Şimdi Ara

RENAULT MEGANE III - [Ana Konu ve Kullananlar Kulübü] (940. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39.609
Cevap
155
Favori
3.255.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 938939940941942
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tas7035

Sonunda gerçek navigasyon gelmiş

http://www.essegrup.com/pinfo.asp?pid=154

fiyatı göremedim sitede?
  • quote:

Orijinalden alıntı: marslan91

quote:

Orijinalden alıntı: mr.E

quote:

bunun fiatı ne ki acaba, dün de bir arkadaş vermişti linkini. Bluetooth, direksiyon kumandası vs işliyor mu ki?

aradım sordum fiyat daha belli değilmiş, ürünler de ellerine geçmemiş henüz gelince fiyat bilgisini siteden görebilirsiniz dediler, 1500 civarında olur büyük ihtimalle dediler bir de.. yalnız firma sadece nakit çalışıyormuş, taksit vb. yokmuş orası biraz sıkıntı benim için.

quote:

Orijinalden alıntı: muratgokce

quote:

fiyatı göremedim sitede?

Pardon marslan91 arkadaş yazmış cevabı. Şimdi gördüm...

• Dizel arac sahipleri rolantide araciniz kac bin devirde calisiyor?
  • 2, kazada kaskoyu fesih görmedim genelde yıl içerisinde 3. kazadan sonra size uyarı gelir birdahaki kazanız karşılanmıyacak yada fesh olucaktır diye. aracınız kredi ile alınma ise bankaya başvurup bu olayı geri çevirebilirsiniz .Değil ise acentenizle görüşmenizi öneririm. artık sigorta şirketlerininde kara listeleri oluyor bu nedenle yıl içerisinde kaç kez kaskoyu kullandığınıza dikkat etmeniz gerekli. Çok geçmiş olsun.
  • liberty sigorta beenimkisi . ilk kazada kapi degisti 2000 tl masraf cikti. buda ikinci kaza ama disarda 300 tl asmicak olan sey serviste 4000tl masraf cikariyor. kasko ben bu 4000 tl oderim sonra kaskonuzu iptal ettiririm diyor. masraftan dolayi boyle yaptiklarini dusunuyorum. 1200 tl kaskolattirdim ben eylul ayinda. bide serviste bu dedisen parcalari alabiliyozmu???
  • aslında ıstemeden degısen parcaların verılmesı gerekıyor.alabılırsın.
    o mal o parca senın cunku,yenısının parasını da senden alıyor veya kaskodan
  • http://www.essegrup.com/pinfo.asp?pid=154

Linkteki ürünün fiyatı ;
    Ara Toplam : 1.686,44 TL
    KDV Toplam : 303,56 TL
    KDV Dahil Toplam Fiyat : 1.990,00 TL dir. 6 farklı Bankanın kredi kartına 12 aya kadar taksit yapıyolar. (tabi vade farkı ekliniyor)

RENAULT
    FLUENCE, MEGANE 3
    • 7’’ HIGH DEFINITION TFT LCD 16:9 Dokunmatik ekran
    • 800*480 Çözünürlük
    • PIP – PICTURE IN PICTURE (Ekranı ikiye bölebilme,
    aynı anda iki görüntü izleyebilme)
    • VIRTUAL CD CHANGER
    (Dahili hafızaya 5 adet müzik CD’si kaydedebilme)
    • Geliştirilmiş DUAL ZONE
    • Dahili GPS Navigasyon
    • BLUETOOTH HANDSFREE özelliği ile cep telefonunuzdan
    gelen çağrıları ekranda görerek cevaplayabilme ve
    cep telefonunuzdaki müzikleri dinleyebilme
    • USB Bağlantısı
    • Mikro SD Kart okuyabilme
    • iPOD Bağlantısı
    • Güçlendirilmiş dahili TV TUNER
    • DVD/DivX/VCD/CD/MP3/MPEG4/CD-R/WMA/JPEG
    oynatabilme
    • RDS’li FM/AM radyo, 24 Kanal Hafıza
    • 4 x 45W Ses çıkış gücü
    • 1 A/V Giriş (1 Video 2 Ses), 1 A/V Çıkış (1 Video 4 Ses)
    • Sub-woofer çıkışı
    • 7 Değişik EQ modu
    • Orijinal direksiyon kumandası uyumlu
    • Uzaktan kumanda
    • Geri vites kamera bağlantı girişi
    • Türkçe OSD menü
    • Ekran logosu yaratabilme
    (İstenilen resmi ekrana koyabilme)
    • IR – Kızılötesi kulaklık bağlantısı (Ops)
    • Beyaz ve yeşil tuş takımı renk seçeneği

Ürünü taktıran varmı hiç arkadaşlar ilk izlenimleri nelerdir? ve montajı nerde nasıl yapılıyo (torpido kesiliyomu v.s)
    Herkeze kazasız belasız sürüşler dilerim saygılarımla.

• Emanet gibi duran bir cihaza o kadar para veremem ben. Hırsıza davetiye
  • quote:

Orijinalden alıntı: HOUSTON16

aslında ıstemeden degısen parcaların verılmesı gerekıyor.alabılırsın.
    o mal o parca senın cunku,yenısının parasını da senden alıyor veya kaskodan

Kaskodan değiştiyse şahısa vermezler benim bildiğim. Kendiniz masraf ediyorsanız tabi ki çıkanlar sizin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rendolf
    Dizel arac sahipleri rolantide araciniz kac bin devirde calisiyor?

Arkadaslar var mi bilen :P
  • quote:

quote:

bir çoğu 800rpm'de çalışır. (Gördüğüm tüm dizel araçlarda böyleydi en azından :) farklı bir markanın değişik devirli motoru var mı bilmyiroum.)
  • Bende boyle biliyordum ama bugun bir anlik arac rolantide 1500 rpm civarinda kaldi dahada inmedi.garip bi durum yasadm isallah bi problem yoktur
  • quote:

quote:

İlk mesajını okuyunca araca bindiğimde bakarım dedim ama unuttum.. Ama hatırladığım kadarıyla 900 rpm civarında olması gerek..
  • 900-1000 arası bende. Bence yüksek.
  • Evet yüksek, dCi motolar'ın 800rpm dir rölantisi o kadarına eminiz yani

AMA klima açtığınızda otomatik olarak 900 civarına çıkar, onu da hesaba katın
    Eğer senin klima fix açıkta duruyorsa(öyle bir ayar varsa yani) normaldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celenlee -- 25 Mayıs 2011; 19:58:39 >
  • araç ilk çalıştığındada yüksek devirde çalışır, yüksek derken maksimum 200 rpm, örneğin 1000
  • Az once baktim bende araci calistirdim...800 rpm...Yani 1000 devrin bir altinda ki cizgi iste...Bu arada hararet tam sicakliginda,5 dakika olmamisti motoru kapatali....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backstreet -- 25 Mayıs 2011; 22:14:39 >
  • klimalarınız ne durumda anında buz gibi olmuyor benim araç 15 dakika sonra falan yeterince soğuk oluyor.bana eski 1998 model megan klimam anında buz dolabı gibi hava üfürüyordu.acaba benim klimamı sorunlu yeni nesil genç klimalar böylemi
  • http://www.sikayetvar.com/sikayetoku/k/338/f/13485
    liberty sigorta habersiz iptal şikayetlleri var

şikayetlerden birine liberty nin cevabı okudukça insan sinir oluyor buna bezer şikayetler ve cevaplar var.şikayet sahipleri sözleşmede olmayan maddelerden bahsedilğini yazmakta.

libertynin cevabı:)
    Söz konusu şikayette belirtilen Mustafa Yavuz Çelik adına kayıtlı GA TPL 4272639 no’lu poliçe kapsamında 20.12.2010 ve 28.01.2011 tarihlerinde meydana gelen 2 ayrı hasar için dosyası bulunmaktadır. İkinci hasar sonrasında şirketimiz tarafından, kasko genel şartları B4.2 maddesine uygun olarak poliçe, 17.03.2011 tarihinde, tazminat ödemesi yapılmadan önce iptal edilmiş, iptal bildirim yazısı poliçede bildirilen adrese (ruhsat ve hasar beyanındaki adres ile aynıdır) iadeli taahhütlü olarak gönderilmiştir. İptal bildirimi, ilgili Bölge Müdürlüğümüze ve acentemize de yapılmıştır. Poliçe iptalinden sonra, hasar tazminat bedeli, işlem yapılan servis hesabına yatırılmıştır. Poliçe iptalinden doğan ve Kara Taşıtları Kasko Sigortası Genel Şartları’na uygun olarak hesaplanan 537,80 TL iade prim tutarı, poliçe tahsilatı için bildirilen kredi kartı hesabına 17.03.2011 tarihinde iade edilmiştir. Araç, 29.03.2011 tarihinde tekrar hasar almış ve çekici hizmeti talep edilmiştir. Sistemdeki çalışma nedeniyle operatör poliçeyi kontrol edememiş, hizmetin aksamaması için iyi niyetli davranarak çekiciyi olay yerine yönlendirmiştir. Hizmet talep eden kişiye çağrı anında, poliçe kontrolünün yapılamadığı, sistem çalışması sonrasında poliçenin kontrol edileceği ve poliçe ile ilgili aktif kayıt olmaması durumunda ücretin kendisinden talep edileceği bildirilmediği ve kişiden onay alınmadığı için poliçe iptal olmasına rağmen çekici ücreti kendisinden talep edilmemiştir. Sayın Mustafa Yavuz Çelik’in abisi, Sayın Abdullah Çelik’e sözlü olarak bilgi verildiğinde, adresine yazılı bilginin ulaşmadığını iletmiştir. Poliçe üzerindeki adres bilgisi teyit edilmek için kendisine iletildiğinde o adresten taşındıklarını fakat tarafımıza yeni adresin bildirilmediği iletilmiştir. İptal sürecinin Kara Taşıtları Kasko Sigortası Genel Şartları’na uygun olarak yapıldığını bilgilerinize sunarız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ypinar -- 26 Mayıs 2011; 0:29:23 >

• Cuma günü teslim alıyoruz inşallah, bugün eski megane'daki parçaları söktürdüm

Bir sorum var, bu yeni megane'daki cd çalarlara track şeklinde mi cd yapmak lazım? Yoksa diğer türlü oluyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 938939940941942
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.