Şimdi Ara

Yeni CASPER Montevina Kullanıcıları+İnceleme+Resimler /Centrino2/ (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.201
Cevap
1
Favori
103.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aslında normalde 2-3 ytl. ye 64 bit kopyasını satıyolar... Dolayısıyla ürün aktivasyonunu yaptıktan sonra problem yok... Casper aslında bize özel bir cd göndermiyor. Kopyasını gönderiyor. Bizde aktivite anahtarımızla aktifleştiriyoruz.

Bence dışarıdan da alınabilir
  • @cem.petek
    Adamlar senin notebooku begenmedi heralde ondan gondermiyorlar sanirim :):):)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gurcellonline

@cem.petek
    Adamlar senin notebooku begenmedi heralde ondan gondermiyorlar sanirim :):):)

Pek ihtiyaç duyduğu da söylenemez gerçi. Kendine eziyet etmesin...
  • Yok ya 64Bit bence artik sart. Neden diye sorarsan bir kere yuksek bir veri isleme kabiliyeti var. Virus ve trojan gibi bircok seyden otomatik olarak korunmus olman cabasi cunku %50den fazla sakincali program 64Bit altinda faaliyet gosteremiyor. Ustelik artik piyasadaki urunler cok daha fazla sistem kaynagi kullanmaya baslamisken ileriye donuk bir yatirim olarak gorebilirsiniz. Ve bence herkese lazim. Yasasin 64Bit kardesligi :D
  • Bence de 64 bit gerekli... şimdiden hazırklı olmakta yarar var... Ayrıca 64 bit programlar çoğaldıkça tadından yenmez
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gurcellonline

Yok ya 64Bit bence artik sart. Neden diye sorarsan bir kere yuksek bir veri isleme kabiliyeti var. Virus ve trojan gibi bircok seyden otomatik olarak korunmus olman cabasi cunku %50den fazla sakincali program 64Bit altinda faaliyet gosteremiyor. Ustelik artik piyasadaki urunler cok daha fazla sistem kaynagi kullanmaya baslamisken ileriye donuk bir yatirim olarak gorebilirsiniz. Ve bence herkese lazim. Yasasin 64Bit kardesligi :D

Sen mantıklı adamsın usta, iyisini bilirsin :) .
  • benim notebookumun nesini beğenmediler adamlar kendi üretiyorlar sonuçta insan kendi çocuğunu beğenmez mi belki yarın cevap yazalar bir umut yollamazlarsa da zaten bana 32 bit de yetiyor ama 64 havalı ve hızlı o olursa iyi olur aslında

• @cem.petek
    Cumaya kadar gondermezlerse ben gonderecegim sana. kargo parasida benden olsun. Maksat 64Bit Kardesligimiz gelissin. Buda reklam gibi oldu Isletim Sistemlerinin Efendisi: 64 Bit Kardesligi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GurcellOnline -- 28 Nisan 2009; 7:41:50 >
  • aa çok teşekkürler bence de bir konu açalım 64 bit kardeşliği logo falan yapalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eesti -- 28 Nisan 2009; 8:11:21 >
  • Gurcell,metintekin ve diğer casperciler çok sevinçliyim
    Casperden 11:52'de mail gelmiş şimdi gördüm...

quote:

Merhaba;
    Tarafımızdan talep etmiş olduğunuz cd çıkışı 28.04.2009 tarihinde Yurt İçi Kargo ile yapılmıştır.

• arkadaşlar bende sizlere şöyle bi program tavsiye edeyim bu program sayesinde hangi programın bilgisayarda hangi versiyonunun yüklü olduğu (32 bit-64 bit) görebilirsiniz. işlemci sıcaklığına kadar daha birçok bilgiye ulaşabilirsiniz umarım beğenirsiniz. programın ismi "EVEREST Corporate Edition" sol taraftaki işletim sistemi ve alt başlıktaki işlemler bölümünden ilk bahsettiğim yere ulaşabilirsiniz
  • Bende Everest 5.1 var ve bayagi hos bir cihaz ozellikle Vista altindaki sidebar benim icin cok iyi.
  • gurcell cd çıkışının oldugunu söylediler fakat elime ulaşmadı hala cd bu kadar mı zor 2 saatte getirmeleri tam 6 saat oldu mail atalı
  • quote:

Orjinalden alıntı: cem.petek

gurcell cd çıkışının oldugunu söylediler fakat elime ulaşmadı hala cd bu kadar mı zor 2 saatte getirmeleri tam 6 saat oldu mail atalı

O anda kargoya verdiler diskini. 1-2 gün içinde kargo şirketinein çalışmasına göre, evinizin yerine göre değişecek şekilde gelir...
  • Ümraniye'den verdiklerini düşünelim Pendik uzak değilki 2 gün de sürmez tahminimce neyse bu kadar sabrettim 1-2 gün daha sabredemeyecek miyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eesti -- 28 Nisan 2009; 17:52:12 >
  • Beklemek istemiyorsan Yurtiçi kargo eğer sana yakınsa şubesinden gidip alabilirsin
  • kardes bende Pendikteyim Ama 3-4 Gun Sonra geldi Hemen Cıksı yapmıyolar Yoksa hemen yapsalar Ertesi Gun Alırsın
  • Gelir ya acele etme. Hem onlar mail atmislar sadece adamlar sana CD yi isinlamadilarki :D Sabirli ol ey 64Bit adayi genc :):):)
  • iyi de sonuçta size 3-4 günde gelmiş ben onlara mail atalı 4-5 gün oldu bi de bunun gelmesi var neyse yarın gelir de yuklerim inşallah bi de programlar umarım sorun cıkarmaz + ben home basic veya premiumun 64 bitini yollyın dedim acaba hangisini yolladılar
  • Sana OEM yollarlar yani elindeki lisansin ne ise ona gore kurulum yapman gerek. Basic e devam :) Ama tabş ben cracklerim diyorsan bilemem orasini. Gecikme isinide soyle dusun bu forumda bu is duyan herkes notebooku eski yada yeni faketmeden Casperden 64Bit DVD sini istedi e dolayisiyla adamlar biraz dusundu ya neden bu kadar talep var diye. Hem bu forumda hemde baska forum ve daha Casper sahibi bircok kisi bu haberi duyunca maille yagdi siparisler artti diye dusunuyorum. Yabanci marka notebooklar icin ayni durum gecerli degil cunku hepsi sizden belirli bir ucret talep ediyorlar ve dolayisiyla kimse para vermek istemiyor buna.
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.