Şimdi Ara

RENAULT MEGANE III - [Ana Konu ve Kullananlar Kulübü] (1837. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39.608
Cevap
155
Favori
3.256.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18351836183718381839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 2010-2011 dinamik yada privilage dizel almak niyetindeyim. dinamiklerde esp asr csv standart değilmi? olmayan dinamik varmı? Birde 90binde ağır bakım var sanırım servislerde nekadar tutuyor ücreti yakın zamanda yaptıran varmıdır?Forum uyerine selamlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: reixs

arkadaşlar 2010-2011 dinamik yada privilage dizel almak niyetindeyim. dinamiklerde esp asr csv standart değilmi? olmayan dinamik varmı? Birde 90binde ağır bakım var sanırım servislerde nekadar tutuyor ücreti yakın zamanda yaptıran varmıdır?Forum uyerine selamlar...

Esp sadece Edc samzumanlarda standart. Digerlerinde premium paket ile ilave donanim olarak alinabiliyordu. Agir bakim servislerde 1350 lira civariydi. Kampanyakarda 3 yas ustu araclarda %25 indirim oluyor. Kampanya harici az bi miktar pazarlik yapilabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevap için teşekkür ederim.Peki araçta premium paket olup olmadığını nasıl anlarım.Ekstra düğmeler olması lazım sanırım.Sanki el freninin yanında bazı araaçlarda düğme var bazısında yok.
  • quote:

cevap için teşekkür ederim.Peki araçta premium paket olup olmadığını nasıl anlarım.Ekstra düğmeler olması lazım sanırım.Sanki el freninin yanında bazı araaçlarda düğme var bazısında yok.

Direksiyonun sol tarafında esp tuşu oluyor (kayan araba figürü)

• boltman34 B kullanıcısına yanıt
    bendede oluyor ama bır kere duyuyorum sankı genlasıp cıt dedıkten sonra duruyor
  • Nedense sadece sol tarafta oluyor sol tarafta kaloriferin isinmasiyla ilgili hangi plastik surekli genlesip duruyor neden sag tarafta olmuyor servise sorsak kesin normal der :)

@scada

• teşekkür ederim bilgiler için.Bugün aracımı sattım 2010 megane 3hb bakıyorum.Tavsiyeniz varmıdır?fiyat olarak 100bindeki araçlara 41bin isteniyor.fiyat yüksek değilmidir? verilirmi bu para sanki hakkı 38bin civarı bu km deki 2010 araçların.Dinamik modeli için konuşuyorum tabi
  • reixs R kullanıcısına yanıt
    El frenin yanındaki hız sabitkeyicinin düğmesi. Premium paket dynamic ve privilage espli araçlarda xenon far ve far yıkmada mevcuttur

• 2015 Megane GT Line 1.6 cvt yeni aldım.
    Bagaj zemininde iki adet simetrik çengel var bunlar ne işe yarar çıkabiliyor mu? Sizler de varmı?
    Zira düz bagaj zemininden çalan iki çengel gibi duruyor.

Yardımcı olacak arkadaşlara peşinen teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prens

2015 Megane GT Line 1.6 cvt yeni aldım.
    Bagaj zemininde iki adet simetrik çengel var bunlar ne işe yarar çıkabiliyor mu? Sizler de varmı?

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.
    Hiç dikkat etmedim.

• quote:

isofix top tether için bağlantı noktası onlar Tüm Megane 3'lerde var.

• quote:

Orijinalden alıntı: ankay2

quote:

Teşekkürler.

Biraz ortaya koymuş gibiler.
    Bunun daha ortalı hali düşünelim.

valiz altında kalsa bir zararı olmaz sanırım. Ağır valizlerde bu çıkıntı valize zarar verebilir diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: emre7107

quote:

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.
    Hiç dikkat etmedim.

Çok teşekkürler.
    Aynı iki çengel sizde de ortada gibi duruyor mu? kontrol etme imkanınız varsa ve bilgi verirseniz sevinirim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ankay2

quote:

Teşekkürler.

Biraz ortaya koymuş gibiler.
    Bunun daha ortalı hali düşünelim.

valiz altında kalsa bir zararı olmaz sanırım. Ağır valizlerde bu çıkıntı valize zarar verebilir diye düşünüyorum.

Ortada olması gerekiyor zaten. Çocuk koltuğunun tam ortasında olur bağlantı noktası. Düz bir hat şeklinde bağlanması gerekir. Bu arada o çengeller düz hale geliyor olması lazım. Yani yatabilir.

Eklediğiniz resimdeki ise top tether bağlantı noktasından çok bagaj filesi v.s. için bağlama yeri gibi duruyor. Tabi araca göre değişebilir. Kullanma kılavuzuna bakmak lazım:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankay2 -- 25 Şubat 2015; 11:50:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: godthoth

Merhabalar geçen hafta aldigim fluence için siparis ettiğim gösterge paneli cam projeksiyonu geldi araca montajını kendim yaptım. Fikirlerinizi almak istiyorum.

Kabloyu nerden geçirdiniz ? detaylı resim yok mu ?

• Arkadaslar cevaplar icin tesekkur edrim 2010 dinamik pp paketli 120bin de araci 38bin e aldim kisliklar yeni. Tum bakimlar renomaiste yapilmis. Sunroof ve cam tavan var aracta boludan istanbula getirdim.arac gercekten guzel. Yalniz ilk dizel arac kullanimim ve sanirim vites araliklari cok kisa bu arabanin alisamadim daha benzinde 2.5 3bin devir de vites degistirirdim bunda 1.5 2bin de oluyormus sanirim. Birde araci kapatmadan ac off yapip hiz sabitleyicisinide kapatiyoruz degilmi

• quote:

Arkadaslar cevaplar icin tesekkur edrim 2010 dinamik pp paketli 120bin de araci 38bin e aldim kisliklar yeni. Tum bakimlar renomaiste yapilmis. Sunroof ve cam tavan var aracta boludan istanbula getirdim.arac gercekten guzel. Yalniz ilk dizel arac kullanimim ve sanirim vites araliklari cok kisa bu arabanin alisamadim daha benzinde 2.5 3bin devir de vites degistirirdim bunda 1.5 2bin de oluyormus sanirim. Birde araci kapatmadan ac off yapip hiz sabitleyicisinide kapatiyoruz degilmi

Hayırlı olsun en dolusunu almışsınız fiyat da makul.. Vites konusunda dizel motorlar maximum torku benzinliden daha düşük devirlerde verir. Mesela sizin araç 2000 devirde max tork veriyor. O yüzden benzinliye oranla daha düşük devirde vites değiştirilir.

Aracı çalıştırdıktan sonra hareket etmeden önce ve park edince stop etmeden önce 10-15 saniye beklemek turboyu korumaya yardımcı olacaktır. İyi günlerde kazasız belasız kullanın..

• quote:

Orijinalden alıntı: elel

quote:

Orijinalden alıntı: godthoth

Merhabalar geçen hafta aldigim fluence için siparis ettiğim gösterge paneli cam projeksiyonu geldi araca montajını kendim yaptım. Fikirlerinizi almak istiyorum.

Kabloyu nerden geçirdiniz ? detaylı resim yok mu ?

Hocam çok güzel olmuş hayırlı olsun.Detaylı fotoları kayarsanız sevinirim.Bende uzun zamandır bu sistemi araştırıyorum.

• teşekkür ederim
  • istanbul anadolu yakasında bakım yaptıracağım reno özel servis tavsiyesi verebilecek olan varmı dır? kartaldayım.
  • 
Sayfa: önceki 18351836183718381839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.