Şimdi Ara

SUBUN ALTINA MERMER KESTIRSEM ASSSAGIYA BASS GITMESINI BIRAZ ENGELLER MI ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sıstem z5500 kestırıcem ama bırazcık bıle etkı etse yeter sızce ?

• Ben engelleyeceğini düşünmüyorum açıkçası... Bas sesinin gitmesini engellemek için titreşimi emebilecek malzeme kullanılmalı bence
  • Arkadaşım aradığın konu verdiğim linkte güncel işleniyor. http://forum.donanimhaber.com/m_25560608/tm.htm
  • arkadaşım aşağıdakiler gidince dinle müziğini onun haricinde kısk seste dinle uğraşma böyle şeylerle durduramassın bası
  • quote:

Orjinalden alıntı: anildalga

sıstem z5500 kestırıcem ama bırazcık bıle etkı etse yeter sızce ?

en iyi yöntem subwoofer ı havaya assana bile gelmez bas
  • yumurta kartonu koy..gerçi 5500 ün sub ağırlığı altında plaka gibi olur.ama bir dene istersen...ya da izolasyon köpüğüde koyabilirsin bence.(ismini unuttum yaww )
  • quote:

Orjinalden alıntı: trimaxsahinabi

yumurta kartonu koy..gerçi 5500 ün sub ağırlığı altında plaka gibi olur.ama bir dene istersen...ya da izolasyon köpüğüde koyabilirsin bence.(ismini unuttum yaww )

strafor,
    olmasın ?
  • saolun
  • Anıl sana özel oda yaptırsak sen gene rahatsı edersin milleti
  • haklısın
    quote:

Orjinalden alıntı: alpxtreme

Anıl sana özel oda yaptırsak sen gene rahatsı edersin milleti
  • quote:

Orjinalden alıntı: keleminabi

quote:

yumurta kartonu koy..gerçi 5500 ün sub ağırlığı altında plaka gibi olur.ama bir dene istersen...ya da izolasyon köpüğüde koyabilirsin bence.(ismini unuttum yaww )

strafor,
    olmasın ?

heh işte buydu
  • ilginizden dolayı tsekkur ederm granıt yada mermer koymaya karar verdım
    quote:

quote:

quote:

strafor,
    olmasın ?

heh işte buydu

• Ben bu hoparlor altina sert malzeme koyma olayini anlamiyorum. Sesi emici yumusak birsey koymak daha iyi sonuc vermez mi? Bizdeki subwoofer yerleri titrestiriyor diye altina havlu koymustum gayet iyi olmustu mesela..
  • köpük mü koysam
    quote:

Orjinalden alıntı: DHArcadia

Ben bu hoparlor altina sert malzeme koyma olayini anlamiyorum. Sesi emici yumusak birsey koymak daha iyi sonuc vermez mi? Bizdeki subwoofer yerleri titrestiriyor diye altina havlu koymustum gayet iyi olmustu mesela..
  • quote:

köpük mü koysam

O zaman kaymaz mı ?
  • sub 20 kg kayarmı snce
    quote:

quote:

köpük mü koysam

O zaman kaymaz mı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: anildalga

sub 20 kg kayarmı snce
    quote:

quote:

köpük mü koysam

O zaman kaymaz mı ?

neden kaymasın , sen çok yüksek seste dinliyosun kayması normal.gerçi sub'ın altında mantar ayaklar var subun ağarlığıyla straforun içine geçebilme ihtimali var :D
  • subwoofer'ın altına ne koyarsan koy odada duvar köselerinden yankılanan bass yinede alt kata oldugu gibi gider,birde üst kat varsa bass sesini az bucuk actıgında üst kattakileri rahatlıkla sallayabilirsin (kendi tecrübelerimden)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi getaway -- 18 Eylül 2008; 19:24:43 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: getaway

subwoofer'ın altına ne koyarsan koy odada duvar köselerinden yankılanan bass yinede alt kata oldugu gibi gider,birde üst kat varsa bass sesini az bucuk actıgında üst kattakileri rahatlıkla sallayabilirsin (kendi tecrübelerimden)

yahu ben dedim işte.iple tavana assın
  • quote:

Orjinalden alıntı: uzil

quote:

Orjinalden alıntı: getaway

subwoofer'ın altına ne koyarsan koy odada duvar köselerinden yankılanan bass yinede alt kata oldugu gibi gider,birde üst kat varsa bass sesini az bucuk actıgında üst kattakileri rahatlıkla sallayabilirsin (kendi tecrübelerimden)

yahu ben dedim işte.iple tavana assın

vay cellat !

Ya ip kopar düşerse.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.