Şimdi Ara

1000 Ytl ye AVR Reciever Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
1.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Creative Dtt3500 sistemi kullanıyorum artık değiştirmeyi düşünüyorum ama fiyatlar biraz beni aşacak 1000 ytl ye kadar (2.elde olabilir)
    Şuan düşündüğüm Yamaha Rx-v 363 ve hoparlör sistemi olarak da PURE ACOUSTICS Dream77 Sub olarakta SLW10 düşünüyorum sizce bu sistem nasıl?
    Farklı önerileriniz varmı ? Laptop tan Brrip ve Hdrip filmleri seyretnek istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasans -- 16 Eylül 2008; 9:26:59 >

• Yardımcı olabilecek kimse yokmu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasans

Arkadaşlar Creative Dtt3500 sistemi kullanıyorum artık değiştirmeyi düşünüyorum ama fiyatlar biraz beni aşacak 1000 ytl ye kadar (2.elde olabilir)
    Şuan düşündüğüm Yamaha Rx-v 363 ve hoparlör sistemi olarak da PURE ACOUSTICS Dream77 Sub olarakta SLW10 düşünüyorum sizce bu sistem nasıl?
    Farklı önerileriniz varmı ? Laptop tan Brrip ve Hdrip filmleri seyretnek istiyorum.

Z-5500
  • Hoparlör seti olarak Pure Acoustics Dream 77 tam bir performans/fiyat canavarı.
    Haziarn ortasında ben alırken 425YTL civarındaydı, bir ara 375'e kadar düştü, şu anda $'ın kur artışından olsa gerek 450YTL / 10 taksit (BonusCard).

AV Receiver için geriye 1000 - 450 = 550YTL bütçe kalır.

ELECTROWORLD Mağazalrında Haziran'a kadar 549YTL kampanya fiyatıyla satılan HARMAN KARDON 145 bulabilirseniz şiddetle öneririm.

PURE ACOUSTICS DREAM77 Surround Hoparlör Seti: 375YTL / 5 taksitle: KARGO BEDAVA
    http://www.sanalmarketim.com/urun/5284a740047e81147bafd146a08d8bcb/Bilgi/

Dream Fronts:
    Power Handling (Rms) : 250 Watts
    Frequency Response : 36 Hz - 22.0 Khz
    Sensitivity (+/- 3db): 92 Db
    Nominal İmpedance: 8 Ohms
    Driver Complement 3 Ways, 4 Drivers
    Woofer 1, 8 "
    Woofer 2 - 5 "
    Tweeter 1, 1 "
    Crossover Frequency: 2.5-3.5 Khz
    Dimensions (Hxwxd): 1130 X 200 X 410 Mm
    Finish Black Bordeau Silver White Gold

Dream Center:
    Power Handling (Rms) : 150 Watts
    Frequency Response : 65 Hz - 22.0 Khz
    Sensitivity (+/- 3db): 89 Db
    Driver Complement 2 Ways, 3 Drivers
    Woofer 2, 5 "
    Tweeter 1, 3/4 "
    Crossover Frequency: 2.70 Khz
    Dimensions (Hxwxd): 550 X 180 X 190 Mm
    Finish Black Bordeau Silver White Gold

Dream Rear:
    Power Handling (Rms) : 150 Watts
    Frequency Response : 65 Hz - 22.0 Khz
    Sensitivity (+/- 3db): 88 Db
    Driver Complement 2 Ways, 2 Drivers
    Woofer 1, 5 "
    Tweeter 1, 3/4 "
    Crossover Frequency: 3.50 Khz
    Dimensions (Hxwxd): 300 X 180 X 190 Mm

AV Receiver olarak da:
    Harman Kardon AVR 145: 549YTL
    (Haziran'a kadar ELECTROWORLD Mağazalarındaki kampanya fiyatı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRAVEHEART11 -- 12 Eylül 2008; 4:14:52 >

• @BRAVEHEART11 ın önerisi 1000ytl lik fiyat aralığı için en güzel giriş seviyesi hi-fi öenrisi diyebilirim. Ayrıca HK 145 inde Yamaha Rx-v 363 den daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Z5500 multimedya bir sistem, mali limitin birazdaha düşük olsaydı önerilebilirdi. Şu an için @BRAVEHEART11 dı dinle.
  • teşekkürler arkadaşlar arman Kardon AVR 145 yok galiba 155 çıkmış oda çok pahalı
  • hasans arkadasım eger benım ımzamdakı pıoneerlerı dusunursen sana verebılırım. hatda ıstanbul ıcersındeysen kurulumunuda yapar adrese teslım ederım. 80lık bes kolon onler kule tıpı uc yollu anfım gırıs modelı dd ve dts performansı harıkadır. pıonun streo performansından soz etmeye gerek bıle duymuyorum. aktıf subumda yere dogrudur muzıkte bas ıhtıyacını fazlasıyla karsılar. uzun uzadıya anlatmaya gerek yok ınternetten araştırabılırsın urunlerı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: JuneSUN

hasans arkadasım eger benım ımzamdakı pıoneerlerı dusunursen sana verebılırım. hatda ıstanbul ıcersındeysen kurulumunuda yapar adrese teslım ederım. 80lık bes kolon onler kule tıpı uc yollu anfım gırıs modelı dd ve dts performansı harıkadır. pıonun streo performansından soz etmeye gerek bıle duymuyorum. aktıf subumda yere dogrudur muzıkte bas ıhtıyacını fazlasıyla karsılar. uzun uzadıya anlatmaya gerek yok ınternetten araştırabılırsın urunlerı.

satmak istediğin parçalar hangileri reimleri varmı ve fiyatı nedir ?
  • aynen . 2. el al o pıoneer lerı al
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakansolak

aynen . 2. el al o pıoneer lerı al

hakan dur hemen gazlama adamı, bir araştırsın hele bi
  • Sevgili hasans,
    Eğer HK145 i bulabilirsen @BRAVEHEART11 nin tavsiyesi başlangıç olarak kesinlikle tatminkar.
    dream77 için de forumdan @ayancıklı satıyor, onu da bi araştır istersen, ama slw 10 u listeden çıkart
  • quote:

Orjinalden alıntı: amf23

Sevgili hasans,
    Eğer HK145 i bulabilirsen @BRAVEHEART11 nin tavsiyesi başlangıç olarak kesinlikle tatminkar.
    dream77 için de forumdan @ayancıklı satıyor, onu da bi araştır istersen, ama slw 10 u listeden çıkart

HK145 1000 ytl üstünde slw10 çıkart demişsin neden memnun değilmisiniz?
  • şimdilik idare ediyorum! diyelim
  • Yamaha 363 den vazgeçtim Hdmi ile ses aktaramıyormuş.Onun yerine Sony SONY STR-DA1200ES reciever düşünüyorum sizce nasıl
  • 1200es de hdmi üzerinden ses aktaramıyor maalesef!
  • senin isteklerine cevap verecek, fiyatı da herhalde 1200es e yakın olan yamaha rx-v 661 2.el i bi araştır derim.
  • Sny nasıl değil mi yamaha mı almalıyım

• quote:

Orjinalden alıntı: amf23

1200es de hdmi üzerinden ses aktaramıyor maalesef!

Nasıl ya niye aktaramıyor ki bu kadar para verdikten sonra üff yaa bu iş baya karıştı ne alacağım
    yahama 663 en ucuz nereden bulabiliriz.Artık sadece reciever için 1000 ytl son sınır lütfen yardımlarınızı bekliyorum
  • hdmı den cozulmus sesi almak sanıldıgı gıbı 1000-2000 ytl rakamlarla olacak iş değil hasans kardeş. daha buyuk parlar ayırmalısın. mesela en az 7000ytl gıbı bır rakam. daha suruculere ve panele yada projeksıyona gırmedım. 1200 esle 663le hk145le pıonun lx serısı dısındakılerle olacak iş değil.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.