Şimdi Ara

## Albatron'dan PCIe x1 Uyumlu GeForce 9500GT Geliyor ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Albatron'dan PCIe x1 Uyumlu GeForce 9500GT Geliyor ##

Albatron dikkat çekici çalışmalar yapmaya devam ediyor. Ekran kartı üreticilerinin PCIe x16 uyumlu grafik çözümler hazırladığı günlerde, bir yandan AMD-ATi cephesinde kısmi AGP çalışmaları yapılırken öte taraftan Nvidia ağırlıklık çözümler hazırlayan Albatron da PCI ve PCIe x1 arabirimini kullanan kartlar hazırlayarak farklılık yaratmayı hedefliyor. Zira hem bazı endüstriyel sahalarda hem de gelişmekte olan ülkelerde bu tip çözümlere ihtiyaç olduğu belirtiliyor. Açıkçası ilgili segment dahilinde rekabet te olmayınca (Albatron dışında Galaxy'nin de bazı çalışmaları mevcut) Albatron çalışmalarına devam ederek yeni alternatifler sunmaya devam etmeyi planlıyor. Zira firma cephesinden gelen bilgilere bakılırsa Nvidia'nın giriş seviyesi için duyurduğu en yeni ve güncel model olan GeForce 9500GT'nin de PCIe x1 uyumlu modeli de kısa süre içerisinde kullanıma sunulacak.

• benim gibi agpsi olupta adam gibi kart bulamayanlar için ideal bi kart
  • Benim anakartta 1 tane PCİ Express x16 var ondada 9600GT takılı. Bu kartı alıp PCIe X1 e takıp PhysX olarak kullanabilir miyim?
  • agp kullanan arkadaşlar agp 3850iceq3turbonun farkında değillerdir herhalde
  • quote:

Orjinalden alıntı: iscanthere

agp kullanan arkadaşlar agp 3850iceq3turbonun farkında değillerdir herhalde

• Arkadaşlar bir cevap bekliyorum bu kartı 9600GT takılı anakartın PCIex1 slotuna takıp PhysX olarak kullanabilir miyim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: emreonal69

Arkadaşlar bir cevap bekliyorum bu kartı 9600GT takılı anakartın PCIex1 slotuna takıp PhysX olarak kullanabilir miyim.

Bana kullanılabilirmiş gibime geliyor...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.