Şimdi Ara

Ssangyong Actyon Sports, Actyon, Kyron, Rodius, Rexton, Musso, Korando Genel Bilgi Paylaşımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
350
Cevap
10
Favori
143.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gayet başarılı araçlar kim ne derse desin
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilker67

Bugün otobanda, sol şeritte arkamdan, siyah devasa ve de korkunç bir şey hızla yaklaşmakta sollama bittikten sonra sağa yanaşıp yol verdim Ssangyong muş bu ne acayip ihtişamlı bir araba böyle

arkadan q7 gelse kesin kaza yapardın ona öyle diosan
  • İnan Q7 babysafe kalıyor bunların yanında
    quote:

Orjinalden alıntı: GKHN_93

quote:

Bugün otobanda, sol şeritte arkamdan, siyah devasa ve de korkunç bir şey hızla yaklaşmakta sollama bittikten sonra sağa yanaşıp yol verdim Ssangyong muş bu ne acayip ihtişamlı bir araba böyle

•  Ssangyong Actyon Sports, Actyon, Kyron, Rodius, Rexton, Musso, Korando Genel Bilgi Paylaşımı

canlı canlı dün görme imkanım oldu ilk defa, sahipleri kusura bakmasın ama arabadan başka herşeye benziyor tipi. neden bu kadar marjinal takılmak istemişler tasarlarken anlayamadım doğrusu. çocuk olsa ne çizdim lan ben böyle diyip yenisini çizerdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dupp

quote:

Orijinalden alıntı: kiyali

arkadaşlar şu zerafete bakın:

Ssangyong Actyon Sports, Actyon, Kyron, Rodius, Rexton, Musso, Korando Genel Bilgi Paylaşımı

bunlardan birinemi sahipsin ?

kargaya yavrusu şahan misali

hayatımda gördüğüm en ama en iğrenç araba

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

quote:

Orijinalden alıntı: Dupp

quote:

Orijinalden alıntı: kiyali

arkadaşlar şu zerafete bakın:

bunlardan birinemi sahipsin ?

kargaya yavrusu şahan misali

hayatımda gördüğüm en ama en iğrenç araba

+1...
    Darılmayın gücenmeyin ama
    Bir araç bu kadar tipsiz olmaz be yaaa
    el insaf

• https://store.donanimhaber.com/4c/1e/27/4c1e27433bc1548552ad9273cdca0bb6.JPG

kralına maden sodası benden ssang karda camurda suda asfaltda her yerde gider ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pozitif man -- 10 Eylül 2013; 12:07:58 >

• kimse cevap vermemiş. ben yazıyım bari.
    aracımı aldım. istanbul şehir içi trafiğine girdim. e5 de bir saate yakın sürekli dur kalk yol gittim hiç yormadı. motor gayet güzel, performanslı. bende navigasyonlu teyp vardı, güncelleme istiyor ama genel hjatlarıyla olumlu buldum. ses kalitesi de güzel. manuel vites şehir içi trafikte artık yorucu oluyor. ancak otomatiğinde kendine has sorunları oluyor. tuzladaki şahsuvaroğlu servisine gittim. kontak anahtarı yapılacaktı. 1500 lira para aldılar. uzakan kumandası çalışmıyordu, ertesi gün gittim sabah 9 da, akşam 18.30 da işim bitti. 650 tl daha ödedim. servis şefi muhsin bey sağolsun çok ilgilendi, işçilik ücreti almadılar ama yine de bi kumandalı anahtar için 2150 lira para ödemek çok koydu bana. biz garantisi bitmiş arabaya sıfır şanzıman taktık 35000 liralık dedi ücretsiz. doğruysa helal olsun dedim ama benden o kadar para almasaydı iyiydi. neyse.
    aracı genel olarak beğendim. motor çok kuvvetli. donanım da yeterli seviyede. yalnız uzun yolda hız sabitleyici ile ilgili bi sorun yaşadım. bi kaç kez 6. vites yokuş çıkarken kendiliğinden hız sabitleyiciden çıktı. sonra da hiç alamadım. şimdi aradan üç gün geçti. uzun yolda denemedim henüz ama hız sabitleyiciye geçmezse yine sorun ne olabilir?

• Başlıktaki araçlardan kullananlar ve kullanmayı düşünenler veya merak edenler için bir konu açtım.

Bende Actyon Sports 4x2 6AT var; almadan önce çok araştırdım ve kullanıcı yorumlarının eksikliğini hissettim, bu nedenle merak edenlerin sorularını yanıtlamaya hazırım...

Ayrıca ssangyong araç sahiplerini de bekleriz; araç özelliklerini ve ekstra aksesuarlarını paylaşırlarsa hem bilgimiz artmış olur hem de paylaşım ortamı oluşurur...

• Fiyatları € üzerinden olduğu için fiyatları pahalı bide araçları çok tipsiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GöKHaN 35 -- 16 Eylül 2008; 17:57:52 >
  • Hocam ben çok beğeniyorum bu araçları.Yedek parça fiyatları,serviste işçilik,bakım ücretleri nedir acaba?
    Birde motorlar hala mercedes-benz destekli mi?
  • topik hayırlı olsun diğer topiğin sadece 1-2 sayfası başka markalarındı 7 sayfaya ulaşmıştık umarım burada da paylaşım devam eder MEBGERATE ye teşekkürler 2009 ları bi incelesen değişiklik var mı bu arabada yol bilgisayarı olmaması bence bir eksiklik keşke 2009 lara koymuş olsalar diğer türlere navigasyonu dvd yi tv standart olarak verenler niçin actyon sports tan bir yol bilgisayarını esirgerler anlamak zor
  • Bugün otobanda, sol şeritte arkamdan, siyah devasa ve de korkunç bir şey hızla yaklaşmakta sollama bittikten sonra sağa yanaşıp yol verdim Ssangyong muş bu ne acayip ihtişamlı bir araba böyle
  • Yedek parçayla henüz işim olmadı ama normal bakımlarının 100-200 civarı olduğunu öğrendim. Çok pahalı değil ama yan sanayisi de yok...

Motorun üzerinde made in germany ve şanzımanın üzerinde mercedes benz logosunu bizzat gördüm...
    Motor ve teknoloji olarak mercedes destekli diyebiliriz, zaten bunu kullanırken de hissediyorsunuz :)

quote:

Orjinalden alıntı: helisel

Hocam ben çok beğeniyorum bu araçları.Yedek parça fiyatları,serviste işçilik,bakım ücretleri nedir acaba?
    Birde motorlar hala mercedes-benz destekli mi?
  • evet paylaşımın kendi topiğinde devam etmesi daha uygun olur diye düşündüm ben de :)

actyon sportslara navigasyon koymadılar fakat actyon sportslarda hala 2730 YTL indirim var... SUV modellerinde de indirim vardı fakat navigasyon kampanyası başlattıkları itibariyle SUVlardaki indirimi kaldırdılar ama Actyon Sportslarda devam ediyor...

Bu doğrultuda 2730 YTL ye en baba navigasyon alınır diye düşünüyorum ;)

Yine eklemek isterim ki, navigasyon vb. sistemi koymaya biraz da korkuyorum; malum hırsızlık olayları; kasko da olsa insan düşünüyor...?

quote:

Orjinalden alıntı: kiyali

topik hayırlı olsun diğer topiğin sadece 1-2 sayfası başka markalarındı 7 sayfaya ulaşmıştık umarım burada da paylaşım devam eder MEBGERATE ye teşekkürler 2009 ları bi incelesen değişiklik var mı bu arabada yol bilgisayarı olmaması bence bir eksiklik keşke 2009 lara koymuş olsalar diğer türlere navigasyonu dvd yi tv standart olarak verenler niçin actyon sports tan bir yol bilgisayarını esirgerler anlamak zor

• evet görünüm olarak pek küçük sayılmaz hakikaten... :)

merak ettim araştırdım; Q7 actyon sports' a göre 12 cm daha uzun, 8cm daha geniş, 2 cm daha alçak...

quote:

İnan Q7 babysafe kalıyor bunların yanında
    quote:

Orjinalden alıntı: GKHN_93

quote:

• walla beğenenen de var nefret eden de; nefret edenlere bir test sürüşü yapmalarını söylüyorum hemen beğenenler arasına katılıyorlar :)

quote:

Orjinalden alıntı: GöKHaN 35

Fiyatları € üzerinden olduğu için fiyatları pahalı bide araçları çok tipsiz.
  •  Ssangyong Actyon Sports, Actyon, Kyron, Rodius, Rexton, Musso, Korando Genel Bilgi Paylaşımı

Geçenlerde bi akşam bunun devasa jantlısını gördüm yol kenarında o anda hayran oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helisel -- 17 Eylül 2008; 0:21:26 >
  • arkadaşlar şu zerafete bakın:

• içerden birkaç resim:

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.