Şimdi Ara

En iyi içme suyu markası (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
2
Favori
106.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu arada PH yüksek demek iyi demek değil.

Şöyle ki PH arrtıkça su hafifleşiyor ve doygunluk verme hissini yitiriyor içtikçe içebiliyorsunuz. Yetmiyor gibi geliyor, Azalırsa da ağırlaşıyor bu seferde içemiyorsunuz
    6-7 arası uygun değerler o yüzden. Ozon miktarı da suyun PH'ını düşüren bir olay.
  • bana ictigim her su ayni tadi veriyor o yuzden problem yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önce gerçekten sağlıklı bir dereden su için sonra erikli için o zaman çok farklı olduğunu anlarsınız.
  • Le Su için beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: stoman

Le Su için beyler

o ne yahu bim markasımı?
  • Hamidiye Kutu Su en sağlıklısı. Damacana ve pet şişelerde satılan tüm sular sağlıksız. KUTU SU kullanın arkadaşlar. Hamidiye'de var kutu su. Üstelik çok hesaplı.
  • Saka'yı tek geçerim.
  • Su linkte ayrıntılı bilgiler var:
    http://www.gidahareketi.org/su/ambalajli_sular_tablosu.pdf
    Buzdağ su icmeye başladım ve memnunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali277

1 tane su arıtıcı al su parası vermekten kurtulursun 600 ytl civarı

ne 600 ü ya gittigidiyorda en kaliteli markayı ... filtec filan 350 ye toplarsın. hatta yedek filtrede veriyolar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: b.özcan

niksar var bide çok kaliteli bir sudur ama artık bulamıyorum.

niksar su eskiden sertliği dünyanın en düşük 2. suyuydu 0.5 ti ancak artık sertliğini yazmıyorlar yükseldimi acaba. tadı da çok farklı. eskiden aküye konulmasında problem olmuyordu öyle bir su ...
  • Erikli derim. Burada da hemen herkesin Erikli sevdiğini görünce biraz şaşırdım açıkçası. Yalnız ben mi bu suyu bu kadar kaliteli buluyorum diye kendime soruyordum.

En sevmediğim su Saka. İçince saf su içmiş gibi geliyor. Tadı tuzu yok. Sağlık yönünden bir şey diyemem.

Hayat Su Sapanca ise birkaç yudumdan sonra midemi bulandırıyor. Hâlâ sebebini çözemedim. Hayat Su Adana ise gençliğimin en sevdiğim sularından biriydi.

Nestlê normal geliyor. Ne iyi ne kötü. Bildiğin su yani dedirten cinste.

Niksar ile Abant suyunu şiddetle tavsiye ediyorlar. Görürsem deneyeceğim.

Turkuaz... Deniz suyu içmek bile inanın daha faydalıdır. Bildiğiniz arıtma suyunu iteliyorlar. Koka Kola'nın ne kadar paragöz bir firma olduğunun en açık kanıtı.
    İçmeyin derim. Bugün kanser olmazsınız; fakat her gün içerseniz sigarada olduğu gibi zararlı materyaller yıllarca içinizde birikir ve kanser olabilirsiniz. Kolaların tadı güzel fakat kolada kullandıkları suyunda aynı su olduğunu bilmek rahatsızlık vermiyor değil.

Pepsi'nin beyaz kapaklı Aqua adlı bir suyu vardı yanlış hatırlamıyorsam. Aquafina da olabilir. Yalnız arıtma suyu yerine gazlı su diye biliyorum. Sanırım saf suya bazı mineraller ekliyorlar. Geç bozulması için de karbondioksit ile şişeliyorlar. Doğal kaynak suları varken bu suyu da tavsiye etmiyorum
  • Erekli eski erikli değil kesinlikle tadı değişti firmayı Nestle aldı diye hatırlıyorum. Pınar kullanıyorum gayet iyi hele Pınar Madran olursa 10 numara
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.