- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
bir kızın bizden hoşlanıp hoşlanmadığını nasıl anlarız
45 Cevap22308 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
9 Eylül 2008; 21:37:25 

bu soru hep içimde kalmıştı.merak ediyorum lise çağında kızların bizden hoşlanıp hoşlanmadıklarını nasıl anlarız:)...ciddi cevaplar bekliyorum

8186 Mesaj
9 Eylül 2008; 21:39:45 

Kaçamak bakışlar her şeyi ele verir.

...

1651 Mesaj
9 Eylül 2008; 21:40:02 

direkt gözlerine bak hafif gözlerini kıs ve gülümse
eğer gülümserse hoslanıyordur
ama bazen egosunu tatmin etmek isteyenler de gülümser...

629 Mesaj
9 Eylül 2008; 21:40:02 

Genellikle uzaktan kesmekle yetinirler. Ama kızınıda göre yanına gelip tanışmak veya ortak bi arkadaşınızı sana yollayıp hoşlandıgını soylettirmek olabilir.

Uzaklaştırılmış
9 Eylül 2008; 21:41:14 

Seni izliyorsa, gözü hep senin üzerindeyse, sen baktığında başını başka yöne çevirip ilgilenmiyormuş gibi yapıyorsa ya da durduk yerde yanına gelip seninle konuşmaya çalışıyorsa.

Uzaklaştırılmış
9 Eylül 2008; 21:41:57 

arkadaşlar kaçamak bakışlar ve gülümsemelere kandım ama bi b.k olmuyo yani bunları nasıl ayırt edicem.+ hoşlanma bakışlarıyla normal bakışlar arasındaki farkı ayırt edemedim galiba

56 Mesaj
9 Eylül 2008; 21:42:19 

eh sen ona gülümseyince oda sana gülümsüyosa,sen onun yanına gidip bişey demeden muhabbet açmadan o yanına gelip muhabbet açıyosa, yada ortak bi arkadaşını devreye sokup 3 kişilik muhabbetler dönüyosa her muhabbetinizde sana kaçamak bakışlar atıyosa anlaki hoşlanıyordur gerisi sana kalmış çünkü gerisini onlar değil erkek tarafı getirir genelde

DarkChild gelde bi el at yaw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi {T-W}Ph03NiX -- 9 Eylül 2008; 21:40:23 >

992 Mesaj
9 Eylül 2008; 21:42:37 

ya bu gün en az 10 kere kız başlığı açıldı.
Allah kızların belasını versin(güzellerinki hariç) ne çektiriyolar bize.
yanında bir çok kişi varken özellikle sana bakıyor ve senle daha çok ilgileniyorsa ufak bir elektiriklenme ve hoşlaşma vardır.

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_96573830/f_//tm.htm][color=

8186 Mesaj
9 Eylül 2008; 21:44:12 

quote:

Orjinalden alıntı: DH.Ready

arkadaşlar kaçamak bakışlar ve gülümsemelere kandım ama bi b.k olmuyo yani bunları nasıl ayırt edicem.+ hoşlanma bakışlarıyla normal bakışlar arasındaki farkı ayırt edemedim galiba

Belki yüzünde bir şey vardır, ona bakıyordur ve sen ona baktığında normal olmayan bir şeylerin olduğunu fark etmemen için bakışlarını kaçırıyor olabilir.

...

Uzaklaştırılmış
9 Eylül 2008; 21:45:33 

quote:

Orjinalden alıntı: Tech. Türk

Belki yüzünde bir şey vardır, ona bakıyordur ve sen ona baktığında normal olmayan bir şeylerin olduğunu fark etmemen için bakışlarını kaçırıyor olabilir.

büyük ihtimal.yani hoşlanma ile ilgili bakışlar değil + çok ta tınn yani kız mız umrumda değil ama

8186 Mesaj
9 Eylül 2008; 21:47:04 

quote:

büyük ihtimal.yani hoşlanma ile ilgili bakışlar değil + çok ta tınn yani kız mız umrumda değil ama

Madem tın, neden konu açtın?

...

424 Mesaj
9 Eylül 2008; 21:48:11 

Bugn cok dikkatimi ceken ve elektrik aldığım bi kız .. serviste gördüm ilk daa yeniyiz de okulda bnm yasımda. kıza bakınca hep baska yöne bakıyor. camdan bakarken dikkatimi cekti hep ben arkamı dönünce bana bakıyor.candan yansıdı sizce durum ne

4856 Mesaj
9 Eylül 2008; 21:49:07 

quote:

bu soru hep içimde kalmıştı.merak ediyorum lise çağında kızların bizden hoşlanıp hoşlanmadıklarını nasıl anlarız:)...ciddi cevaplar bekliyorum

Kızların hoşlanıp hoşlanmadıkları "kesin" olarak anlaşılmaz En iyisi dünyada nasıl olsa 3 milyar kız var bunlardan brikaçı beni kabul etmese nolur diye düşünüp hoşlandığın kıza direk niyetini söylemek (Damdan düşer gibide söyleme )

edit:İmla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChaKaL_ -- 9 Eylül 2008; 21:46:33 >

Sarıyla Kırmızıyla Alnımızın AKIYLA!

GrandeTerim

3241 Mesaj
9 Eylül 2008; 21:49:22 

kizla goz goze geldigin an ,kiz eger elini sacina basina goturuyorsa,yani duzeltiyorsa ,klasik ondeki sacini kulaginin arkasina alma hareketi
ozaman bilki kiz senden hoslaniyor demiyim ilk elektrik olumlu anlamina geliyor

Uzaklaştırılmış
9 Eylül 2008; 21:50:51 

quote:

Orjinalden alıntı: Tech. Türk

Madem tın, neden konu açtın?

meraktan ilk mesajda belirttiğim gibi

Uzaklaştırılmış
9 Eylül 2008; 21:54:42 

quote:

Orjinalden alıntı: gael

kizla goz goze geldigin an ,kiz eger elini sacina basina goturuyorsa,yani duzeltiyorsa ,klasik ondeki sacini kulaginin arkasina alma hareketi
ozaman bilki kiz senden hoslaniyor demiyim ilk elektrik olumlu anlamina geliyor

bir kızın o hareketi yapmasını beklicem ve yapınca hemen yanındayım

@ChaKaL_
hocam niyetimi söyleme işte işin zor kısmı

fulot oldu ama k.bakmayın artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH.Ready -- 9 Eylül 2008; 21:51:55 >

Uzaklaştırılmış
9 Eylül 2008; 22:10:20 

Hocam çoğu kız eğer birinden hoşlanıyorsa bile bunu hiç belli etmez, o derece ki sende hiç bir şey çakmayabilirsin bile.Örneğin okulun en popüler kızı vardır,bana bakmaz dersin hiç uğraşmazsın bile ama bir gün ortaya çıkar kız senden hoşlanıyodur.Yani sözun kısası eğer bir kıza karşı ilgi duyuyorsan hiç utanma bence vede kızın senden hoşlanıp hoşlanmadığını öğrenmeye çalışarak da vakit kaybetme bence.Şansını dene gitsin,tabi direk karşısına geçip de ben senden hoşlanıyorum demeyeceksin ama sana esas demeye çalıştığım şey kızlar öyle çok farkettirmezler birisinden hoşlandıklarını sen anca deneyerek görebilirsin senden hoşlanıyorlar mı hoşlanmıyorlar mı ...

376 Mesaj
9 Eylül 2008; 22:11:48 

Kız sana sürekli bakıyorsa anlaki sana sarkıntılık yapıyor sende kaçırma

Uzaklaştırılmış
9 Eylül 2008; 22:12:42 

Veriyorsa senden hoşlanıyordur

3373 Mesaj
9 Eylül 2008; 22:13:05 

yanından geçmeye yakın karabiberi çek genizlerine, dön kızın yüzüne hapşur.
çok yaşa derse hoşlanıyordur. oha be ayııııı derse..

Dünya sevgisi bütün hataların başıdır.
İşler yolunda gittiği zaman mutlaka bir terslik vardır.
Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur.
Yakınınızda herkesin çok sevdiği bir kişi var ise dikkat edin, belki de en tehlikeli kişi yakınınızda olabilir..(Kelebek gibi uçar arı gibi sokar.)
Canınız mı sıkıldı? | | Foruma tekrar giriş yapmak için tıklayınız..

1545 Mesaj
9 Eylül 2008; 22:13:52 

Bir kızın senden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak için seni kesmesine (bakışlarına) güvenme. Eğer bir kız birinden hoşlanırsa utanır, belli etmemeye çalışır. Çoğunlukla kesen kızlar "hiç fena biri değilsin bak bende güzelim, benim farkıma var ben burdayım" demek için keserler, hoşlandıkları için değil, başıma geldi ordan biliyorum.

AMD Phenom II 965 BE 3.4@4.080ghz o.c. / Xigmatek Red Scorpion CPU Cooler / 256 bit Gigabyte GTX 460 1gb@900-1800-4200 o.c. / MSI 870a-G54 Mainboard / Kingston 2*2gb 1600mhz DDR3 RAM / WD Caviar BLack 64mb SATA III 1 TB HDD (X2)/ Viewsonic VX2433WM 24" Monitör / Logitech x540 5.1 / Dark Knight Kasa / High Power 600w PSU / Microsoft Ergonomic 4000 klavye / CM Storm Sentinel Advance Mouse / CM Storm CS-X Battle Mouse Pad / Seagate Free Agent Desk 1,5 TB HDD / Airties 5450 + 2410 / Creative Fatal1ty Gaming Headset / Sony Ericsson W900i

SEAT Cordoba TDI 2003 Stella Sedefli Siyah

2595 Mesaj
9 Eylül 2008; 22:15:47 

Bizim okulun en güzel kızının -acayip bir cümle,bir şey oldu en güzel kızının ?? neyse- benden hoşlandığını söylemişlerdi hiç abartısız 6 ay boyunca kız bana baktı. Hiç pas vermedim. Sonra duydum başka bir çocukla çıkıyormuş filan. Yani diyeceğim o ki eğer cidden yakışıklı, tatlı, sempatik çocuksan her önüne gelene pas verme. Öyle olsaydı okulda neredeyse çıktığım kız kalmazdı. Bildiğin erkek O..'su oluyorsun

Uzaklaştırılmış
9 Eylül 2008; 22:16:44 

quote:

Orjinalden alıntı: The souls migration

yanından geçmeye yakın karabiberi çek genizlerine, dön kızın yüzüne hapşur.
çok yaşa derse hoşlanıyordur. oha be ayııııı derse..

o durumda arkiler arasındaki ve okuldaki durumumu düşünmek bile istemiyorum eğer ayı derse gerçi derim sen nesin kibar feyzo falan ama

@Nuri Alço
izindeyim

4634 Mesaj
9 Eylül 2008; 22:17:35 

ısrarla kızla kesiş farketsin eğer bişe hissediyorsa gelir konuşur

Uzaklaştırılmış
9 Eylül 2008; 22:23:21 

quote:

Orjinalden alıntı: Powermove

Bir kızın senden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak için seni kesmesine (bakışlarına) güvenme. Eğer bir kız birinden hoşlanırsa utanır, belli etmemeye çalışır. Çoğunlukla kesen kızlar "hiç fena biri değilsin bak bende güzelim, benim farkıma var ben burdayım" demek için keserler, hoşlandıkları için değil, başıma geldi ordan biliyorum.

@med_cezir197
[sm=icon_smile_shy.gif

3373 Mesaj
9 Eylül 2008; 22:25:01 

quote:

Orjinalden alıntı: med_cezir197

ne diyecek, kartal gibi gözlerin var ne bakıyorsun bana koyun gözlüm, mee eee eee mee eee eeeeee mi diyecek?

yok merhaba ben şükriye ananassuyu, tanışabilirmiyiz..

olmadı, neden bana bakıp duruyorsun de bakem işte yanındayım. hem hüm kem küm.

son bir deneme daha yapalım, bana bak öyle bakıp durma bana, rahatsız ediyorsun. iki kişiye söylesem, gözlerini oydurturum senin..

Dünya sevgisi bütün hataların başıdır.
İşler yolunda gittiği zaman mutlaka bir terslik vardır.
Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur.
Yakınınızda herkesin çok sevdiği bir kişi var ise dikkat edin, belki de en tehlikeli kişi yakınınızda olabilir..(Kelebek gibi uçar arı gibi sokar.)
Canınız mı sıkıldı? | | Foruma tekrar giriş yapmak için tıklayınız..

2607 Mesaj
9 Eylül 2008; 22:31:26 

quote:

Orjinalden alıntı: med_cezir197

recep ivedikteki neden bakıyorsun bana repliği aklıma geldi,neden bakıyosun arkadaşım

BMW M POWER TEAM
strobist = SmT #

Uzaklaştırılmış
9 Eylül 2008; 22:33:30 

Darkchild

1448 Mesaj
9 Eylül 2008; 22:36:24 

Benden hoşlanıyor musun ? diyerek.

3422 Mesaj
9 Eylül 2008; 22:37:11 

gidip sorarak.

Sükut-u hayale uğramaktan korkan çiçeklerin derdiyle hem derd olmuşum nicedir… Nicedir dizginsiz binerim sevdâ atına! Yoksa ne mümkün ermek… Mecnunların, Keremlerin, Yusufların katına! Süflî melekelerden sıyrılarak kanat çırpmaktayım, kendimin dahi fark eylemediği kesif bir bâtına… Ve kaderin kûfî yazan kalemi usulca iliştirmekte hayatımı, hayatına…

Uzaklaştırılmış
9 Eylül 2008; 22:46:32 

quote:

Orjinalden alıntı: :Fatih:

gidip sorarak.

1489 Mesaj
9 Eylül 2008; 22:48:33 

Ramazan ayı diye mi böyle? Hep kız muhabbeti iftardan sonra

"357.Dönem (Kasım 2014) Kısa Dönem - Yedek Subay Adayları"
357. Dönem Liste Kayıt - 357. Dönem Liste Görüntüle
_

992 Mesaj
9 Eylül 2008; 22:49:03 

quote:

Orjinalden alıntı: The souls migration

ne diyecek, kartal gibi gözlerin var ne bakıyorsun bana koyun gözlüm, mee eee eee mee eee eeeeee mi diyecek?

yok merhaba ben şükriye ananassuyu, tanışabilirmiyiz..

olmadı, neden bana bakıp duruyorsun de bakem işte yanındayım. hem hüm kem küm.

son bir deneme daha yapalım, bana bak öyle bakıp durma bana, rahatsız ediyorsun. iki kişiye söylesem, gözlerini oydurturum senin..

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_96573830/f_//tm.htm][color=

Uzaklaştırılmış
9 Eylül 2008; 22:50:31 

quote:

Orjinalden alıntı: Nuri Alço

Veriyorsa senden hoşlanıyordur

yine nickle %100 uyum içerisindesin

71 Mesaj
9 Eylül 2008; 22:53:42 

''bana niden baktığınızı sorabilirmiyim acaba ?''

449 Mesaj
9 Eylül 2008; 22:55:36 

Birkaç arkadaşta söylemiş kaçamak bakışlarla seni kesiyorsa ve sen ona baktığında kafasını çeviriyorsa.

Ben denedim sahiden doğru bu kaçamak bakış olayı...

[image]
http://img521.imageshack.us/img521/1673/521pw5lp8.gif[/image]

Uzaklaştırılmış
9 Eylül 2008; 23:00:31 

quote:

Orjinalden alıntı: LordCambaz

Birkaç arkadaşta söylemiş kaçamak bakışlarla seni kesiyorsa ve sen ona baktığında kafasını çeviriyorsa.

Ben denedim sahiden doğru bu kaçamak bakış olayı...

galiba burdaki yorumlardanda o çıkıyor

520 Mesaj
9 Eylül 2008; 23:07:24 

ya bgn oldu bana bi kız baktı hocayla konuşurken millet bana bakıyodu sözüm bitti kız bana bakmaya dvm etti zatn çaprazımda oturuyor böyle baktı bi 15 sn falan bende hafiften baktım ama zaten dondum kaldım ilk tecrübem nabayım

563 Mesaj
9 Eylül 2008; 23:11:19 

quote:

Orjinalden alıntı: KaJMéRaN

Bugn cok dikkatimi ceken ve elektrik aldığım bi kız .. serviste gördüm ilk daa yeniyiz de okulda bnm yasımda. kıza bakınca hep baska yöne bakıyor. camdan bakarken dikkatimi cekti hep ben arkamı dönünce bana bakıyor.candan yansıdı sizce durum ne

hacu ya gıcık oldu sana yada elektrik aldı çaktırmıyo ufaktan yaklaş belki iş olur.

123 Mesaj
11 Eylül 2008; 21:46:52 

quote:

Orjinalden alıntı: No Şuga

Genellikle uzaktan kesmekle yetinirler. Ama kızınıda göre yanına gelip tanışmak veya ortak bi arkadaşınızı sana yollayıp hoşlandıgını soylettirmek olabilir.

son cümlen çok zor oluyor :D :))

--
Netteseyret.NET / Seyret seyredebildiğin kadar...
--
www.netteseyret.net

12 Mesaj
8 Temmuz 2011; 16:41:37 

Öyle pat diye sorulmaz. Size biri gelse tanıdığınız ve ya tanımadığınız çık benimle oha dersiniz. Şok olursunuz ne desem acaba diye. Kızların size bakması, gülümsemesi, yanınıza gelmesi size aşık olduğunu göstermez. Unutmayın her erkek için bir kız görünce hepsi aynı der. Aynı şekilde kızlarda erkekleri öyle görüyorlar. Bütün erkekler aynı. Yapılması gereken sadece durgun bir zamanı bekleyim bir konu açmanız. Duyduğu an o da konuşup size katılıyorsa size ilgisi var demek. Amma cevap yoksa o iş olmaz. Unut gitsin başka kız bulursun.

Hata yaptığında şu üş şeyi uygula: Kabul et, ders al, tekrarlama...

712 Mesaj
8 Temmuz 2011; 20:24:33 

quote:

Orijinalden alıntı: Enjoy359

Öyle pat diye sorulmaz. Size biri gelse tanıdığınız ve ya tanımadığınız çık benimle oha dersiniz. Şok olursunuz ne desem acaba diye. Kızların size bakması, gülümsemesi, yanınıza gelmesi size aşık olduğunu göstermez. Unutmayın her erkek için bir kız görünce hepsi aynı der. Aynı şekilde kızlarda erkekleri öyle görüyorlar. Bütün erkekler aynı. Yapılması gereken sadece durgun bir zamanı bekleyim bir konu açmanız. Duyduğu an o da konuşup size katılıyorsa size ilgisi var demek. Amma cevap yoksa o iş olmaz. Unut gitsin başka kız bulursun.

cesareti olmayanın hep bir bahanesi vardır

0 Mesaj
13 Haziran 2012; 20:02:53 

Arkadaşlar henüz sitede yeniyim konu açmayı tam olarak bilmiyorum . o yüzden yorum oLarak bir şeyler sormak istiyorum

Ben 14 yaşımdayım 8.sınıfı bitirdim . Bursada 6.sınıfı bitiren 12 yaşında bir kıza aşık oldum . Gerci 40 yıl düsünsem kendimden 2 yas kücük bir kıza asık olacağım aklıma gelmezdi . Şimdi Abim onun ablasayLa nisanlacaktı . biz ist.dan 20 kisi falan otobüsle gittik bursaya . O Kapıda kactırmadan bana baktı . sonra kimseyle tokalasmadan iceri girdm zaten 50 kisi falan wardı . oturduk içeride iste dedemler falan konusuyor o sonra içeri geldi salonun kapısından bana baktı ben bakmadım, sanki benden utanıyor gibi geldi hafiften kestim . Dolmus (Kiraladık :D) binip gidicektik oda ailesiyle beraber aşşağı geldi öyle hafiften kestim iste annesinin babasının falan elini öptüm hafiften kesistik, o braz uzaktaydı onuda elini sıkıcaktm ama br türlü gidemedim utandm heralde sonra otobüse bindm herkesden önce, beni görecek bi sekilde kapnın önüne gecti sonra giderken iste herkes el salladı o sallamadı giderken son defa caktırmadan baktı . bnm yasmda 2 tane daha cocuk wardı . onun yasnda kimse yoktu . Sizce bu kız benden hoslanuyormu tam oLarak yardımcı olan önceden 20 kisiYle falan cıktım ama bu farkıLı ya : lütfen yardımcı olan hoslanıyormu bu kız benden :) ??

5382 Mesaj
23 Temmuz 2012; 19:07:45 

Daha başka nasıl anlarız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Motorola Moto G Kullanicilari

163 Mesaj
23 Temmuz 2012; 20:51:43 

quote:

Orijinalden alıntı: rdfhsn44

Arkadaşlar henüz sitede yeniyim konu açmayı tam olarak bilmiyorum . o yüzden yorum oLarak bir şeyler sormak istiyorum

Ben 14 yaşımdayım 8.sınıfı bitirdim . Bursada 6.sınıfı bitiren 12 yaşında bir kıza aşık oldum . Gerci 40 yıl düsünsem kendimden 2 yas kücük bir kıza asık olacağım aklıma gelmezdi . Şimdi Abim onun ablasayLa nisanlacaktı . biz ist.dan 20 kisi falan otobüsle gittik bursaya . O Kapıda kactırmadan bana baktı . sonra kimseyle tokalasmadan iceri girdm zaten 50 kisi falan wardı . oturduk içeride iste dedemler falan konusuyor o sonra içeri geldi salonun kapısından bana baktı ben bakmadım, sanki benden utanıyor gibi geldi hafiften kestim . Dolmus (Kiraladık :D) binip gidicektik oda ailesiyle beraber aşşağı geldi öyle hafiften kestim iste annesinin babasının falan elini öptüm hafiften kesistik, o braz uzaktaydı onuda elini sıkıcaktm ama br türlü gidemedim utandm heralde sonra otobüse bindm herkesden önce, beni görecek bi sekilde kapnın önüne gecti sonra giderken iste herkes el salladı o sallamadı giderken son defa caktırmadan baktı . bnm yasmda 2 tane daha cocuk wardı . onun yasnda kimse yoktu . Sizce bu kız benden hoslanuyormu tam oLarak yardımcı olan önceden 20 kisiYle falan cıktım ama bu farkıLı ya : lütfen yardımcı olan hoslanıyormu bu kız benden :) ??

Arkadasın 0 tusu basılı kalmıs herhalde

Ve dokunuyordu yalnızlık

Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
5 gün 23 sa. 9 dk. kadarı kaldı.
18 Şubat 2014; 21:42:04 

quote:

Orijinalden alıntı: rdfhsn44

Yuh be bu kadarda işkemden sallayan görmedim

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Gereksiz Mesajlar » bir kızın bizden hoşlanıp hoşlanmadığını nasıl anlarız
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.621