Şimdi Ara

RENAULT MEGANE III - [Ana Konu ve Kullananlar Kulübü] (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39.609
Cevap
155
Favori
3.256.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: egunns

lansman bugun (14 nisan) satış mayıs başı
    bilemem bayinin yalancısıyım

Lansman bugün olacaksa, o zaman belli yerlerde olacaktır. Öğleye doğru haberi çıkar. Anamur'da olsaydı beni kesin ararlardı. Demek ki burada daha geç olacak.......
  • Beyler az önce İngiltere sitesine baktım videolarda el freni kolu yok tamamen elektronik yapmışlar yuppiiii süper bişey ya bir düğme vasıtası ile oluyo herşey.

Bende bugün babaannemi yazlığa götürücem sabah 8:00'de çıkıcaktım yola lansman var diye 12'de çıkıcam bakalım Eskişehir'de olacak mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hititman -- 14 Nisan 2009; 1:03:30 >
  • Öğleye doğru Anamur ve Mersin bayiilerini arayacağım. Bakalım Megane 3'lerin lansmanı ne zaman olacakmış? Olumlu ya da olumsuz bir cevap durumunda buraya cevabımı yazacağım. Umarım mutlu olacağımız bir haber alırız..........
  • quote:

Orjinalden alıntı: hititman

Beyler az önce İngiltere sitesine baktım videolarda el freni kolu yok tamamen elektronik yapmışlar yuppiiii süper bişey ya bir düğme vasıtası ile oluyo herşey.
  • quote:

Beyler az önce İngiltere sitesine baktım videolarda el freni kolu yok tamamen elektronik yapmışlar yuppiiii süper bişey ya bir düğme vasıtası ile oluyo herşey.

Bende bugün babaannemi yazlığa götürücem sabah 8:00'de çıkıcaktım yola lansman var diye 12'de çıkıcam bakalım Eskişehir'de olacak mı ?

Sana cevap yazmıştım, ama boş çıktı. Tekrar yazayım:

O dediğin donanım, yani elektronik el freni, en üst versiyonda belki opsiyon olarak verilecektir ülkemizde. Biliyoruz ki, ülkemizdeki arabalar, avrupadakilere göre kırpılmış olarak geliyor.....
  • quote:

yau arkadaşlar alemsiniz lansman var diye programmı değiştirilir...hem belki bi otelin lobbysinde yaparlar...gazetecileri çağırırlar...her bayide bi aktivite olucak diyede bişey yokki
  • cat33
    Benim ki bir umuttu

egunns
    Olsun belki Tv'de izleriz :D:D
  • lansman oldu mu ?
  • adamlar yeni E yi getirdiler bizim renodan ses yok
    aracta sıkışık trafikte otomatik dur-kalk distronik-plus varmış istanbul için biçilmiş kaftan ama biraz tuzludur
  • Anamur Bayisini aradım. Lansman tarihi hakkında bilgileri yok. Saat 13.00 gibi Renault Müşteri Temsilciliğini aradım. Temsilci lansmanın belli olduğunu tarihinin 2 mayıs olduğunu söyledi.....

Lanet olsun diyecem olmayacak. Hani nisandaydı lansman. Artık Mayısın başında yaparlar lansmanı, satışı da mayısın sonuna sarkıtırlar. İstediğimiz donanımları da hemen getirmezler. Gitti ÖTV indirimi sonuç olarak.........

• quote:

adamlar yeni E yi getirdiler bizim renodan ses yok
    aracta sıkışık trafikte otomatik dur-kalk distronik-plus varmış istanbul için biçilmiş kaftan ama biraz tuzludur

Afedersin de bu yeni E nedir? Bugün çok yoruldum. Okula müfettişler de geldi. Canım çıktı anlayacağınız.............
  • quote:

Orjinalden alıntı: cat33

quote:

adamlar yeni E yi getirdiler bizim renodan ses yok

Afedersin de bu yeni E nedir? Bugün çok yoruldum. Okula müfettişler de geldi. Canım çıktı anlayacağınız.............

http://forum.donanimhaber.com/m_31043610/tm.htm

• lansman yok, renault'a

neden dediği tarihte yapmazki
  • offf renault
  • Bir daha ertelenmezse eğer, lansman tarihi şimdilik 2 mayıs cumartesi günü. Ama bana göre pek güvenilir bir tarih değil.......
  • Bence yeni megane yilin 2. yarısından sonra gelir.2010 model olarak yani.
    Daha megane II ler bitmedi galiba
  • quote:

Orjinalden alıntı: dhci16

Bence yeni megane yilin 2. yarısından sonra gelir.2010 model olarak yani.
    Daha megane II ler bitmedi galiba

megane 2 lerin stokları büyük oranda eridi,ama megane 3 'ün tarihi neden ertelenir anlamıyorum
  • Oyuncak yaptılar işi haha!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Teknode

Oyuncak yaptılar işi haha!

Haklısın. Dalga geçiyorlar sanki. Oynanmaktan bıktım usandım......
  • quote:

Orjinalden alıntı: cat33

quote:

Orjinalden alıntı: Teknode

Oyuncak yaptılar işi haha!

Haklısın. Dalga geçiyorlar sanki. Oynanmaktan bıktım usandım......

Daha kötü bişi de olabilir. Eskilerle yenileri aynı anda satmaya kalkabilir bunnar şimdi İngilterede olduğu gibi. Ama tabi enaz 4-5 binlira fark isterler megane 3 e... O zaman seyredin eğlenceyi. 36.000 dan kapı açarlarsa boş arabaya, geçen zamana yazık olur. Bence coupe alacaklar beklesin, diğerleri başka araçlara baksın. mesela sedancılar için Chevy Cruze bence daha mantıklı... Hiç olmazsa araçta bir Tank havası var. Hachback le sedan ın stoplar çok pert zaten. Megane 3 Coupe gibi elit değil yani kasaları...

Yunanca katalogları soktum gözlerine reno satıcılarının, daha ne yapayım bilmiyom.

o kadar beklicez ve eminim gelen coupe, bu coupe olmayacak. Oysa bunu getirseler daha iyi olurdu...

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.