Şimdi Ara

Iphone da silinen smsleri geri getirmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
5
Favori
54.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herhangi bir şekilde mümkün müdür, en azından mesaj atılan numarayı gormek mumkun mudur ?

Çok onemli gerçekten, yardımcı olabilirseniz çok teşekkurler.

Turkcell i aradım fakat turkcell hiç bir şekilde numarayı vermiyor.

• ilog ile bulabiliyormusuz, başka ihtiyacı olan varsa haberi olsun.
  • source var mı peki
  • iLog kayıtlı olanları gösteriyor diye biliyorum ama??
  • iLog yüklü ise rehbere kayıtlı olsun olmasın gösterir. iLog'u sonradan yüklersen sonuç ne olur denemen lazım
  • sonradan yuklersen de gosteriyormus, denendi, onaylandı.
  • Edgar konuyla ilgili olarak banada bilgi verebilirmisin? Silinen mesajları geri getirebiliyormusunuz bu program ile?
  • hic bir sekilde geri gelmiyor diye biliyorum
  • Edgar arkadaşımız geri geldiğini ve denenip onaylandığını söylemiş bu konu üzerinde durmamı sağlıyor biraz aslında. özel mesaj yazamıyorum kendisine. yazabilecek biri var mı :)
  • Arkadaşlar Silinen smsleri kurtarmanın yolunu anlatıyorum. Fakat Itunes la en son eşitleme yaptıgınız tarihe kadar olan sms leri kurtarabilirsiniz bu yonetmele.Bu yontem Denenmiş ve kesin sonuç elde edilmiştir.

1-Bilgisayarınızda Itunes kurulmuş olmalı daha onceden ve sms leri silmeden önce eşitleme yapmış olmanız gerekir.
    2-C:\Users\(**** bilgisayar adınız neyse)\AppData\Roaming\Apple Computer\MobileSync\Backup\2a0cfcf80e049f2e83d78fe01608e74af22fb267 klasörüne gidip "3d0d7e5fb2ce288813306e4d4636395e047a3d28.mddata" dosyasını bilgisayarınızda ayrı bi yere kopyalayın.
    3-kopyaladığınız bu dosyayının adını "sms.db" olarak değiştirin ve "Winwsp" ile programı bilgisayarınızdan iphone a bağlanarak "/private/var/mobile/Library/SMS/" klasörünün içine bu "sms.db" dosyasını atın. NOT: O klasörün içinde başka bir tane "sms.db" vardır onu yedeklemeyi de unutmayın atmadan önce.
    4-SONUÇ TELEFONUNUZDA MESAJLAR BOLUMUNE GIRDIGINIZDE SILINEN SMS LERIN GERI GELDIGINI GORECEKSINIZ.

KOLAY GELSIN.

• Peki her zaman esitlediginde aynı dosyanın üstüne mi yazıyor acil lazım lütfen mesaj atarmisiniz
  • winvsp ile iphone a atıcaksınız demişsiniz nedir bu winvsp ???
  • mepa arkadaşın önerdiği yolu deneyin kesinlikle işler bi durumda ben denedim ve backup almışsanız eğer tüm mesajları görebiliyorsunuz
  • merhaba arkadaslar bu gun telefonumdan bir numara silindi.tekrar dan o numarayi bulabilecegim bir yol var mi?
    yada faturali hatlar hakkinda bilgisi olan bir arkadas var mi? telefondan bir numara arndi fakat konusma olmadi sadece karsi tarafa cagri seklinde kaldi.
    bu numara yi kendi operatorumu arayip ogrenme imkanim var mi yada faturaya yansima ihtimali? yanliz gorusme yapilmadi sadece bir kac kere caldi ve kapandi.
  • ifile ile var/mobile/libarty/spotlight içinde smssearch.db dosyasını metin editörüyle açarsanız sildiğiniz tüm sms leri görebilirsiniz . ben öyle yaptım başarılı oldum ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: phaton
    ifile ile var/mobile/libarty/spotlight içinde smssearch.db dosyasını metin editörüyle açarsanız sildiğiniz tüm sms leri görebilirsiniz . ben öyle yaptım başarılı oldum ...

Teşekkürler dostum
  • n 73 te silinen mesajlar geri getirilebiliyo mu peki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatintok

Arkadaşlar Silinen smsleri kurtarmanın yolunu anlatıyorum. Fakat Itunes la en son eşitleme yaptıgınız tarihe kadar olan sms leri kurtarabilirsiniz bu yonetmele.Bu yontem Denenmiş ve kesin sonuç elde edilmiştir.

1-Bilgisayarınızda Itunes kurulmuş olmalı daha onceden ve sms leri silmeden önce eşitleme yapmış olmanız gerekir.
    2-C:\Users\(**** bilgisayar adınız neyse)\AppData\Roaming\Apple Computer\MobileSync\Backup\2a0cfcf80e049f2e83d78fe01608e74af22fb267 klasörüne gidip "3d0d7e5fb2ce288813306e4d4636395e047a3d28.mddata" dosyasını bilgisayarınızda ayrı bi yere kopyalayın.
    3-kopyaladığınız bu dosyayının adını "sms.db" olarak değiştirin ve "Winwsp" ile programı bilgisayarınızdan iphone a bağlanarak "/private/var/mobile/Library/SMS/" klasörünün içine bu "sms.db" dosyasını atın. NOT: O klasörün içinde başka bir tane "sms.db" vardır onu yedeklemeyi de unutmayın atmadan önce.
    4-SONUÇ TELEFONUNUZDA MESAJLAR BOLUMUNE GIRDIGINIZDE SILINEN SMS LERIN GERI GELDIGINI GORECEKSINIZ.

KOLAY GELSIN.

Bu benim işimi gördü, teşekkürler

• takip....
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.