Şimdi Ara

Kalaba kız meslek lisesi....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
6.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konu çok ilgi çekecektir buna eminim ama umarım birisi bana yardımcı olabilir.

Haftasonu kpss sınavına gireceğim. Ankara keçiören kalaba anadolu kız meslek lisesi'nde... Daha önce keçiören'e hiç gitmediğim için tam olarak nasıl giderim bilmiyorum.

Bana Ulus'tan (veya Opera'dan) hangi otobüse binmem gerektiğini söylerseniz sevinirim. Kod numarasıyla tabii ki... Lütfen fazla geyik yapmadan sadece yardım edebilecek arkadaşlar cevap yazsın.

• -Kalabalık olabilirsiniz tabi...
    -Ney ney? Kalaba mı?
  • kardeş,
    Ulus tan bineceğin her asfalt otobüsü kalaba kız mesleğin yanından geçer... Yeri tam olarak Şelalenin karşısında , Keçiören Belediyesinin yanında. Yani çok basit bir yer çünkü belediye ve şelaleyi kime sorsan gösterirler...

Sonuç olarak : Keçiören / Asfalt otobüsü...

Veya garanti olmasını istiyorum dersen, Şelaleyi sorarsın... Hemen karşısı...

http://img363.imageshack.us/img363/344/frame42xw2.jpg

sağdaki pencereleri görünen yer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker32 -- 16 Eylül 2008; 19:04:41 >

• quote:

Orjinalden alıntı: ilker32

kardeş,
    Ulus tan bineceğin her asfalt otobüsü kalaba kız mesleğin yanından geçer... Yeri tam olarak Şelalenin karşısında , Keçiören Belediyesinin yanında. Yani çok basit bir yer çünkü belediye ve şelaleyi kime sorsan gösterirler...

Sonuç olarak : Keçiören / Asfalt otobüsü...

Veya garanti olmasını istiyorum dersen, Şelaleyi sorarsın... Hemen karşısı...

http://img363.imageshack.us/img363/344/frame42xw2.jpg

sağdaki pencereleri görünen yer

eyvallah kardeşim, büyüksün. otobüsün kodu kaç onu da bir söylersen süper olacak.

tamam buldum onu da 420-422 imiş. teşekürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowtr -- 16 Eylül 2008; 19:47:59 >

• Dostum tam hatırlamıyorum ama 400 gibi birşey Zaten asfalt olduktan sonra sorun yok... Çok sık geçer otobüsleri...
  • Asfalt - Gazino otobüsü seni tam önünde indirir.
  • @kene eyvallah dostum.

@ilker32 teşekürler tekrar...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.