Şimdi Ara

The Wrestler (2008)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
3.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yönetmen : Darren Aronofsky
    Senaryo : Robert D. Siegel
    Görüntü Yönetmeni : Maryse Alberti
    Yapım : 2008

Mickey Rourke, Ajay Naidu, Evan Rachel Wood, Marisa Tomei, Judah Friedlander

The Wrestler filminin konusu, Randy 'The Ram' Robinson adlı emekli bir güreşçinin eski günlerine dönmek için eski rakiplerinden biriyle tekrar ringe çıkması üzerine.

Pi ve Requiem for a Dream gibi kült filmlerin yönetmeni Darren Aronofsky, bu filmiyle de çok konuşulacağa benziyor.

Ayrıca Randy Robinson rolünü Nicholas Cage'den çalan Mickey Rourke'nin de performansı merakla bekleniyor.

Son olarak film bu sene 65. düzelenen Venedik Film Festivali’nde Altın Aslan ödülünü yani En İyi Film ödülünü kazandı.

alıntı:beyazperde

The Wrestler (2008)

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Trailer yayınlandı.
  • merakla bekliyorum bu filmi de burda vizyona girmeyecek mi acaba ? dvdrip mi izleyecez
    imdb de gözükmüyor.
    http://www.imdb.com/title/tt1125849/releaseinfo

quote:

Ayrıca Randy Robinson rolünü Nicholas Cage'den çalan Mickey Rourke'nin de performansı merakla bekleniyor.

burası çok yanlış bence, Mickey Rourke çömez sanki
    benim favori aktörlerimden birisi, ayrıca önceden de boksör, yani bu rol için baya baya uygun aslında.

• bende beyazperde'nin yalancısıyım
  • Darren Aronofsky filmleri izlenir genelde dram çeker güzelde çeker.
  • Güzele benziyor
  • bi gelse de seyretsek hakkaten.
    çok heyecan verici bir film.
  • Yönetmenin Darren olduğunu bilmesem hiç ilgimi çekmeyecek bi konu olurdu ama izlemek gerek diye düşünüyorum. Ayrıca rolü Cage'e vermemesini de takdir ediyorum. Her filmde aynı isimler olmamalı. Sıktı artık Nicholas Cage beni. Özellikle Hayalet Sürücü'de. Bu filmi ve Chuck Palahniuk'un kitabı Tıkanma'nın filmlerini merakla bekliyorum.2009 güzel filmlerle geliyor.David Fincher'da bi film çekiyor mu acaba?
  • David Fincher'ın son filmi The Curious Case of Benjamin Button

bu da konusu

http://forum.donanimhaber.com/m_23490094/mpage_1/key_//tm.htm#23490094
  • quote:

Orjinalden alıntı: X@ndeR

David Fincher'ın son filmi The Curious Case of Benjamin Button

bu da konusu

http://forum.donanimhaber.com/m_23490094/mpage_1/key_//tm.htm#23490094

Çok saol...
  • FİLMDE BAYA BİR CALL OF DUTY 4 MUHABBETİ YAPIYOR MICKEY ROURKE VE ÇOCUK. SÜPPPEEERR
  • Nicolas NAsıl Bir Güreşciyi oynayacaktı çok merak ediyorum..
    Doğru Adamı bulmuşlar.
  • artık hiçbir yerde nicholas cage görmek istemiyorum!
    çok iyi olmuş bu haliyle.
  • umarım bu film Micket Rourke un kariyerini biraz olsun kurtarır...Çünkü bitme noktasına gelmiş durumda...Neden bilmem bu adama karşı sempati duyarım herzaman...Her rolü oynayabilen bir adam çünkü...Ayrıca konusu spor olan her filmi izlerim...Bunuda merakla bekliyorum...
  • nicolas cage güreşçi rolüne uygun değil bu adamı tanımorum ama bu filmi mutlaka izliycem.bu arada şu punisherdaki rus rolünü oynayan aynı zamanda big sexy lakabıylada anılan kevin nash gibi bi adama böyle bi başrol niye verilmez yaw.
  • Film dehşet olmuş. Ara ara biraz ağırlaşıyor ancak Aronofsky yine muhteşem bir filmle dönmüş. Müzikler yine Clint Mansell imzalı ancak filmde müzik yok gibi. Ayrıca Nicolas Cage'in bu filmle isminin bir arada anılması bile büyük bir hata bence de, Nicolas Cage kötü oyuncudur demiyorum ancak "casting" diye bir olay varsa kesinlikle öyle bir aktöre uygun bir tip değil "The Wrestler". Mickey Rourke da muhteşem bir seçim olmuş. Tek kelimeyle harika.

Edit: Bu arada çeşitli profesyonel yorum sitelerinde yapılan ortak bir yorum var; Mickey Rourke bu filmde güreşçiden çok kendi hayatını oynuyor diye çünkü oldukça fazla benzerlikler var. Hatta bir sitede güreşçimizin filmin finalinde yaptığı konuşmanın senaryoda olmadığı ve Rourke tarafından doğaçlama yapıldığı bile söyleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Father Torque -- 30 Aralık 2008; 10:15:32 >

• Altın Küre : Drama filmi dalında En İyi Erkek Oyuncu: Mickey Rourke (The Wrestler)
    Venedik Film Festivali : En İyi film seçildi (The Wrestler)

Yapım'dan kareler :
     The Wrestler (2008)
     The Wrestler (2008)
     The Wrestler (2008)
     The Wrestler (2008)
     The Wrestler (2008)
    Altyazı yayınlandı !
    Not : Mickey Rourke çok özlemiştim , Umarım alkol sorunları'nı aşmıştır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 21 Ocak 2009; 9:32:19 >

• izlemeyi düşünüyorum bende nasıl bişey merak ettim
  • pek hoş bir filme benzemiyor
  • Filmi izlerken ram'le beraber öldüğümü hisset'tim !
    Müzikleri ise çok iyidi , Filmin son bölümün'de Guns n'roses-Sweet child o mine çalmaya başladığında ise yüreğim burkul'du...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 23 Ocak 2009; 5:47:06 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.