- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
en iyi vitamın hapı hangisi ??yardımmm edermisiniz...
54 Cevap124388 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

25 Mesaj
12 Eylül 2008; 19:07:56 

yaw arkadaşlar futbol oyunuyorum ama eve gelince baygın bi şekilde yatıyorum zaten brazda zayfım sizce hangi vitamin ilacı iyi gelir.en iyi vtamin ilaçı hangisidir yardım ederseniz sevinirim

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
12 Eylül 2008; 21:49:12 

Doktorlar genelde ''Apikobal'' adlı bir vitamin yazıyorlar ama elbette bu konuda bir doktor arkadaşımızın önerileri ve vitamini yazacak doktorun insiyatifi önem arzetmektedir.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

1217 Mesaj
12 Eylül 2008; 22:32:25 

Apikobal multivitaminden ziyade Vitamin B1 B6 B12 kombinasyonudur. En iyi multi vitamin Solgar male multiple ve VM serisidir ve vitamin ilaç değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3RS!N -- 25 Kasım 2008; 14:46:50 >

166 Mesaj
12 Eylül 2008; 23:20:31 

abim doktor.bana kullandırttığı 'one a day women's'.ben çok memnunum.
tabi sen women kullanmayacaksın one a day maximum ya da one a day men's alabilirsin.

1217 Mesaj
12 Eylül 2008; 23:23:51 

One a day kadar rezil bir başka multivitamin yok piyasada. Üzerinde yazdığı değerler ile alakası yok.

Uzaklaştırılmış
13 Eylül 2008; 0:09:12 

one a day maximum kullanmıştım bana ağır gelmişti midemi bulandırdı doktor tavsiyesiyle solgar kullanmaya başladım tavsiye edebilirm onu

166 Mesaj
13 Eylül 2008; 0:15:45 

quote:

Orjinalden alıntı: 3RS!N

One a day kadar rezil bir başka multivitamin yok piyasada. Üzerinde yazdığı değerler ile alakası yok.

doktor musun?
her bünye aynı ilaca aynı yanıtı vermez.vitaminde dahil..

Edit: Relusion

2662 Mesaj
13 Eylül 2008; 0:47:08 

Pharmaton

I'm Gonna Make Him an Offer He Can't Refuse.

1217 Mesaj
13 Eylül 2008; 10:29:04 

quote:

Orjinalden alıntı: _sude_

doktor musun?
her bünye aynı ilaca aynı yanıtı vermez.vitaminde dahil..

Hayır öğretmenim, 19 yıllık sporcuyum. Bu konularda doktorlardan daha fazlasını bilirim. One a day reklamı iyi yapılmış kutusu cafcaflanmış represantı bol ve ekonomik, bunun yanında da dandik bir multi vitamindir. Kutu üzerinde yazan günlük ihityaçtan neredeyse %20 daha az doz içerir. Multivitaminin de bünye ile alakası yoktur herkes te aynı sonucu verir tek farkı meyve ve sebze tüketen birinin daha az ihtiyacı olacak ve fazlasını idrar yolu ile atacaktır. Ben Türkiyeden almam , çok mecbursam da en ülkemizde bulunacak en iyi vitamin Solgar VM serisi alırım.

12 Mesaj
13 Eylül 2008; 11:18:01 

quote:

Hayır öğretmenim, 19 yıllık sporcuyum. Bu konularda doktorlardan daha fazlasını bilirim. One a day reklamı iyi yapılmış kutusu cafcaflanmış represantı bol ve ekonomik, bunun yanında da dandik bir multi vitamindir. Kutu üzerinde yazan günlük ihityaçtan neredeyse %20 daha az doz içerir. Multivitaminin de bünye ile alakası yoktur herkes te aynı sonucu verir tek farkı meyve ve sebze tüketen birinin daha az ihtiyacı olacak ve fazlasını idrar yolu ile atacaktır. Ben Türkiyeden almam , çok mecbursam da en ülkemizde bulunacak en iyi vitamin Solgar VM serisi alırım.

Katılıyorum one day maximum bi işe yaramaz. bende bi eczanede reklamını görüp yanılığ almıştım. Hiç bi işe yaramamıştı. Daha sonra doktoruma sordum boşuna kullandığımı one day'in bi etkisi olmacağını söledi.

25 Mesaj
13 Eylül 2008; 23:28:31 

arkadaşlar çok teşekkür ederim haerkese fikirlerinizi paylaştığınız içiin...

56 Mesaj
29 Eylül 2008; 18:58:18 

arkadaşım peki ben internetten yurt dışından getirtmeyi düşünüyorum bana hangi markanın hangi ürününü tavsiye edersin? cevaplarsan sevinirim?

İlk ve tek Türkçe baştan çıkarma rehberi "Kız Tavlama Sanatı" App Store'da !

1217 Mesaj
29 Eylül 2008; 19:25:30 

AST Multi-Pro 32X
0

56 Mesaj
29 Eylül 2008; 19:49:26 

teşekkürler cevap için

İlk ve tek Türkçe baştan çıkarma rehberi "Kız Tavlama Sanatı" App Store'da !

1217 Mesaj
1 Ekim 2008; 22:38:22 

quote:

Orjinalden alıntı: blackndark

teşekkürler cevap için

Sporcuysan bir ara Universal Animal Pak i denemeni öneririm.

328 Mesaj
3 Ekim 2008; 15:18:20 

quote:

Apikobal multivitaminden ziyade Vitamin B1 B6 B12 kombinasyonudur. En iyi multi vitamin Solgar VM serisidir ve vitamin ilaç değildir.

en doğrusu bence...

*Eğer başkalarını aşağı görmeseydik başkalarının yüksekten bakmalarından yakınmazdık.
*Hiç bir zaman çıktığın kapıyı hızla çarpma, geri dönmek isteyebilirsin.
*Açlıktan ölmek üzere olan bir köpeği kurtarınız, sizi ısırmayacaktır. İnsan ile köpek arasındaki başlıca fark budur.
*Hayat yokuşunu tırmanırken rastladığımız kimselere iyi davranalım, çünkü inişte yine onlara rastlayacağız.
*Kalp denize benzer; fırtınaları, sakin zamanları ve taşkınlıkları vardır, bazen de derinliklerinde değerli bir inci gizlidir.
*Akıllı insanlar istedikleri şeyi öğrenirler, orta insanlar başkalarının gerekli gördüğü şeyi öğrenirler.
*Life shows what is what in deed...

18 Mesaj
4 Ekim 2008; 1:23:23 

animal pak multi pro dan kat kat güçlüdür.sportpharma multi-v de iyi alternatiflerdendir.

220 Mesaj
4 Ekim 2008; 3:27:17 

kesinlikle pharmaton ilk bi hafta anlamıcaksınız ama sonra insanı dinç tutuyo we girp nezleye karşı güvnde tutuo
oks sınavına hazırlanırken 1 yıl içtiğim hap biraz pahalıdır 30-35 ytl bişi

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

7 Mesaj
4 Ekim 2008; 23:06:06 

Arkadaşlar kilo alma için hangi ilacı tavsiye edersiniz.Acil kilo almam lasım

6438 Mesaj
5 Ekim 2008; 3:11:58 

çok yoğun ve yorgun olabileceğin günlerde pharmaton al derim... çok işe yarıyo ..eve geldiğin zaman bitkin olmuyosun...

Darkchild.. Sert Bakışlı, Haşin Çocuk !!

9 Mesaj
7 Ekim 2008; 12:54:12 

kilo almak için en iyi takviye proteğin destekli doğal toz olan ve süte ya da meyvesuyuna karşıtırılan proteğin tozlarıdır. En iyi site bu konuda neosante dir. Güvenilir bir site ve en kısa zamanda adrese teslimdir. Linki http://www.neosante.com/23530/ tıkla daha ayrıntılı bilgiler bulabilirsin,yalnız alcağın ürünü baya bi bu sitede takip et çünkü ürünler kampanyaya girebiliyor ve daha fazla toz içeren kilo alma ve sağlıklı beslenme ürünlerini elde edebiliyorsun. Sabahları zinde kalkmayada birebir bu ürünler,korkma artık eczanelerde bile satılıyor bunlar,herhangi bir yan etkileri yok.

En önemli şeyler, asla en önemsizlerin insafına bırakılmamalı.

474 Mesaj
7 Ekim 2008; 14:47:57 

quote:

Sporcuysan bir ara Universal Animal Pak i denemeni öneririm.

Dediginiz ürünü araştırdım güzel ve olumlu sonuçlar alanlar var. Peki doktor a danışmadan kullanabilirmiyiz bu vitamini yaşım 18 her hangi etkisi olurmu..

1502 Mesaj
7 Ekim 2008; 15:18:40 

quote:

Orjinalden alıntı: WalkmaN

Dediginiz ürünü araştırdım güzel ve olumlu sonuçlar alanlar var. Peki doktor a danışmadan kullanabilirmiyiz bu vitamini yaşım 18 her hangi etkisi olurmu..

o tür ağır destekleyicileri doktora sormadan kullanmamak en iyisi bence

Dh Yüzücüler ve Yüzmeyi Severler Grubu

474 Mesaj
7 Ekim 2008; 15:30:41 

Doktora baş vurmadan kullanabilicegimiz etkili bi multivitamin varmıdır acaba..

351 Mesaj
7 Ekim 2008; 17:27:08 

kesinlikle GNC urunlerini oneriyorum.
uzun suredir GNC urunlerini kullanan biri olarak, kesinlikle oneriyorum.
Ultra Mega MEN adi altinda multivitamin kompleksleri mevcut durumda, eger parasal anlamda sana cok dokunmayacaksa bu urunleri satin alabilirsin. en son 73 YTL civari birseydi ama, her ayin ilk 7 gunu satin alirsan, GoldCard sahiplerine %20 indirim yapiyorlar.

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

1218 Mesaj
11 Ekim 2008; 20:49:03 

quote:

Orjinalden alıntı: ozgurtuncel

kesinlikle GNC urunlerini oneriyorum.
uzun suredir GNC urunlerini kullanan biri olarak, kesinlikle oneriyorum.
Ultra Mega MEN adi altinda multivitamin kompleksleri mevcut durumda, eger parasal anlamda sana cok dokunmayacaksa bu urunleri satin alabilirsin. en son 73 YTL civari birseydi ama, her ayin ilk 7 gunu satin alirsan, GoldCard sahiplerine %20 indirim yapiyorlar.

Maalesef katılmıyorum. Ben de uzun yıllardır bir çok markadan değişik ürünler kullanmış biri olarak aynı etken maddeyi içeren ürünlerin bile farklı markalarda farklı etkiye neden olduğunu gördüm ve de başka kullanıcılardan da duydum.

Yani alacağınız ürünün hangi markada daha iyi sonuçlar verdiğini ancak tecrübe etmiş kişilerden öğrenebilirsiniz.

Ben GNC de Solgarı da yıllardır aynı ( ürün ) etken maddelerinden kullandım ve bu ikisi arasında Solgar daha iyi diyebilirim.

Ama açıkcası türkiye de olmayan daha kaliteli ve fiyat performansı yüksek markalar ve ürünler var.Hele de one day / Centrum / supradyn gibi markaları bırakalı yıllar oldu.

Konu multi vitamin ise yeni keşfettiğim bir ürün var ama henüz kullanmadığım için ismini yazmayacağım. Zaten türkiyede de bulunmayan bir ürün. Ama açıkcası kullanıcı yorumlarını okudum ve "number one" bir ürün olarak nitelendirilmiş deneyimli kullanıcılar tarafından.

Türkiye de solgar Male Multiple tavsiye ederim.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1502 Mesaj
11 Ekim 2008; 22:15:33 

@koko69, nedir hocam o ürün?

Dh Yüzücüler ve Yüzmeyi Severler Grubu

1217 Mesaj
11 Ekim 2008; 22:56:31 

quote:

Orjinalden alıntı: WalkmaN

Amacın ne ? çünkü animal pak bir sporcu ürünüdür. Sporcu değilsen doktora başvurmadan da kullanabilirsin ama 120 ytllik bir idrarın olması hoşuna giderse tabii.

GNC dandik bir sosyete vitaminidir. Türkiyede solgardan iyisini bulamazsınız malesef yurt dışından getirecekseniz şu an piyasada en iyisi AST Multi-Pro 32X. Onunda abd fiyatı 40$civarı olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3RS!N -- 11 Ekim 2008; 22:53:56 >

474 Mesaj
12 Ekim 2008; 0:11:35 

Evet spor cu degilim fiyatı daha önce kontrol etmiştim ama biraz daha düşündüm o kadar para biraz uçuk geldi bana.. Solgar a baktım ama türlü türlü ürünleri var normal bi kullanıcı olarak hangi ürün olur bi fikriniz öneriniz varmı..

Doktor la ugraşmak istemiyorum şimdiden teşekürler..

212 Mesaj
12 Ekim 2008; 16:14:50 

kesinlikle pharmaton diyorum insandaki uyuşuluk hissi 1 hafta kullandıktan sonra kalmıyor gerçekten ben inanmamıştım böyle olacağına ama deneyince gördüm gerçekten öyleymiş. fiyatıda 35 ytl civarında olması lazım.

PS3 Slim 250 GB, Samsung 232GW, Logitech Z5500, Samsung NC10
Apple iPhone 4, Apple MacBookPro: 15-inch: 2.66GHz, Intel Core i7, 4GB Memory, NVIDIA GeForce GT 330M with 512MB

77 Mesaj
25 Kasım 2008; 23:29:27 

Multıvıtamınlerde kullanılan hammaddenın dogal olmasına yada mumkun oldugu kadar dogal olmasına dıkkat edın, cunku sentetıklerde yanı cok ucuz urunlerde, kullanımdan alınan fayda kısa surede dusuyor ya da bıtıyor,.

tavsıye turkıye pıyasası ıcın :

Twınlab Daıly one
Gnc Mega men
Ultımate Daıly Complete Formula

CÜNEYT TURNA
VÜCUT GELİŞTİRME MİLLİ SPORCU & MİLLİ HAKEM & ANTRENÖR

NATURALSPOR SPORCU GIDALARI

Uzaklaştırılmış
8 Mart 2012; 18:24:38 

Konuyu hortlatayım. Arkadaşlar daha çok soguk algınlığı gibi konularda yardımcı olcak vitamin önerisi istiyorum.

1243 Mesaj
9 Mart 2012; 19:32:08 

GNC Mega Men veya Solgar V2000 olması lazımdı onu kullanderim.
İkisini de kullandım ikisi de kral urunlerdir fakat Solgar benim vücuduma fazla geliyor demir oranı yüzünden ağızda ve sidikte kokma yapıyor çok fena

İzmir Ekonomi Üniversitesi

Psikoloji "16

82 Mesaj
9 Mart 2012; 20:27:39 

Düzgün beslenme yeterlidir. Vitamin alımına ekstra ihtiyaç duyulan ender durumlar hariç vitamin hapları hemen hemen tamamen para tuzağıdır. Mesela vejetaryen iseniz B vitamini desteği gerekebilir gibi gibi.

http://inciswf.com/1288477568.swf

Uzaklaştırılmış
10 Mart 2012; 0:31:07 

quote:

Orijinalden alıntı: kyouraku

Düzgün beslenme yeterlidir. Vitamin alımına ekstra ihtiyaç duyulan ender durumlar hariç vitamin hapları hemen hemen tamamen para tuzağıdır. Mesela vejetaryen iseniz B vitamini desteği gerekebilir gibi gibi.

Bu senin dediğin palavra hocam...

199 Mesaj
10 Mart 2012; 21:31:51 

VITAMIN HAPLARI ZARARLI DIYE YIRTINIYOR DOKTORLAR
SEBZE MEYVE EN GUZELI.

Kotu nıyet sahıbını bulur .....

Uzaklaştırılmış
10 Mart 2012; 21:38:42 

quote:

Orijinalden alıntı: advan

VITAMIN HAPLARI ZARARLI DIYE YIRTINIYOR DOKTORLAR
SEBZE MEYVE EN GUZELI.

Şimdiki sebze meyveler çok yararlı sanki... Hocam düzenli kivi, portakal greyfurt vb. bağışıklık sistemini koruyan meyvalar yedim. Bu sene iki kere saoğuk algınlığı geçirdim.

2175 Mesaj
10 Mart 2012; 21:57:43 

quote:

Orijinalden alıntı: sungate

Şimdiki sebze meyveler çok yararlı sanki... Hocam düzenli kivi, portakal greyfurt vb. bağışıklık sistemini koruyan meyvalar yedim. Bu sene iki kere saoğuk algınlığı geçirdim.

peki bu ilaçları ne kadar süre kullanmalı mesela bana bir doktor 90 gün kullan birak demişti.

Twınlab Daıly one
Gnc Mega men
Ultımate Daıly Complete Formula
solgar Male Multiple

bunlardan hangisi vücut için daha birde ilaçların %70 idrar yolu ile atılyormuş bu dogrumu yani vücutta katkısı çok azmış ?

521 Mesaj
11 Mart 2012; 9:53:28 

banada vitamin lazım mağazada çalışmaktayım ve eve bitkin bir halde geliyorum fiyatı sorun değil hap olur toz olur fark etmez vücudumu dinc tutsun yeterli yorulmiyim hemen

g51

410 Mesaj
26 Mart 2012; 21:07:46 

Vücudun günlük vitamin dengesini koruyan, ve sentetik olmayan en düzgün vitamin hapı hangisidir? solgar vm serisi demiş bir arkadaş, kullanan oldu mu?

Yanlış yapmayan insan yoktur. İnsanlık yanlışını kabul ve düzeltmekle ölçülür. Einstein

957 Mesaj
28 Mart 2012; 0:39:34 

Bir çok tanıdığım yurtdışında vitaminlerin çok daha kaliteli olduğundan bahsetti. Doğru mu bu? Doğru ise öneriniz nedir hangi vitamini almalıyım

https://8tracks.com/kosmosisy

122 Mesaj
31 Mayıs 2012; 5:27:34 

Solgar bence.

410 Mesaj
1 Haziran 2012; 0:15:49 

Solgar vm 2000 180 lik kutusu 140 tl.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

122 Mesaj
1 Haziran 2012; 4:59:44 

Aksuvital markasını (Shiffahome) kullanan var mı bu arada merak ettim nasıl acaba ?

103 Mesaj
20 Haziran 2012; 0:21:10 

bahsettiginiz butun bu vitaminler sentetik

neden dogal vitaminleri denemiyorsunuz?

sentetik ile dogal arasinda cok buyuk fark var

Asagida okuyabilirsiniz

http://www.multivitaminguide.org/

HAYATTA O KADAR COK YALAN VE YANLIS VARKI INANILMAZ!!!!!

548 Mesaj
13 Temmuz 2012; 10:14:31 

yıllardır gnc megamen kullanıyorum memnunum.
100 tabletlik pakette alıyorum, her 100 tablette bir de 1 ay ara veriyorum.
günde bir tablet.

2420 Mesaj
13 Temmuz 2012; 17:09:32 

geçenlerde q10 u araştırıken bunu buldum

fikirleriniz nedir

Hawaiian Spirulina & BioAstin / MucizeGidalar.com

bioastin coenzim q10 den farklı olarak:
- kimyasal/sentetik elde edilmez, doğal mikroyosun pigmentlerinden elde edilir, %100 bitkiseldir,
- BioAstin'in içerdiği astaxanthin pigmenti coenzimQ10'den 800 kat daha güçlü bir antioksidandır
- coenzimq10 birtek antioksidan özellik gösterirken bioastin in içerdiği astaxanthin pigmentinin bilimsel araştırmalarla incelenmiş ve ortaya konulmuş etkileri aşağıdaki gibidir
1-antioksidan
2-eklem, kas, tendo için yan etkisiz ağrı kesici, anti-inflamatuvar ve iyileşme prosesini hızlandırıcı etki
3- cilt yaşlanmasını geciktirici ve UV koruyucu
4- göz sağlığı
5- sinir sistemi ve beyin koruyucu (kan beyin bariyerini geçen yegane pigment/antioksidan - sinir kök hüvre üretimini arttırıcı)
6-kalp-dolaşım sistemi koruyucu
7- kanser ve tümör ufaltıcı özellik
8-diyabete pozitif etkili
9-ülser, gastrit ve sindirim sistemi problemlerinde pozitif etkili
10-güç ve dayanıklılık arttırıcı (spor, yoğun aktivite)
11- kilo kontrolü, karaciğer koruyucu, böbrek koruyucu, prostat,kısırlık (erkek), astım, mantar.

Yukarıda yazılanlara inanmayabilirsiniz bu bakımdan yazdıklarımızın referanslarını ve bilimsel dayanaklarını aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz:

Referanslar:
http://www.bioastinturk...-Arastirma-Ozetleri.pdf

İlginize çok teşekkür ederiz...
AlgBioTek

INTEL - E6400 C2D ; ASUS P5B ANAKART ; ATİ X1600 XT 256 MB EKRAN KARTI ;4X512 mb 533 mhz kingston ram ,2X250 GB SAMSUNG SATA II HDD ; ENERMAX 535 WATT PSU ; PHİLİPS 170X6FB LCD MONİTÖR

Uzaklaştırılmış
1 Ağustos 2012; 22:20:26 

quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

geçenlerde q10 u araştırıken bunu buldum

fikirleriniz nedir

Hawaiian Spirulina & BioAstin / MucizeGidalar.com

bioastin coenzim q10 den farklı olarak:
- kimyasal/sentetik elde edilmez, doğal mikroyosun pigmentlerinden elde edilir, %100 bitkiseldir,
- BioAstin'in içerdiği astaxanthin pigmenti coenzimQ10'den 800 kat daha güçlü bir antioksidandır
- coenzimq10 birtek antioksidan özellik gösterirken bioastin in içerdiği astaxanthin pigmentinin bilimsel araştırmalarla incelenmiş ve ortaya konulmuş etkileri aşağıdaki gibidir
1-antioksidan
2-eklem, kas, tendo için yan etkisiz ağrı kesici, anti-inflamatuvar ve iyileşme prosesini hızlandırıcı etki
3- cilt yaşlanmasını geciktirici ve UV koruyucu
4- göz sağlığı
5- sinir sistemi ve beyin koruyucu (kan beyin bariyerini geçen yegane pigment/antioksidan - sinir kök hüvre üretimini arttırıcı)
6-kalp-dolaşım sistemi koruyucu
7- kanser ve tümör ufaltıcı özellik
8-diyabete pozitif etkili
9-ülser, gastrit ve sindirim sistemi problemlerinde pozitif etkili
10-güç ve dayanıklılık arttırıcı (spor, yoğun aktivite)
11- kilo kontrolü, karaciğer koruyucu, böbrek koruyucu, prostat,kısırlık (erkek), astım, mantar.

Yukarıda yazılanlara inanmayabilirsiniz bu bakımdan yazdıklarımızın referanslarını ve bilimsel dayanaklarını aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz:

Referanslar:
http://www.bioastinturk...-Arastirma-Ozetleri.pdf

İlginize çok teşekkür ederiz...
AlgBioTek

Solgar olarak spirluina kullandım tek faydasını cildi parlak ve iyi göstermsi diyebilirm

1 şişe bitirdim ikinci şişede böbreklerde ağrı yapmaya başladı hemen kestim

Multivitamin haplarından ziyada spirluina gibi doğal vitamin deposunu kullanabilirsiniz

bundanda iyisini istiyorum derseniz POLEN kullanın arkadaşlar içinde tüm B vitaminleri ve çoğu amino asit bileşimiyle pigment ve hormon zengini

Yukarıda yazılan tüm multivitaminleri kullandım ama polen hepsinden kat kat etkiliydi ilk 5 günde etkisini gösteriyodu işte kafam dinç oluyodu hemde bedenimde dinç oluyor.

Organik polen kullanmanızı tavsiye ederim yerli kullanın kanada poleninin besin değeri düşük olabiliyor.

66 Mesaj
1 Ağustos 2012; 23:13:02 

Dostum doktora git tahlil yapsın hangi vitamine ihtiyacın varsa ona göre ilaç verir burada yazılan ilaçlara bakma herbirinin işlevi farklıdır.

2420 Mesaj
2 Ağustos 2012; 0:50:29 

quote:

Orijinalden alıntı: changemart

Solgar olarak spirluina kullandım tek faydasını cildi parlak ve iyi göstermsi diyebilirm

1 şişe bitirdim ikinci şişede böbreklerde ağrı yapmaya başladı hemen kestim

Multivitamin haplarından ziyada spirluina gibi doğal vitamin deposunu kullanabilirsiniz

bundanda iyisini istiyorum derseniz POLEN kullanın arkadaşlar içinde tüm B vitaminleri ve çoğu amino asit bileşimiyle pigment ve hormon zengini

Yukarıda yazılan tüm multivitaminleri kullandım ama polen hepsinden kat kat etkiliydi ilk 5 günde etkisini gösteriyodu işte kafam dinç oluyodu hemde bedenimde dinç oluyor.

Organik polen kullanmanızı tavsiye ederim yerli kullanın kanada poleninin besin değeri düşük olabiliyor.

buzlukta mayıs ayından aldığım polenler duruyor.

polenleri nasıl kullanmak gerekir.

tarifini verirmisin

INTEL - E6400 C2D ; ASUS P5B ANAKART ; ATİ X1600 XT 256 MB EKRAN KARTI ;4X512 mb 533 mhz kingston ram ,2X250 GB SAMSUNG SATA II HDD ; ENERMAX 535 WATT PSU ; PHİLİPS 170X6FB LCD MONİTÖR

Uzaklaştırılmış
2 Ağustos 2012; 2:10:52 

quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

buzlukta mayıs ayından aldığım polenler duruyor.

polenleri nasıl kullanmak gerekir.

tarifini verirmisin

Son kullanma tarihi geçmediğini varsayarsak ama sen açık aldın galiba.

İlk 3 gün günde 2 kere çay kaşığıyla kendini alıştırabilirsin

sonra plastik tatlı kaşığına günde 1 sabah ve 1 akşam

İster sütle karıştır ister balla ister sade ye ben alıştım sade yiyorum kokusunu almazsan sade güzel oluyor tatlı tatlı

0 Mesaj
7 Aralık 2012; 20:37:07 

Merhaba,

soğuk kış günlerine girerken vitamin alıp korunmak gerektiğini düşündüm. Araştırdım.Aşağıdaki linkte bulunan ürünü gördüm. Yorumlarınızı bekliyorum.

http://www.hekimilac.com/betamega.asp

İçeriğinde birçok faydalı vitamin var.

61 Mesaj
8 Aralık 2012; 21:10:42 

GNC MEGAMEN ECZANEDE 30 LUK 19 TL İDİ (ASIL FİYAT 49).BAKTIM SON 4 AY

815 Mesaj
8 Aralık 2012; 23:03:39 

Daily, Double X

Uzaklaştırılmış
5 Mart 2013; 23:14:55 

Dünyanın 1 numaralı multivitamin'i Xtend-Life 'dir

buyrun tablolar herşeyi anlatıyor ;)

0

1

http://www.multivitamin...975%2Cd.Yms%26cad%3Drja

GNC 86. sırada yer alırken 94. sıradaki solgar'ı sollamış durumda

Konu kapanmıştır

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Sağlıklı Yaşam » en iyi vitamın hapı hangisi ??yardımmm edermisiniz...
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön