Şimdi Ara

Changeling (2008) | Clint Eastwood

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
2.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tür :Dram / Gizem
    Yönetmen :Clint Eastwood
    Senaryo :J. Michael Straczynski
    Oyuncular :John Malkovich, Angelina Jolie, Colm Feore, Jeffrey Donovan, Amy Ryan, Michael Kelly, Geoffrey Pierson, Gattlin Griffith, Frank Wood, Peter Gerety, Reed Birney, Jason Butler Harner
    Yapımcı :Ron Howard, Clint Eastwood, Brian Grazer, Robert Lorenz
    Görüntü Yönetmeni :Tom Stern

Angelina Jolie, John Malkovich, Jeffrey Donovan ve Amy Ryan'ın rol aldığı filmin senaryosunu Michael Straczynski yazdı.
    Yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlenen Clint Eastwood'un yaşanmış bir olaydan yola çıkarak beyazperdeye yansıttığı korku türündeki film, 1928 yılının Los Angeles'ında geçiyor.

Changeling kelime manası ile “bebekken başkası ile değişmiş çocuk, perilerin değiştirdiği çocuk” anlamına geliyor. Clint Eastwood‘un yönettiği ve başrollerinde Angelina Jolie ve John Malkovich‘in yer aldığı film Türkiye'de 2009 başında gösterime girecek. Bebeği kaçırıldıktan sonra çocuğuna kavuşan annnenin , geri gelen çocuğun kendisinin ki olmadığını farketmesi ile olaylar başlıyor.

Changeling (2008) | Clint Eastwood

[font="Trebuchet MS"]

Teaser Trailer

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Fragmanı izledim. Güzele benziyor. IMDB notuda 7,9. Clint amca sanırım yine iyi birşey yapmış...
  • vallahi güzel bir filme benziyor.
    oscar alır heralde 3-5
  • kadro guzel imdb de puanı da guzel izlenilecek filmler arasına girdi
  • Eastwood kamera arkasındaysa multaka takdir edilecek yanları vardır..Fragmanında A.Jolie 'nin abartılı oyunculuğu dışında süper film gibi geliyor bana ?
  • up. güzel filme benziyor. Film bu aralar sinemalara gelcek gibi görünüyo.
  • Güzel bir filme benziyor.
  • İşin içinde Clint Eastwood varsa tabiiki güzeldir,ben izledim tavsiye ederim.
  • overacting in kralını yapmış bu filmde Angalina Jolie Nasıl oscar adayı olur akıl alır gibi değil.
  • dvd ve çeşitli dvd-rip ler çıkmış..

ilk ripler her zamanki gibi kalitesiz.. iyi rip çıkar çıkmaz izleyeceğim
  • puanlar yüksek, kadro iyi, güzel gibi görünüyo...
  • Güzel yapıma banziyor Yakında izlerim...
  • filmin bluray versiyonu çıkmış 720p

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cocobongo -- 1 Şubat 2009; 23:53:10 >
  • Blurayrip indirdim fakat senkronlu altyazı bulamadım kendim senkronliyim dedim ama bir türlü uymadı filme kısacası altyazı bekliyorum filmi izleyebilmek için umarım güzel bir film olmuşturda 6.53 gb indirmeme deymiştir
  • Malatyaya gelmedi daha
  • septic yine saçmalamış kalite yerlerde indirmeyin derim
  • film güzel ama angelina oyunculuğuyla hayal kırıklığı yaratıyor.hem o makyaj nedir.çocuğunu kaybetmişsin ne makyaj yapıyorsun öyle.hem o dudak ne öyle 1900 lerde botox mu vardı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: feedthenet

septic yine saçmalamış kalite yerlerde indirmeyin derim

septic hep ilk bluray rip yapıyor ve çabucak olduğundan ripleri berbat kalitede

az sabretmek lazım. esir, eureka falan çıkarır yakında
  • valla müthiş bi filmdi, yüzbaşıda cuk oturmuş role tip olarak, izlerken suratına tüküresim geldi defalarca
  • henuz izleme fırsatım olmadı pukka versıyon cektım umarım pişman olmam
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.