Şimdi Ara

RENAULT MEGANE III - [Ana Konu ve Kullananlar Kulübü] (946. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir (2 Mobil) - 11 Masaüstü2 Mobil
5 sn
39.608
Cevap
155
Favori
3.256.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 944945946947948
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: baboker

quote:

Orijinalden alıntı: matraxmurat

Sizde chip var diye hatırlıyorum yanlış mıyım

doğru hatırlıyorsun. maksat ne kadar fark yiyeceksin onu görmek. adaşın çok fark yemediğini iddia ediyordu da

dönüp dolaşıp yine bana getirdin ya helal olsun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: murataslan55

quote:

quote:

Sizde chip var diye hatırlıyorum yanlış mıyım

doğru hatırlıyorsun. maksat ne kadar fark yiyeceksin onu görmek. adaşın çok fark yemediğini iddia ediyordu da

O zaman şöyle yapalım sen chipli meganı bana ver sen benimkini al öyle bakalımm mesele chip farkı olsa gerek yoksa şöförlüğüme güvenirim bende

• quote:

napalım murat hocam 3 günlük seyisliğinle az fark oldu demen zoruma gitti açıkçası..
  • megane 3'ün cd çaları dvd okur mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: omrzrn

megane 3'ün cd çaları dvd okur mu ?

Siz sormamış olun bizde görmemiş olalım en iyisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: omrzrn

megane 3'ün cd çaları dvd okur mu ?

o zaman megane 3 ün dvd caları olurdu cd çalar olduğuna göre okumaması lazım okursa ayıp eder
  • quote:

quote:

napalım murat hocam 3 günlük seyisliğinle az fark oldu demen zoruma gitti açıkçası..

ben sadece beklediğim farkı alamadım dedim, fark az oldu demedim,belirli bi fark tabiki attın bunu inkar edemem ama bu beklediğim kadar olmadı sonuç bu, ayrıca önemli olan 3 günlük seyislik değil bunuda unutma...
  • quote:

ben sadece beklediğim farkı alamadım dedim, fark az oldu demedim,belirli bi fark tabiki attın bunu inkar edemem ama bu beklediğim kadar olmadı sonuç bu, ayrıca önemli olan 3 günlük seyislik değil bunuda unutma...

3 günlük seyislik derken hayatında ilk defa araba deniyorsun farkın az çok olduğuna nasıl karar veriyosun bu tecrübesizliğinle? hem bana telefonda farklı konuşup ali abiye farklı konuşuyosun.. neyse.. sonuçta teke tek denemediğime çok pişmanım..
  • quote:

quote:

3 günlük seyislik derken hayatında ilk defa araba deniyorsun farkın az çok olduğuna nasıl karar veriyosun bu tecrübesizliğinle? hem bana telefonda farklı konuşup ali abiye farklı konuşuyosun.. neyse.. sonuçta teke tek denemediğime çok pişmanım..

birincisi ilk defa araba denemiyorum sadece ilk defa rolling yaptım sayende, ikincisi ve en önemlisi ben ikiyüzlü değilim, sana farklı Ali abiye farklı konuşmadım, sana chip in farkı var dedim, Ali abiye de ilaveten beklediğim farkı bulamadım dedim, bu farklı konuşmak mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murataslan55 -- 30 Mayıs 2011; 21:10:24 >

• quote:

birincisi ilk defa araba denemiyorum sadece ilk defa rolling yaptım sayende, ikincisi ve en önemlisi ben ikiyüzlü değilim, sana farklı Ali abiye farklı konuşmadım, sana chip in farkı var dedim, Ali abiye de ilaveten beklediğim farkı bulamadım dedim, bu farklı konuşmak mı?

murat kardeşim sen bana telefonda "abi maddi durumum nedeniyle chipi şimdi düşünmüyorum" dedin. halbuki olayın aslı bu değilmiş. ali abiye "abi beklediğim farkı görmedim chip'i beğenmedim" demişsin. sonra forumda ben imzamda "chip" kısmını silince, sen imalı imalı gülümseme atarak "chipi kaldırttın mı?" diye sormuştun hatırlarsan. aslında senin orda bana demek istediğin şuydu "istediği farkı atamayınca chipin kötü olduğunu soner de gördü ve chipten vazgeçti" demek istemiştin.

benim yaşım 38 murat kardeşim. bir kişinin bir sözüyle ben neyi aslında söylemek istediğini anlarım. sana karşı bu yüzden hırslanma durumum oldu. açıkça yüzüme deseydin "abi chip yalanmış" diye hemen teke tek deneyip istediğin farkı atardım sana
    olay budur.. artık bu konuyu uzatmıyorum iyi geceler..

• haklısın abi haklısın, sen 38 yaşındasın ya herşeyi anlarsın, herşey senin dediğin gibi...
  • forumu amacı dışında kullanıp sayfa kirliliği yaptığım için şahsım adına diğer arkadaşlardan özür dilerim...
  • quote:

haklısın abi haklısın, sen 38 yaşındasın ya herşeyi anlarsın, herşey senin dediğin gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-75E81FD3D -- 30 Mayıs 2011; 22:47:06 >
  • Son günlerde bayilerden fiyat alan oldumu.
  • Kurcaladıkça aklıma takılan sorular oluyor

Arabayı anahtarla kilitlediğimizde camlar kendiliğinden kapanmıyor mu? Buna çok şaşırdım. Acaba ben mi beceremedim
  • Hayır kapanmıyor malesef...

quote:

Orijinalden alıntı: afd92

Kurcaladıkça aklıma takılan sorular oluyor

Arabayı anahtarla kilitlediğimizde camlar kendiliğinden kapanmıyor mu? Buna çok şaşırdım. Acaba ben mi beceremedim
  • Yakıt durumları ne alemde arkadaşlar? En son 20-25 gün önce yakıt aldığımda sıfırlamıştım. Araç 6500 km oldu.. Ortalama 6,7 lt/100 km gösteriyordu. Bugün düşer mi diye tekrar sıfırladım ama 8 in altına inmedi nalet :)
  • quote:

Teşekkür ederim arkadaşlar 38'e aldım..

Bedava almışsınız hayırlı olsun Allah kazasız belasız binmek nasip etsin.
  • arkadaşlar arcınıza ambulans,polis,itfaiye yada herhangı bır beledıye aracı carptıgında kaskonuz bunu karsılıyormu sizin , arkadasımın aracına ambulans carpmıs kasko karşılamamıs ne dıyorsunuz bu konuya
  • arkadaşlar bir arkadaşımız edc ile ilgili bir sorun yaşamız aşağıdaki linkte okuyabilirsiniz benzeri bir durumla karşılaşan arkadaşlarımız varsa bence bir değerlendirsinler. yada burdaki gibi sorun gören arkadaşımız oldumu paylaşırsa sevinirim.
    http://www.renaultclubtr.com/forum/megane-kulubu/60090-megane-3-edc-sanziman-problemi-hk.html
  • 
Sayfa: önceki 944945946947948
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.