Şimdi Ara

***Kardeşlerim_2.1 den 2.0.2 ye downgrade çözümü bulduk hep beraber...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
1.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1.itunes8 den orjinaline update et.
    2.itunes 8 i tamamen sil, bilgisayarı aç kapa
    3.itunes 7.5 yükle
    4.dfu modla 1.1.4 ü göster ve restore et
    5.ziphone kiremik amcayla 3 seçeneği uygula ve 15 dakka mal mal bekle bişi olmadan...

BUNDAN SONRASI B.TUTKAN VE PRİVACY KARDEŞLERİMİZDEN ALINTIDIR...

6.Burası önemli not : Cihaz da herhangi bir işlem olmayacak arkadaşlar yazılar vs kayöayacak boşuna beklemeyin ve start dediğiniz andan itibaren dakika tutun ve 15 dakika abartısız bekliyoruz arkadaşlar 15 dakika hiç ellemeyin cihazda yazı vs akmayacak olduğu gibi kalacak.. 15 dakika sonunda ise Ziphone Kıremk i tamamen kapatın arkadaşlar
    10-) Kıremki kapattık şimdi arkadaşlar cihazı tekrar DFU mode alıyoruz ardından tekrar shıft+restore ile 1.1.4 dosyasını gösteriyoruz ve yüklemeye devam ediyoruz işlem bitiminde birde ne görüyoruz yine 1015 hatası alıyoruz :):) korkmayınız sakın...hataya ok diyin ve bir sonraski adıma geçelim lütfen

11-) Şimdi hataya ok dedik arkadaşlar cihaz kendini recovery mode aldı zaten sizin almanıza gerek yok şimdi yine linkten indirdiğimiz Ziphone Kıremk i açıyoruz ve 3 seçenek işaretli olarak start diyoruz birde bakıyoruz bu sefer ekranda yazılar kaymaya başlıyor kayıyor kayıyor kayıyor:):) işlem bitince birde ne göriyim cihaz Slide For Emergy ekranına geliyor devem ediyoruz heyecan hat safhada dimi :):)

12-) Slide for Emergy yazısını gördük şimdi cihazı RECOVERY mode alıyoruz bu sefer unutmayın recovery mode sonra yine shift Restore diyoruz ve 1.1.4 restore dosyasını gösterip yüklüyoruz..... bekliyoruz bekliyoruz bekliyoruz :):) aha bide ne gördük oleyyyy filan uçuyoruz bu sefer restore işlemi başarı oldu diye bir pencere açılıyor ve pencerede rakamlar geriye saymaya başlıyor.....ok diyoruz

13-) en son olarak cihazı recovery mode alıyoruz ve İşte öldürücü darbe Ziphone 2.6b açıyoruz ve DO İT aLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLl diyoruz :):)

3 dakika sonra cihazı kullanmaya başlıyoruz işte bu kadarrrrr :):):)

Sonra ne yapıyorsanız yapın...custom firmware ile 2.0.1 e geçin geçmeyin falan filan...
    Ben iphone umu kurtardım...Çok şükür...
    Gidip yatıcam birazdan öğleye kadar beni uyandırmayın....

Vesselam

----------------------------------------------------------------------------------
    Yahu demin aslanlar gibi 2.1 e geçtim, sonra şu telefonu bi temizliimde güzel olsun dedim reset all yaptım bi saat...AAAA tel oldu itunes kablo resmi modu...
    Ne yapacaktım ben şimdi geri dönmek için unuttum?
    Şöyle miydi?
    itunes 8 i kaldır. itunes 7.5 kur dfu moda al cutom 2.0.2 yükle ???
    Böyle miydi hay canına yaniim yaşlandık valla....

Nasıldı ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi --Z-- -- 13 Eylül 2008; 5:13:14 >

• 7.5 2.0.x yüklemiyor diye biliyorum ayrıca 2.1 den geri dönmeye çalışanlarda 1600 hatası almışlar
  • istersen quikpwn ile jailbreak etmeyi bi dene 202dosyasini gostererek
  • deniyorum şimdi...önce itunes8 den restore 2.0.2 deniycem olmadı diğer yollar....
  • restore ederken dfu yada recovery almadan denesene bi
  • evt bi yapsan bu arkadasin dedigini jailbreake etmege calis 2.0.2 yi gostererek belki oldu
  • quote:

Orjinalden alıntı: predouret

restore ederken dfu yada recovery almadan denesene bi

du bakiim...1 hatası verdi bi de öyle deniim
    bu arada başınıza gelebilecek her zorluğu sanırım burada sahura kadar benle canlı yaşayacaksınız...
  • Bunu buldum bu arada ama ipod için galiba denicem ...

[How To] Downgrade 2.1 to 2.0.2 using iTunes 8
    1. Put your iPod in DFU mode (see this link for DFU mode guide)

2. On a mac: hold option key while clicking the restore button
    On a windows based pc: hold down shift key while clicking the restore button

3. navigate to the folder where your 2.0.2 restore.ipsw is located

4. click open

5. wait a long time since it will completely erase your root partition

6. use quickpwn to jailbreak the ipod touch
  • geçmiş olsun kardeş
  • quote:

Orjinalden alıntı: gennosuke

geçmiş olsun kardeş

Sağol kardeş ...Ah ah sorma başımıza gelenleri iphone şu an komada .... Haayt koca karılar gibi oldum heheheh...Bu arada hala yapamadım bu da bana kapk olsun
  • BEEN 7.7 ye düştün 2.0.2 yi yüklerken 1600alıyrum. eğer orjinal 2.0.2 yüklersem 1013 alıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ftaha

BEEN 7.7 ye düştün 2.0.2 yi yüklerken 1600alıyrum. eğer orjinal 2.0.2 yüklersem 1013 alıyorum

itunes 8 den 2.0.2 denedin mi?
  • denyorum da olacak gibi değil
  • @zanbay sen düzeltebildin mi?
  • gecmıs olsun basladık
  • 8.0 da 2.0.2 orjinal 1013 hatası verdi
  • yok olmadı at&t kartı buldum içerden bi bakiim nolcak her yolu deniyorum hanım da kızdı bana yine oynuyosun diye bi de fırça yedik...
  • şöyle bişi tavsıye etsem temiz bir bilgisayarda ilk 2.0.1'e gecılenlerı yapsanız nası olur yada 1.1.4'e inip gerı cıkmayı bu bıraz zahmetlı ve sacma sanırım ama bir tercih işte
  • olmadı zaten silip herşeyi 1.1.4 de geri doncem ama o da anasının gözü ço uzun iş...
  • at&t nin de bi işe yaradığı yok ki
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.