersiniz? işimi görürmü? 2. eline 180 ytl istiyorlar.

Pioneer'in subwoofer'ı sa-wm250 den iyidir

kesinlikle

evimde 8 yıldır kullanıyorum bu sub ı kesınlıkle bır harıka apartman ıcın cok cok fazla gelen bı cıhaz

orjınal hoparloru bozulduğu ıcın daha sonra jbl gto 804 model sub alıp taktım

rms olarak jbl bıraz daha yuksek ama kalıte dersek orjınal sub ı tabıkı

• pıoneer sub ıcın yazılanlar cızılenler dogrudur. herkezın gorusune katılıyorum. katılmadıgım tek sey sudur. pıonun subu yerını cok secer. tıtız ve sabırlı bır calısmanın ardından mesela gunlerce kucagınızda odanın her noktasında dener ve yerını bulursanız pıonun keyfıne degmeyın derım ama yerını bulmazsa tam bır ıskencedır sacma sapan portlamalar yapar ınsanı cıleden cıkartır.
  • Çok teşekkür ederim arkadaşlar. Beni birhayli bilgilendirdiniz. Deneyerek almak en iyisi herhalde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.