Şimdi Ara

SATILDI.....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ankara Vatan Bilgisayar'ın kampanyasından aldığım TOSHIBA EP-30 HD DVD Player'ı ve 4 adet HD DVD filmi satıyorum.

2 ay bile olmadı.
    Kutusu kurulum sırasında açıldı ve filmlerden birisi denendi.
    Sonra tekrar kutulandı.
    Fatura'yı da yanında vereceğim.

140 YTL

İlgilenenlere duyurulur...

Filmler;
    To Fast To Furious Tokyo Drift (2006)
    The Chronicles of Riddick (2004)
    The Bourne Supremacy (2004)
    The Bourne Identity (2002)

Cihaz Özellikleri
    Genel HD-DVD Player.
    Uyumluluk HD-DVD Video, DVD Video, DVD VR, CD Audio, CD-DA Ses Dolby Digital®, Dolby Digital Plus®,Dolby True HD®,DTS®, DTS HD®
    Resim 1080p Bağlantı,576p - 720p - 1080i
    PAL Progressive Scan
    Digital Noise Reduction - DNR
    On Screen Display - OSD
    Bağlantılar 2 Kanal Audio (Analog), Digital Audio ( Optik ), Komponent Video, Komposit Video, HDMI® 1.080i/1.080p
    Advanced Content
    Ethernet Girişi (RJ45)
    Boyutlar E x B x Y : 430 / 59,5 / 320 mm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Malkara -- 31 Ekim 2008; 18:12:59 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 2. el olunca fiyat düşmen lazım şehir neresi ben alabilirim ankarada isen.tabi fiyatta anlaşırsak.
  • Ürün şu an 200ytl ama vatanda 150ytl idi(almaktan son anda vazgeçmiştim).Fiyatı bir gözden geçir istersen.Ayrıca hangi şehirdesin?
  • http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=119982613&CS_Category=_DVD_PLAYER___RECORDER846&CS_Catalog=_SES_VE_GORUNTU

burdan bakarsan arkadasım pesın fıyatına 12 taksit fiyatı 199 ytl...

worldplay card ile alırsan %25 para puan hediyeli, 150 ytl ye geliyor:D

hayırlı satıslar
  • BEN DUN 125 E SATTIM
  • burası ikinci el ilanları kısmı değil farkındaysanız..ama bursada olsaydnız 120 ytl verırdım bu makına ıcın..
  • evet 3ay önce HD.dvd alanlar şimdi satmak için uğraşıyor. çünkü medyası yok piyasada ve üretimi durmasına rağmen medyaları halâ çok pahalı. fiyatı 300tl ye düştüğünde bana fazla gelmişti ama 120-130tl bu cihaz için çok iyi bir fiyat.

* kullananlara bir sorum olacak DVD+RW lere çekilmiş .ts dosyaları okuyor mu bu alet?
  • Evet dvd+r okuyor. Bende saba marka dvd player vardı. Onun okumadığı bütün kopya filmleri açtı. Yalnız dvd player olarak bile bu cihaz çok iyi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ufukman

evet 3ay önce HD.dvd alanlar şimdi satmak için uğraşıyor. çünkü medyası yok piyasada ve üretimi durmasına rağmen medyaları halâ çok pahalı. fiyatı 300tl ye düştüğünde bana fazla gelmişti ama 120-130tl bu cihaz için çok iyi bir fiyat.

* kullananlara bir sorum olacak DVD+RW lere çekilmiş .ts dosyaları okuyor mu bu alet?

Bir-iki kişi satıyor diye böyle genelleme yapamazsın Biz cihazımızdan gayet memnunuz
    Yurtdışından 10-15 YTL ye medya bulabilirsin

• quote:

Orjinalden alıntı: gecekusu35

Evet dvd+r okuyor. Bende saba marka dvd player vardı. Onun okumadığı bütün kopya filmleri açtı. Yalnız dvd player olarak bile bu cihaz çok iyi.

Sorum; .TS uzantılı dosyaları Toshiba HD-DVD player okuyor mu..? yada şöyle sorayim HD.DVD nin dosya formatı nedir?

@raifkokten gerçekten de Amazon.co.uk da 4-6 Pound HD-DVD ler ve bulabileceğin en yenisi de 300 Spartalı..
  • sevgili Malkara lütfedip bir uğrasan şu topiğede konuşup anlaşalım.
  • THAT'S I AM AHA...

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.