Şimdi Ara

DH Film Tanıtımları (# RED #) - [FILM: 267] (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
466
Cevap
3
Favori
43.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Am@deus

Chopper , In

Lost in Translation , Out

Neden Lost in Translation`da Turk yok, Chopper`da var diyemi bu tepki! Hele o turkce kufurler "Abi ..... "

Ben seviyorum L. in T.`ni, ozellikle Japonlarin iki kelime ingilizceyi 10dkda anlatislari beni kopariyor!
  •  DH Film Tanıtımları (# RED #) - [FILM: 267]

Lise yillraimdaki eski odamin resmi!, sag ustte Lost In Translation posteri var , daha sonra yerini Yoda aldi!
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaplanmete

quote:

Orjinalden alıntı: Am@deus

Chopper , In

Lost in Translation , Out

Neden Lost in Translation`da Turk yok, Chopper`da var diyemi bu tepki! Hele o turkce kufurler "Abi ..... "

Ben seviyorum L. in T.`ni, ozellikle Japonlarin iki kelime ingilizceyi 10dkda anlatislari beni kopariyor!

Benim tepkim filme değil ,

Scarlett Johansson kaltağın teki tepkim ona , bilmiyorum dikkat ettinmi genelde yönetmenlerle çıkar ve genelde o yönetmenlerin filmlerinde oyar

Bu camianın en gereksiz insanlarından biri oyunculuğu ise eksilerde....

Chopper , Eric bana döktürmüş orjinalini edinmiştim
  • Hocam sinirli gordum seni, hersey yolundadir umarim! (Cokda takilmiyorsun su siralar!)

S. J. `na gelince, zaten acik roportajda bi taraflarini elletmisti gercek mi degil mi diye! Her acidan ne oldugu belli. Zaten Hollywood`da yukselmek icin bazi seyleri yapmak gerekiyor, buna birsey demiyorum, ama haklisin en azindan bunu yapiyorsan oyunculugunda iyi olucak!

Chopper`a gelince, tekrar tekrar izlesem doymam herhalde. E. Bana dehset oynuyor, ozellikle bar sahnesi muthisti ustte konusuyor, allta show yapiyor!
  • Sağol dostum herşey yolunda geçen hafta sonu dünya evine girdim zaman ve internetim olmadığı için yazamadım

Senin canın sağolsun yanlış birşey söylediysem kusura bakma Benim tepkim hatuna

Sağlıcakla kalll
  • Bana degil, genel anlamda bir gerginlik mi var diye sordum hayatla ilgili, oyle hisstemtim! Herneyse, sende evlendin ha! Allah mutlu mesut etsin. Sira bizlere mi geliyor ne

Sinema bolumu cok geriledi zaten, insanlar bir smile koyup cikar olmus. Iki kelime yorum yazicak vakitleri yok herhalde! Ama onlarda hakli kalite film bulmak gun gectikce zorlasiyor! Hollywood oldude, ben dunya sinemasindanda cok bulamiyorum artik! Noluyor yaw, sinema caginin sonuna mi geliyoruz!
  • Darısı başına artık Sinema en azından amerikan sineması bana göre 7-8 sene önce bitti

Bir şekilde uzakdoğu ve avrupa sineması götürdü olayı , onlarında pilleri tükenmek üzere
  • Filmin Ismi: El orfanato

Yil: 2007

Genre(Tur): Gerilim, Korku, Gizem

Trailer:http://www.imdb.com/video/imdb/vi129106201/

---

Ekstra: Bu aksam oyle bir film izleyeyim ki, beni biraz korkutsun, epeyi bir gersin ayni zamanda filmin sonunana kadar olayi cozemiyim, sonunda sok olayim! Bunlari hepsi El orfanato! Ayrica Isin icinde Gullermo Del Torro`nun olduguna vurgulayalim.

Resim:
     DH Film Tanıtımları (# RED #) - [FILM: 267]

Resim:
  • Filmin Ismi: KM 31

Yil: 2006

Genre(Tur): Korku

Trailer: -

---

Ekstra: Oncelikle filmin vasati kil payi astigini belirtmek isterim. Gunumuzde yagmur gibi yagan, 2nci 3ncu sinif hollywood korku filmerini gordukce, en azindan dunya sinemasindan vasati asan korku filmleri gormek hos oluyor. KM 31 kendine ozgu konuya sahip olsada, yenilikci olmayan cekimleri var. Yinede korkutma/germe gorevini yerini getiriyor.

Resim:
  • ÖLÜ KAR - DEAD SNOW ( 2009 )

Yapım: 2009 ~ Norveç
    Tür: Aksiyon, Korku, Macera
    Yönetmen: Tommy Wirkola
    Senaryo: Tommy Wirkola, Stig Frode Henriksen
    Yapımcı: Terje Stroemstad, Tomas Evjen
    Görüntü Yönetmeni: Matthew Weston
    Müzik: Christin Wibe
    Süre: 1 saat 30 dk

Bir grup tıp öğrencisi tatillerini arkadaşlarının dağ evinde geçirmek için yola çıkarlar. Daha sonra tanıştıkları bir adam, içinde bulundukları bölgenin zamanında Nazi terörüne şahit olduğunu söyler.

İkinci Dünya Savaşı sırasında, Albay Herzog'un liderliğinde Rusya ile İngiltere arasındaki iletişimi kesmek için Norveç Dağları'na gelen Nazi askerler bölgede yarattıkları vahşetin ardından halkın üstün çabalarıyla öldürülmüşlerdir. Sıradan bir tatil hayalindeki genç öğrencilerin ölen Nazilerle karşılaşması ve hayatlarının kabusa dönmesi an meselesidir.

İlk gösterimini Sundance'te yapan Norveç yapımı Dead Snow, bu sefer zombi temasını Nazilere uyguluyor.

"TÜRKÇE ALT YAZI"====> İZLEhttp://www.izlefilmdizi.com/olu-kar--dead-snow.html

Benide Ekle "Korku Filmi Sorumlusu" Olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By MuRaT -- 14 Temmuz 2009; 13:39:10 >
  • Bir kaç tavsiyede bulun bir izleyelim Yukarda tanıdıklarımız var
  • THE CELL2 - HÜCRE 2 ( 2009 )

Yapım:2009 ~ ABD
    Tür:Bilim Kurgu, Gerilim
    Yönetmen:Tim ıacofano
    Senaryo:Rob Rinow, Lawrence Silverstein, Alex Barder
    Yapımcı:Lawrence Silverstein
    Görüntü Yönetmeni:Geno Salvatori
    Müzik:John Massari
    Süre:1 saat 34 dk
    Gösterim Tarihi: 16 Haziran 2009 (ABD)

FİLM KONUSU:
    Tom yıllar sonra kasabasına geri döner. Kasabada yaşanan felaketin üzerinden tam 10 yıl geçmiştir. 10 yıl önceki sevgililer gününde, bir manyak onlarca kişiyi öldürmüştür.

Tom'un dönüşü hiç beklemediği olaylara gebe olur. Onun olayı gerçekleştiren katil olduğuna inanan insanlar bulunmaktadır. Tom'un masumiyetini ispatlaması gerekmektedir...

-FİLMDEN KARELER-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By MuRaT -- 14 Temmuz 2009; 15:56:51 >
  • Sevgililer Günü Katliamı - My Bloody Valentine (2009)

-KADRO-

Tür : Gerilim / Korku / 3D
    Gösterim Tarihi : 13 Şubat 2009
    Yönetmen : Patrick Lussier
    Senaryo : Todd Farmer , Zane Smith , John Beaird , Stephen Miller (Kitap)
    Görüntü Yönetmeni : Brian Pearson
    Yapım : 2009, ABD , 101 dk.

Oyuncular

Jensen Ackles ( Tom Hanniger) , Jaime King (Sarah Palmer) , Kerr Smith (Axel Palmer) , Betsy Rue (Irene) , Edi Gathegi (Deputy Martin) , Tom Atkins ( Burke)

-FİLM KONUSU-

Tom yıllar sonra kasabasına geri döner. Kasabada yaşanan felaketin üzerinden tam 10 yıl geçmiştir. 10 yıl önceki sevgililer gününde, bir manyak onlarca kişiyi öldürmüştür.

Tom'un dönüşü hiç beklemediği olaylara gebe olur. Onun olayı gerçekleştiren katil olduğuna inanan insanlar bulunmaktadır. Tom'un masumiyetini ispatlaması gerekmektedir...

-FİLMDEN KARELER-

• Tanitimlar icin sagol! Senide ekliyorum simdi, ama belli bir konuda uzman oldugnu (Korku Filmeri) kanitlamadan rutbe veremeyiz...

Birde filmleri tanitirkenki bir konseptimiz var, onu takip edersen sevinirim!
    (Ayrintili bilgi, ilk sayfadadir!)
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaplanmete

Tanitimlar icin sagol! Senide ekliyorum simdi, ama belli bir konuda uzman oldugnu (Korku Filmeri) kanitlamadan rutbe veremeyiz...

Birde filmleri tanitirkenki bir konseptimiz var, onu takip edersen sevinirim!
    (Ayrintili bilgi, ilk sayfadadir!)

Teşekkürler Tanıtmış Olduğum Filmleri İzleyin..
    O zaman Yorumlar Akar

Filmin Ismi: The Unborn - DOĞMAMIŞ

Yil: 2009

Genre(Tur): Gerilim, Gizem, KORKU

Trailer: http://www.sinemalar.com/film/24925/Dogmamis/

---

Ekstra: Bazen ölümden sonra ruh cennete gitme yolunu ararken, şeytani bir durumla lanete uğrayarak değişir.Kendine yeni bir beden bulana kadar dünyalar arasında sonsuza dek kaybolmak zorundadır. Bazen de tam olarak isteğine kavuşur ve kendine yeni bir beden bulur.

Bu olay tam da Casey Beldon adındaki daha çocukken kendisini terkettiği için annesinden nefret eden bir kızın başına gelir. Ama Casey annesinin onu neden terkettiğini fazla geçmeden olağandışı olayların başına gelmesiyle anlamaya başlar...

Uyku sırasında dehşet verici kabuslar, korkunç görünümlü hayaletler görmesi daha gerçekleşmemiş felaketin başlangıcıdır. Bunun üzerine Casey, Sendak adında bir ruh uzmanına bu korkunç olayları nasıl durdurabileceğini sorar.

Casey'in hayatta kalabilmek için tek şansı, dünyalar arasındaki kapıları kapatarak bu kimsenin asla doğmamasını sağlamaktır.

FİLMİN FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ!!!

Filmin Ismi: Dehşet Treni ~ Midnight Meat Train

Yil: 2009

Genre(Tur): Gerilim, Gizem, Korku, Suç

Trailer: http://www.sinemalar.com/film/7869/Dehset-Treni/

---

Ekstra: New York’lu bir fotoğrafçı olan Leon Kaufman (Bradley Cooper), sanat galerisi sahibi olan Susan Hoff (Brooke Shields)’in etkisiyle daha dişli hale gelmektedir Bu sırada bir seri katille yolları kesişen Leon, insanlığın karanlık tarafına şahit olmaya başlayacaktır...Geceleri metrolarda seri cinayetler işleyen Mahogany (Vinnie Jones), kurbanlarını korkunç şekilde parçalara ayırır. Leon’un Mahogany’yle olan ilgisi, kız arkadaşının tüm korkularına rağmen onu metroların içine ve şeytanın ta kendisine doğru çeker; Maya da onla berbaer bu karanlığa sürüklenip gidecektir.

FİLMİN FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By MuRaT -- 16 Temmuz 2009; 0:06:07 >
  • Filmin Ismi: Nuovo Cinema Paradiso

Yil: 1988, Fransa / İtalya , 123 dk.

Genre(Tur): Dram / Romantik

Trailer:

---

Ekstra: Ünlü bir film yönetmeni 30 yıl aradan sonra ilk kez Sicilya'da doğduğu köye döner. Salvatore, burada çocukluk yıllarına uzanır ve Cennet Sineması'nda çalıştığı günleri ve oradaki film gösterici Alfredo'yu hatırlar. Tam bir sinema tutkunu olan Salvatore, ilk aşk filmlerini bu sinemada izlemiştir. Annesiyse onun bu tutkusuna şiddetle karşıdır. Salvatore, ilk gençlik aşkı Elena'yı da bu köyde tanımıştır.

Resim:
  • En sonunda tatil zamani geldi catdi! Bir sure uzagim buralara...

Gunduzleriniz gunesli ve neseli, oglenleriniz bol bol komedi filmli, aksamlariniz korku dolu gecsin!

Herkese iyi tatiller...
  • BRAZİL

Tür : Fantastik / Bilim Kurgu / Komedi
    Yönetmen : Terry Gilliam
    Senaryo : Terry Gilliam , Tom Stoppard , Charles McKeown
    Görüntü Yönetmeni : Roger Pratt
    Müzik : Kate Bush , Michael Kamen
    Yapım : 1985, İngiltere , 131 dk.

Oyuncular

Jonathan Pryce (Sam Lowry) , Robert De Niro (Harry) , Katherine Helmond (Byn. Ida Lowry) , Ian Holm (Bay Kurtzmann) , Bob Hoskins (Spoor) , Michael Palin (Jack Lint) , Ian Richardson (Bay Warrenn) , Peter Vaughan (Bay Helpmann) , Kim Greist (Jill Layton) , Jim Broadbent (Dr. Jaffe)

Geleceğin tuhaf ve gereksiz derecede karmaşık, fütüristik dünyasındayız. Devlet memuru Sam Lowrey, etrafını saran bu bürokrasi ve teknoloji cenderesinden bunalmış bir istatistikçidir. Kaçışı ve sükuneti, kendisini her şeyden izole ettiği hayallerde bulur. Rüyalarında sürekli olarak aynı kadını kurtardığını görür.

Sam'in yaşadığı gerçek dünyayı ise, herşeyi görüp kontrol eden bir bilgisayar idare etmektedir. Jill Layton isimli genç kadın terorist olmakla suçlandığında, düzenli olarak hata kontrolleri yapmakta olan Sam bunda bir yanlışlık olduğunu farkeder ve Jill ile tanıştığında onun rüyalarında kurtarıp durduğu kız olduğunu anlar.

*Kesinlikle izlediğim en sıradışı filmlerden biriydi.Bugün de pek farklı işlemeyen sisteme yapılan göndermeler , müthiş bir hayalgücünün ürünü olan kareler ve yer yer komik sahnelerden oluşan ütopik bir film.25 yılda hemen hemen hiç bir şeyin değişmemiş olduğunu görmek üzüntü verici.1984'ün filmi diyebiliriz.Kara mizah ve bilim kurgu severler kaçırmasın.
    *10/9

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.