Şimdi Ara

RENAULT MEGANE III - [Ana Konu ve Kullananlar Kulübü] (1816. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.609
Cevap
155
Favori
3.255.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18141815181618171818
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilgilendirme için teşekkürler.
  • merhaba arkadaşlar resimdeki aracın stop farları orjinale göre değişik olmuş sanki çerçeve gibi birşey var birde rengi bizimkilere göre değişik bu stopların aynısından yapmak istiyorum nasıl yapabilirim yol gösterirmisiniz
    hangi malzemeleri kullanmam gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: spinattimyalnizliga

Touch plus'a eklenen donanımlar fena olmamış. Ben de bu aracı araştırıyorum. 1.5 DCI 90 Touch Plus.
    Touch plus'ı inceleyebildiniz mi acaba?

Hocam açıkçası dış görünüs takintim olmasa touch plus oldukça mantıklı bir seçenek ki bende dusunebilirdim, ancak dış görünüş benim için oldukça önemli idi sadce bu sebeple GT line'a yöneldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: t_dikici

Bende beyaz megane touch plus 1.6 cvt sipariş verdim arkadaşlar.en geç 15 gün içerisinde geleceğini söylediler.farklı renk istediğimde çok zaman alacağını biraz beklemem gerekeceğini söylediler bende beyaz olsun dedim.beyaz touch plus 1.6 cvt 51500 stepne dahil.iyi pazarlıkçı değilim lütfe yüklenmeyin :)

Forumda birkaç arakadaş almış veya görmüş, siz 2015 de touch plus üretime başlayacak diyosunuz nasıl oluyor
  • gorbay kullanıcısına yanıt
    GT-LİNE tabi ki göze daha hoş geliyor. Fakat fiyat da artıyor..

Touch plustaki led gündüz farları nasil duruyor acaba? On farlarin icinde mi? Yoksa sis farinin yaninda mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Touch plus'a eklenen donanımlar fena olmamış. Ben de bu aracı araştırıyorum. 1.5 DCI 90 Touch Plus.
    Touch plus'ı inceleyebildiniz mi acaba?

Cumartesi günü bayiye gittim fakat 1.5 DCI 90 Touch Plus ları göremedim, bu araç ile ilgili kaporayı verdim ve Aralık/2014 başında aracı teslim edeceklerinin sözünü verdiler
  • Pazar günü kışlık lastiklerimize geçiş yaptık. Çıkan 4 yıldır kullandığım yazlıkları geri dönüşüme gitmek üzere lastikçiye bıraktım. Özellikle bir lastiğin iç yanak kısmında olan derin çatlakları görünce iyiki yarılmamış dedim.

Bahar ayları geldiğinde 4 yeni yazlık lastik gerekecek. Sanırım tercihim yine goodyear olacak.

Herkese iyi bir hafta geçirmesi dileklerimle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankay2

Pazar günü kışlık lastiklerimize geçiş yaptık. Çıkan 4 yıldır kullandığım yazlıkları geri dönüşüme gitmek üzere lastikçiye bıraktım. Özellikle bir lastiğin iç yanak kısmında olan derin çatlakları görünce iyiki yarılmamış dedim.

Bahar ayları geldiğinde 4 yeni yazlık lastik gerekecek. Sanırım tercihim yine goodyear olacak.

Herkese iyi bir hafta geçirmesi dileklerimle.

Bende az sonra lastikçiye kışlıkları taktırmaya gidecektim...
  • sezerx kullanıcısına yanıt
    Kaca anlastiniz hocam?

• quote:

Kaca anlastiniz hocam?

1.5 DCI 90 Touch Plus beyaz düz vites Aralık teslimi 57.650 TL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezerx

quote:

Kaca anlastiniz hocam?

Hocam arabayı alınca bi inceleme yaparsanız sevinirim ::)
    Allah sağlıkla binmeyi nasip etsin.

Hayirli olsun.. Kazasiz belasiz...:)

"Yeni Megane HB Touch Plus 1.5 dCi 90 bg 57.500 TL"

Opsiyon mu var hocam araçta?
  • Arkadaşlar çok sağolun iyi dilekleriniz için
  • quote:

Orijinalden alıntı: hassin

quote:

Orijinalden alıntı: sezerx

quote:

Kaca anlastiniz hocam?

Hocam arabayı alınca bi inceleme yaparsanız sevinirim ::)

araba gelince izlenimlerimi aktarırım

• Arkadaşlar megane 1.6 cvt touch plus aracımı bugün teslim aldım nihayet.Sürüşü gayet konforlu geldi tabiki dsg ya da edc gibi ani hızlanmalar arıyorsak o başka.100 tl benzin aldım.benzin ışığı yanıyordu.21 litre oldu sanırım.ilk başta 170 km maksimum gidilecek mesafe diyordu.100 km de 17 litre gösteriyordu korktum biraz gidipte motor iyice ısındığında 250 kmye kadar çıktı 9 ltye kadar düştü şehiriçinde.bende 30 km kadar gittim.ilk kmler için iyi bence 35 kuruş gibi birşeyler olacak daha da düşürürüm ben onu.motorun sesini duymamak çok hoşuma gitti.2000 model volvo motor 140 bg lagunadan sonra sessiz sinema gibiydi.performans çok aramıyorum tabi ama konfor ve yalıtım çok hoş olmuş.
  • Daha daha

• quote:

Orijinalden alıntı: t_dikici

Arkadaşlar megane 1.6 cvt touch plus aracımı bugün teslim aldım nihayet.Sürüşü gayet konforlu geldi tabiki dsg ya da edc gibi ani hızlanmalar arıyorsak o başka.100 tl benzin aldım.benzin ışığı yanıyordu.21 litre oldu sanırım.ilk başta 170 km maksimum gidilecek mesafe diyordu.100 km de 17 litre gösteriyordu korktum biraz gidipte motor iyice ısındığında 250 kmye kadar çıktı 9 ltye kadar düştü şehiriçinde.bende 30 km kadar gittim.ilk kmler için iyi bence 35 kuruş gibi birşeyler olacak daha da düşürürüm ben onu.motorun sesini duymamak çok hoşuma gitti.2000 model volvo motor 140 bg lagunadan sonra sessiz sinema gibiydi.performans çok aramıyorum tabi ama konfor ve yalıtım çok hoş olmuş.

güle güle kullanın,donanımları yeterli mi acaba

• Arkadaşlar boya koruma önerir misiniz?

• 
Sayfa: önceki 18141815181618171818
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.