- x
KOZYATAĞI CARREFOUR'dan SABİHA GÖKÇENE NASIL VE KAÇ DAKİKADA GİDİLİR
13 Cevap3094 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2736 Mesaj
16 Eylül 2008; 0:27:08 

KOZYATAĞI CARREFOUR'dan SABİHA GÖKÇENE NASIL VE KAÇ DAKİKADA GİDİLİR

iş görüşmesinden 16:00 gib çıkacam kozyatağı karfurun orada olacağım ve 18:45 de uçağım var. ulaşım sürem ne kadar olur? ayrıca nasıl giderim?

Malı Arap Faik'ten alıyorduk, Karabük'te ikinci yükleme yapılıyordu. Adana'ya kadar da ben kullanıyorudum kamyonu.

2736 Mesaj
16 Eylül 2008; 0:50:03 

Malı Arap Faik'ten alıyorduk, Karabük'te ikinci yükleme yapılıyordu. Adana'ya kadar da ben kullanıyorudum kamyonu.

3620 Mesaj
16 Eylül 2008; 0:53:13 

2791 Mesaj
16 Eylül 2008; 0:55:06 

Otobüsle çok saatte gidilir..
Ark yukarı yazmış takip et saatlerini bi buçuk saatten fazla sürer sanırım kolay gelsin

FANATİK SE'Cİ DEĞİLİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİM!!!!!!!!!!!!

3738 Mesaj
16 Eylül 2008; 1:01:48 

16S ile gidebilirsin. 1-1,5 saat sürer.

• AMD Phenom II X2 550 @ X4 3.9Ghz
  • Gigabyte GA-MA78LMT-S2
  • Patriot 2x2gb DDR3 1333Mhz
  • Sapphire ATI Radeon HD6850 1gb
  • Fx5200 orb#1 | 9550 orb#4
    PM cevaplamıyorum. Konu içerisinde mesajımı alıntı yapın ben de cevaplarım ve herkes çözümü görür. Forumun amacı bu.

• 2736 Mesaj
    16 Eylül 2008; 1:03:46 

oyyy. havaş ile gitsem kaç saat sürer?

353 Mesaj
    16 Eylül 2008; 1:10:18 

E-10 ve 16S'ler geçiyo E-10 tavsiyemdir diğeri yolu çok uzatıyo bide eski otobüsler hiç çekilmiyo E-10 lar çok kral..

193 Mesaj
    1 Temmuz 2013; 16:37:28 

yukarı

Arkadaşlar Sabiha Gökçen'den Havaş araçları varsa, Kozyatağı Carrefour civarında herhangi bir iett durağında indirir mi? Yoksa indirme durakları belli mi?

Dönerken de Kozyatağı'ndan Havaş araçlarına binmek istersem, nereden binmem gerekir

ŞAMPİYONLUK ŞARKISI BÖYLE YARIM KALMAYACAK,O KUPA BİR GÜN ELLERİNİZ DE KALKACAK!

3686 Mesaj
    1 Temmuz 2013; 16:38:55 

E-10 kullanabilirsin.
    Havataş'ın durakları belliydi yanılmıyorsam.

Başarılar Gelir Geçer, Asaletin Bize Yeter

8368 Mesaj
    1 Temmuz 2013; 16:40:10 

quote:

Orijinalden alıntı: sssxxx04

yukarı

Arkadaşlar Sabiha Gökçen'den Havaş araçları varsa, Kozyatağı Carrefour civarında herhangi bir iett durağında indirir mi? Yoksa indirme durakları belli mi?

Dönerken de Kozyatağı'ndan Havaş araçlarına binmek istersem, nereden binmem gerekir

Bildiğim kadarıyla carrefour un orada indirmiyor. Yeni sahra da inip oradan minibüs ile 5 dakika civarında varabilirsiniz.

Havataşlar TEM i kullandığı için carrefourdan sonra çıkıyorlar.

veya e-10, 16S gibi otobüslere binip 1.5 saat civarında carrefour a varabilirsiniz. o da iyi şartlarda.

Yine aynı şekilde havaşlara binmek isterseniz yeni sahra ya dönüp binebilirsiniz. En yakın durak orası.

Moulin Rouge! www.sadansamli.com

193 Mesaj
    1 Temmuz 2013; 16:55:18 

Teşekkür ederim arkadaşlar. O halde süreyi 2 saat gibi hesap edip sağlama almakta fayda var iett alternatifi için

Birde minibüslere valizle binilmiyor almıyorlar diye birşey duymuştum sanki son gelişimde. Doğru mudur bu?

Bu mesajda bahsedilenler: @Piêr Dé Sans, @The MasteR Bu mesaja 1 cevap geldi.

ŞAMPİYONLUK ŞARKISI BÖYLE YARIM KALMAYACAK,O KUPA BİR GÜN ELLERİNİZ DE KALKACAK!

8368 Mesaj
    1 Temmuz 2013; 16:56:44 

quote:

Teşekkür ederim arkadaşlar. O halde süreyi 2 saat gibi hesap edip sağlama almakta fayda var iett alternatifi için

Birde minibüslere valizle binilmiyor almıyorlar diye birşey duymuştum sanki son gelişimde. Doğru mudur bu?

Almıyorlar ki oraya minibüsle gidemezsin de.

şuan gideceksen

16S,E-10,E-11, Havataş dışında alternatifin yok.

E-11 ve havataş a yeni sahradan binip temden yaklaşık yarım saatte varabilirsin. Diğer ikisi e-5 i kullanır. biraz dolanırlar. o yüzden duruma göre 1.5 saat civarı sürebilir.

193 Mesaj
    1 Temmuz 2013; 17:22:05 

quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Almıyorlar ki oraya minibüsle gidemezsin de.

şuan gideceksen

16S,E-10,E-11, Havataş dışında alternatifin yok.

E-11 ve havataş a yeni sahradan binip temden yaklaşık yarım saatte varabilirsin. Diğer ikisi e-5 i kullanır. biraz dolanırlar. o yüzden duruma göre 1.5 saat civarı sürebilir.

Havataş ile S.G-Yenisahra oradan da taksiyle kozyatağı güzergahını kullanacağım.

Yardımların için çok teşekkür ederim..

8368 Mesaj
    1 Temmuz 2013; 17:23:13 

quote:

Havataş ile S.G-Yenisahra oradan da taksiyle kozyatağı güzergahını kullanacağım.

Yardımların için çok teşekkür ederim..

İndiğin yerden binme taksiye. Karşı tarafa geç oradan bin fazladan dolanma boş yere

Sayfa:   [1]
    Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » KOZYATAĞI CARREFOUR'dan SABİHA GÖKÇENE NASIL VE KAÇ DAKİKADA GİDİLİR
    Sayfa: [1]
    Foruma Git
    Bölümde Ara
    Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
    Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.344