Şimdi Ara

Arctic Cooling Accelero ekran kartı soğutucusu video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
11.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Büyük bir hızla gelişen ekran kartları artan performanslarının yanında daha fazla güç ve soğutma ihtiyacı da duyuyor. Ekran kartı üreticileri ürünlerini piyasaya bir an önce sürme çabasında olduğundan, soğutucu konusu üzerinde fazla durmuyor. Özellikle son dönemin en popüler ekran kartı serisi olan AMD'nin HD4800 serisi kartları, soğutma ve çalışma sıcaklıkları hakkında bir çok eleştiri aldı.

Bu videomuzda soğutma konusunda uzman bir firma olan Arctic Cooling'in pasif ekran kartı soğutma çözümü olan Accelero S1'i inceliyoruz.

Sayfanın Linki : http://www.firebal.net

• ilk yorum benden

güzel soğutma yapıyor bence.Özellikle HD4850 de standart soğutucu ile Accelero arasındaki fark epey büyük
  • Arctic Cooling yine yapacağını yapmış, kalitesini konuşturmuş
  • videodan şu sonucu çıkarttık hd4870 accelero s1e uyumlu yapılmamış :)
  • bende kullanıyorum ve gerçekten mükemmel bir ürün!
  • pası sogutmanın stok sogutmayı gececegınıne ınanmazdım ama oyle gorunuyor- sdtok fanlar fabrıkaların hilkat garıbelerı mı demeden edemıcem
  • Güzel aletmiş
  • İnceleme güzel bu ürün ilk çıktığında yaklaşık 1.5 2 yıl önce almıştım.

Merak ettiğim yeşil heatsinkler bildiğim kadarıyla kutuya dahil değil regülatörleri soğutanlar ama onlar hakkında birşey söylenildiğini duymadım acaba yeni satılanlarda kutuya dahilmidir onlar yoksa sonradan mı alındı?Sonradan ise bu incemeyi görüp alacaklara yardımcı olur eklerseniz zira içinden çıkan uzun heatsink 4850 ve 4870 hatta 2900xt modellerine uyumsuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi labrodorit -- 8 Eylül 2008; 21:10:14 >
  • güzel ürün ama hıs ıceq4 serisini bekliyorum
  • 4870 in fan seviyesini biraz yükseltsek bile yükte bu seviyede tutar
    ama sessizlik isteyenler için ayrı bir çözüm olur bu ürün
  • quote:

Orjinalden alıntı: labrodorit

İnceleme güzel bu ürün ilk çıktığında yaklaşık 1.5 2 yıl önce almıştım.

Merak ettiğim yeşil heatsinkler bildiğim kadarıyla kutuya dahil değil regülatörleri soğutanlar ama onlar hakkında birşey söylenildiğini duymadım acaba yeni satılanlarda kutuya dahilmidir onlar yoksa sonradan mı alındı?Sonradan ise bu incemeyi görüp alacaklara yardımcı olur eklerseniz zira içinden çıkan uzun heatsink 4850 ve 4870 hatta 2900xt modellerine uyumsuz.

o konu muallakta sımdılık ancak kutuda yoklardı- degıs tokus sanırım uyumsuz standart sogutu ıle
  • Soğutucuyu 4850 ve 4870 ekran kartlarında kullanacağını belirten müşterilerimize yanında 4 ader ramsink hediye ediyoruz. Sitede ürünün altında da belirtilmiş durumda.

Saygılarımızla,
    Fireball Mod Team
  • çok güzel,
    soğutmada oldukça başarılı
    ekran kartına kendi oc yapmak isteyenler için harika
    sadece kasa içine sığma problemi var
  • arkadaşlar bu soğutucuyu sapphire hd3870 ekran kartında kullanabilirmiyim x2 olmayan modelinde. kendi fanı çok gürültülü çalışıyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dr. FireBall

Soğutucuyu 4850 ve 4870 ekran kartlarında kullanacağını belirten müşterilerimize yanında 4 ader ramsink hediye ediyoruz. Sitede ürünün altında da belirtilmiş durumda.

Saygılarımızla,
    Fireball Mod Team

ben sizden 1 ay kadar önce aldım ama ek ramsink gelmedi,bu kampanya yenimi başladı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _prozac_ -- 9 Eylül 2008; 22:11:11 >
  • Hayır kampanya yeni başlamadı. Biz müşterilerimizin hangi kartı kullandığını bilemediğimizden yukarıda da yazdığım gibi bu ürünü alan müşterilerimiz ürünü HD48XX serilerinde kullanacaklarını bildirdiklerinde ramsink gönderiyoruz. Eğer modifiye@firebal.net adresi ile irtibata geçip fatura numaranızı ve açık adresinizi bildirirseniz 4 adet ramsink size yollanacaktır.

Saygılarımızla,
    Fireball Mod Team
  • iyi ben de alayım bundan. yalnız montajını yapabilirmiyim bilemiyorum.
  • mobtajı kolay yapabilirsin yardımcı oluruz
  • fiyatı nedir acaba.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dr. FireBall

Hayır kampanya yeni başlamadı. Biz müşterilerimizin hangi kartı kullandığını bilemediğimizden yukarıda da yazdığım gibi bu ürünü alan müşterilerimiz ürünü HD48XX serilerinde kullanacaklarını bildirdiklerinde ramsink gönderiyoruz. Eğer modifiye@firebal.net adresi ile irtibata geçip fatura numaranızı ve açık adresinizi bildirirseniz 4 adet ramsink size yollanacaktır.

Saygılarımızla,
    Fireball Mod Team

ramsinkler bugün geldi teşekkür ederim.fireball dan bugüne kadar 4kez alışveriş yaptım ve hiçbir sıkıntı yaşamadım,tekrar teşekkürler.ayrıca soğutucuda gerçekten mükemmel boşta 42 yük altında 48 derece.5v ile beslediğim ve hiç ses yapmayan 12cm lik fanla bu değerleri elde ettim

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.