Şimdi Ara

Kim Ne Kadar Maaş Alıyor?Maaş ANKETİ! (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
355
Cevap
2
Favori
107.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben şeyi merak ediyordum eczane işletmecileri aşağı yukarı ne kadar kazanıyorlar bütün sayfalara bakamadım ama şöyle bir göz geçirmeme rağmen göremedim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Styric

Ben şeyi merak ediyordum eczane işletmecileri aşağı yukarı ne kadar kazanıyorlar bütün sayfalara bakamadım ama şöyle bir göz geçirmeme rağmen göremedim.

Yerine göre değişir.

5 bin alanda var 25 bin alanda.
  • @ata1606
    Övünüyorsun dedin ya bana o çok koydu. En sevmediğim şeydir ama hep yanlış anlaşılıyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskiekşiyazarı -- 16 Eylül 2008; 13:25:34 >
  • @Wristcutter
    Anladım teşekkür ederim sağolasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Styric -- 16 Eylül 2008; 13:25:44 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: lejyonerx

@ata1606
    Övünüyorsun dedin ya bana o çok koydu. En sevmediğim şeydir ama hep yanlış anlaşılıyorum...

o anlık sinirle söyledim kusura bakma.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ata1606

quote:

Orjinalden alıntı: lejyonerx

@ata1606

o anlık sinirle söyledim kusura bakma.

tmm
  • bravoecho
    hayatın benim için örnek teşkil ediyor.bende inşaat müh 4. sınıfım.yazdıklarını titizlikle okudum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mihoku -- 16 Eylül 2008; 13:30:37 >
  • Boş gezenin boş kalfasıyım maaşımı söylemek istemiyorum öyle maaş beyanının basitlik olduğunu düşünüyorum

saygılar
  • Ankara Nokta Ajans da Grafikerlik Yapıyorum

800 ytl maaş + yemek + sigorta
  • bilgisayar prog. okuyordum okudukta sonra vazgectim babamin isini yapicam en güzeli insaat sektörü gittigi sürece is yaparim ben :D
    belli olmuyor ama kimi geliyor ayda 10 15 bin ytl kazaniyorsun bazen 2 3 bin ytl ancak =)
  • Bende yazıyorum.

Öğrenciyim elime net 500 ytl geçiecek.Yurt parası, telefon parası evdekilere ait.Geçinip gideriz heralde.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Wristcutter

Bende yazıyorum.

Öğrenciyim elime net 500 ytl geçiecek.Yurt parası, telefon parası evdekilere ait.Geçinip gideriz heralde.

Keşke bende öğrencilik zamanlarıma geri dönebilsem
  • quote:

Orjinalden alıntı: YaYa

quote:

Bende yazıyorum.

Ne oldu iş bulamadın mı hala?Buldun da cimri mi çıktı adamlar?Üzüldüm bak.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: YaYa

quote:

Bende yazıyorum.

Ne oldu iş bulamadın mı hala?Buldun da cimri mi çıktı adamlar?Üzüldüm bak.

Valla halime çok şükür sıfır tecrübeyle 1100 ytl maaşla başladım askerden geldikten sonra yani iyi sayılır durumun 700-800ytl ile başlayan mühendislere göre,benim ahh dememin sebebi iş hayatı öğrencilik hayatı gibi değil gerçi vize final stresi yaşamamakta ayrı bi güzellik ama

• Forumun yaş ortalaması kaç ki bukadar uçuk maaşları alabilsinler.Bence çoğu hikaye bunların.Nasıl bi para kazanıyoki firmalar bukadar yüksek maaşlı çalışanları var???okuyunca millette de ne meslek varmış arkadaş diyor insan kendi kendine.... gazi bilgisayar mezunuyum bir buçuk senedir çalışıyorum maaşım yeni 550YTL oldu + 45 YTL geçim indirimi 595 YTL..5000 - 7000 + arası maaş alanlara da Allah daha çok versin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: karbeyaz34

Forumun yaş ortalaması kaç ki bukadar uçuk maaşları alabilsinler.Bence çoğu hikaye bunların.Nasıl bi para kazanıyoki firmalar bukadar yüksek maaşlı çalışanları var???okuyunca millette de ne meslek varmış arkadaş diyor insan kendi kendine.... gazi bilgisayar mezunuyum bir buçuk senedir çalışıyorum maaşım yeni 550YTL oldu + 45 YTL geçim indirimi 595 YTL..5000 - 7000 + arası maaş alanlara da Allah daha çok versin.

Alınıyor hocam alınıyor.

Kuzenimden biliyorum.
  • büyük şehirlerde bulunan büyük şirketler dışında bu meblağları kimse vermez vermez! benim şuan bulunduğum şehirdeki özel sektörde çalışanların en yüksek maaş alanı 7000 ytl alımıyodur.....
  • quote:

büyük şehirlerde bulunan büyük şirketler dışında bu meblağları kimse vermez vermez! benim şuan bulunduğum şehirdeki özel sektörde çalışanların en yüksek maaş alanı 7000 ytl alımıyodur.....

İst, Boğaziçi EE mezunu...

3 aylık bir projeden 16-17 bin ytl aldığını biliyorum.Kendi maaşı hariç.

Askerliğini yapmamış...2 yıllık mezun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wristcutter -- 16 Eylül 2008; 15:31:42 >
  • quote:

Forumun yaş ortalaması kaç ki bukadar uçuk maaşları alabilsinler.Bence çoğu hikaye bunların.Nasıl bi para kazanıyoki firmalar bukadar yüksek maaşlı çalışanları var???okuyunca millette de ne meslek varmış arkadaş diyor insan kendi kendine.... gazi bilgisayar mezunuyum bir buçuk senedir çalışıyorum maaşım yeni 550YTL oldu + 45 YTL geçim indirimi 595 YTL..5000 - 7000 + arası maaş alanlara da Allah daha çok versin.

sen de çok az alıyormuşsun, 595 ytl maaşla ne yapmayı düşünüyorsun, günlüğü 20 ytl ye gelmiyor.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.