Şimdi Ara

## Philips Wake-Up Light; Doğal Seslerle Uyandıran Alarm ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
4.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Philips Wake-Up Light; Doğal Seslerle Uyandıran Alarm ##

Büyük şehirlerde yaşamanın kimi zaman yorucu ve sıkıntı verici olduğu malum. Doğa ile buluşmak ve yeşil alanlara kaçabilmek te çalışma hayatının yoğun temposundan ötürü pek mümkün olmuyor veya sıklıkla gerçekleştirilemiyor. Sektörün lider isimlerinden Philips'in ev elektroniği departmanı güne farklı ve sıkıntısız başlamak isteyen kullanıcılar için Wake-Up Light adını verdiği yeni bir ürün geliştirdi. Bir çeşit uyandırma alarmı diyebileceğimiz yeni ürün standart çalar saatlere göre temel bazı farklılıklar içeriyor. Doğal aydınlatmaya sahip olan Philips Wake-Up Light, güneşin doğuşunu simüle ediyor yani ışık seviyesi zaman aralıklarıyla artıyor. Öte yandan ürün doğal ses alarmanına sahip yani kullanıcılar cıvıldayan kuş, böcek veya dalga sesleriyle uyandırılabiliyorlar. FM radyo özelliği de bulunan Philips Wake-Up Light'ın Avrupa'da kullanıma sunulduğu belirtiliyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Sabahları kuş sesleriyle uyanmak güzel olabilir düşünçe olarak güzel ses kalitesi ve çalan sesler güzelse iş yapar bu alet :)
  • bi faydasının olcağını sanmıyorum
  • Uyanırmısın daha çok mu uyuyasın gelir orası belli değil tabi.
  • daha neler cıkacak
  • Uyandırılmaktan nefret edenler, nasıl ki zamanla cep telefonu alarm sesine uyuz oluyorsa, kuş böcek dalga seslerine de bir süre sonra uyuz olacaklardır :)
  • fena fikir değilmiş
  • Arkadan renkli aydınlatması olan televizyonları gibi gereksiz bir şey yapmışlar. Sürekli tekrar eden bir ses zamanla sıkıcı olabiliyor. bazı Sabahlar sesnini duyduğum güvercinin yuvasını bulunca vay haline. Büyük ihtimalle bulamıycam veya erişemiycem çevredeki apartmanlardan birinin çatısında yaşıyor çünkü. :)
  • Yaramaz...Ama düşünce fena değil yine de.Bir gün alarmla bir gün doğa ile uyanırsın.Böylece ikisine birden nefret edersin.
  • İlginç bi cihaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: venom88

Sabahları kuş sesleriyle uyanmak güzel olabilir düşünçe olarak güzel ses kalitesi ve çalan sesler güzelse iş yapar bu alet :)

Philips heralde yok bide kötü olsun sesler
  • abiii bizde kuş var odamda duruyolar sabah oldumu 2side ötüp duruyoo hemde gerçek kuş sesi :D valla uğraşamam ben bunla:D
  • bana böylr bişey lazım yaaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: zevksiz

abiii bizde kuş var odamda duruyolar sabah oldumu 2side ötüp duruyoo hemde gerçek kuş sesi :D valla uğraşamam ben bunla:D

Abi sen kuslara halojen isik tak, sana simule etsinler gun dogusunu hem de gercek kus sesleriyle

Saka bir yana hakikatten yaratici bir urun. Zavalli bizler dogayi yok edip duruyoruz sonra gidip dogayi suni olarak tekrar yaratiyoruz aslinda biraz da acinacak bir durum var ortada ama burada tartisilmaz simdi

• horoz seside varmi acaba bizim burda komşunun var lakin lavuk gece 12 dede ötüyo vakitsiz yazi kesmek lazim başini anlatamiyorum adama
  • Bir ilk bahar sabahı güneşle uyandın mı hiç?
  • Olay seste değil sesten çok ışıkla uyandırmaya odaklanmışlar benimde bugün geldi mailime bu ürünün tanıtımı ilginç bir fikir..Buraya bakayım belki kullanan vardır diye ama kimsede yok galiba..
  • nerde bulabilirim bu urunu acaba bilen varmidir
  • manyak bişi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.