Şimdi Ara

## Kingston İki Yeni Bellek Kitini Duyurdu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Kingston İki Yeni Bellek Kitini Duyurdu ##

Sistem ve taşınabilir bellek üreticisi Kingston, iki yeni bellek kitini duyurdu. Firmanın lanse ettiği 8GB kapasiteli yeni multi-paket dahilinde 8GB'lık microSDHC bellek kartına ek olarak tam boyutlu adaptör ile USB okuyucusu yer alıyor. Yapılan açıklamalara göre, kutu içeriğindeki ekstralar sayesinde bellek kartını kişisel bilgisayarların yanı sıra taşınabilir cihazlarda ve cep telefonlarında kullanabilmek mümkün. 2.0 versiyonlu SD Spesifikasyonunu uyumlu olan yeni bellek çözümü ayrıca FAT32 formatını desteklemekte. Class 4 tipinde olduğu ifade edilen 8GB'lık bellek kartının minimum veri transfer hızının ise 4MBps olduğu belirtiliyor. Daha düşük kapasiteli diğer alternatif kit ise kullanıcılara 4GB'lık depolama alanı sunuyor. Kutu içeriğine 13MBps'lik okuma ve 3.5Bps'lik yazma hızlarını destekleyen USB okuyucusunun da ilave edildiği bellek çözümü Windows Vista, XP, 2000 ve Mac OS X 10.3.x ile üstü işletim sistemleriyle kullanılabiliyor. Kingston'ın 8GB'lık mlti-kit çözümünün 39$'lık, usb okuycusuna sahip olan 4GB'lık mciroSDHC bellek kartının ise 22$'lık yurt dışı etiket fiyatı üzerinden satışa sunulduğu belirtiliyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Kingston ve hayatı kolaylaştıran ürünleri demekten başka bir şey gelmedi içimden..

Haber için teşekkürler fx57

• quote:

Orjinalden alıntı: _sphinx_34

Kingston ve hayatı kolaylaştıran ürünleri demekten başka bir şey gelmedi içimden..

Benimde Kingston Ve Onun Kazığı demekten başka bir şey gelmedi içimden..
  • quote:

Orjinalden alıntı: IhtiyarDelikanli

quote:

Kingston ve hayatı kolaylaştıran ürünleri demekten başka bir şey gelmedi içimden..

al bendende o kadarayrıca bu yazma ve okuma hızlarında bir gariplik var sanki yahu 3.5 Bps ne demek ya

• hay Allah iyiliğini versin fx57 bende bellek kiti deyince ram sandım
  • quote:

Orjinalden alıntı: wormhole

quote:

Orjinalden alıntı: IhtiyarDelikanli

quote:

al bendende o kadarayrıca bu yazma ve okuma hızlarında bir gariplik var sanki yahu 3.5 Bps ne demek ya

3,5 mbps mega byte per second? [bildigim acılımı buydu] gereksiz oluyor bir noktadan sonra bu kadar fazla yer telefon falanda gec acılabiliyor belirli seviyelerden sonra[her telefonda durum(seviye) farklı elbet] su hızlarıda arttırırsalar[ki aslen yüksek hızlıları var ama fiyat yükseltiyor] iyi olucak
    Saol Erdi Abi

• Tebrik ediyorum kingstonu böyle ürün çıkardıgı için....
  • quote:

Orjinalden alıntı: drkayzer

hay Allah iyiliğini versin fx57 bende bellek kiti deyince ram sandım

Aynen valla

atladım hemen ; acaba kaç mhz ? kaç voltla çalışıyor ? gecikmeleri ne ?

• gUZEL BIR COZUM OLMUS BENCE, GAYET KULLANISLI,
  • iyide bu tür ürünlerden piyasada bol bol var
  • quote:

Orjinalden alıntı: drkayzer

hay Allah iyiliğini versin fx57 bende bellek kiti deyince ram sandım

aynen

haber için sağol fx
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.