Şimdi Ara

My Sassy Girl (2008)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
3.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2001 yılında yapılan film değil bu. Elisha Cuthbert'ın oynadığı, sinemalarda yer almayan sadece DVD olarak çıkan bir film. Bilmiyorum DVD'den sonra sinemalara çıkar mı.

My Sassy Girl (2008)
    http://www.imdb.com/title/tt0404254

My Sassy Girl (2008)

Sakin ve sevimli bir Orta Amerikalı genç olan Charlie'nin yaşamına, eğlenceli olduğu kadar yaşadığı ruhsal gel gitlerle zor bir kişilik sergileyen Jordan girer. Günden güne kendini Jordan'a kaptıran Charlie'yi hareketli ve çılgın günler beklemektedir.

2001 yapımı olan orijinal filmi resmen kopyalamışlar. Hatta 2001 yapımındaki filmin altyazısını 2008 yapımı filme koysan bu kadar oturur. Çevirmeye falan gerek yokmuş yeniden.

Squash oynamalarından yıldırım düşen ağaca, metro istasyonundan piyano çalarken gül getirilmesine kadar her şeyi aynı. Konusu, sonu her şeyi hem de. Sadece Hollywood'a uyarlarken birkaç mekan falan farklı, birkaç rol farklı.

Filmden birkaç ekran görüntüsü.
     My Sassy Girl (2008)

My Sassy Girl (2008)

My Sassy Girl (2008)

My Sassy Girl (2008)

My Sassy Girl (2008)

My Sassy Girl (2008)

Elisha Cuthbert

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 241 -- 12 Eylül 2008; 20:05:06 >

• orjinalini izle kesinlikle

koreliler bu film işini iyi yapıyorlar
  • Şu filmi izleyip orjinalinin ne muhteşem bir film oduğunu tekrar hatırlayayım
  • quote:

Orjinalden alıntı: osstation

Şu filmi izleyip orjinalinin ne muhteşem bir film oduğunu tekrar hatırlayayım

:).gerçektende bu yeniden çevirimler efsane olan öncekilere çok yardımcı oluyorlar.
  • İzlemediysen orjinalini hiç bulaşma buna.. orjinalden sonra bunu izlersin poponla gülersin daha sonra.. Sevmem çekik gözlüleri ama aşk meşk ve duygusallık bakımından holivuda havada takla attırır..ah bir de şu abartılı oyunculukları olmasa..en az bu tür duygusal yapımlarda karşıma çıkıyor bu bile yeterince tiksindiriyor..
  • Forumda konusu açılmıştı sanırım çünkü ona da Kore versiyonunu izleyin diye yazmıştım.. Gene söylüyorum, Amerikan versiyonunu atlaya atlaya izledim. Eleman çok çirkin bence kızda rol yapamamış. Elisha Cuthbert'ı sevmeme rağmen maalesef dandik bir film kore versiyonu ile karşılaştırınca.
  • Kore versiyonuyla karşılaştırınca bir hiç kalıyor yanında.
  • Orjinalinden sonra tenezzül edip fragmanını bile izlemezdim aslında ama sırf Elisha Cuthbert için izlerim bu filmi.
  • elişaaaa
  • Oldumu şimdi.
    Tam da bugün My Sassy Girl / Elisha Cuthbert /2008 indiriyorum. (bir part kaldı)
    Şimdi ben bunu izlemeyim mi?
    Eğer izleme diyorsanız PM alabilirim...
  • Orjinali tabiki bu çakmadan daha iyi. Ayrıyetten Windstruck'ta baya güzel izlemediyseniz onada bi göz atın.
  • 2001 yapımı olan orijinal filmini biraz önce izledim. Resmen filmi kopyalamışlar. Hatta 2001 yapımındaki filmin altyazısını 2008 yapımı filme koysan bu kadar oturur. Çevirmeye falan gerek yokmuş yeniden.

Squash oynamalarından yıldırım düşen ağaca, metro istasyonundan piyano çalarken gül getirilmesine kadar her şeyi aynı. Konusu, sonu her şeyi hem de. Sadece Hollywood'a uyarlarken birkaç mekan falan farklı, birkaç rol farklı.

İki filmin ne kadar benzediğine bir de siz bakın.

My Sassy Girl (2008)

My Sassy Girl (2008)

My Sassy Girl (2008)

My Sassy Girl (2008)

My Sassy Girl (2008)

My Sassy Girl (2008)

My Sassy Girl (2008)

My Sassy Girl (2008)

Son yorumum şu: 2008 yapımı olan film sadece Elisha Cuthbert adına izlenir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 241 -- 12 Eylül 2008; 18:42:22 >

• 2008 yapımı filmi çektim ama altyazı bulamadığım için henüz izleyemedim
  • Yazıklar olsun Hollywood
  • quote:

Orjinalden alıntı: serseri

Yazıklar olsun Hollywood

Neden bir filmi tekrar çekmek için bu kadar vakit/para harcamışlar anlamıyorum. Hem de sinemalara değil sadece DVD olarak çıkacak bir film için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 241 -- 12 Eylül 2008; 19:22:12 >

• kore versiyonu editlemişler

isteyen çekik gözlü, isteyen de hollywood seçeneğini izleyebilir artık

elişa çok tatlı o ayrı
  • kim ne derse desin kore yapımı harikadır
  • quote:

Orjinalden alıntı: 241

My Sassy Girl (2008)

My Sassy Girl (2008)

• nerde o komşunun kızı olan elisha ,, çok kötü..
    herşeyin orjinalı makul
  • Hayır Tamam aynn kopyalıyorsunuz onu anladık niye direk dvd çıkarıyorlar.
    Gişede başarı demekki beklenmiyor kendileride biliyor beğenilmeyeceğini galiba (:
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.