Şimdi Ara

En iyi içme suyu markası (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
193
Cevap
2
Favori
106.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  En iyi içme suyu markası
  • Saka su tabiki ph 8.22 alkali su
  • erikli pansu ve munzur derim ben
  • niksar var bide çok kaliteli bir sudur ama artık bulamıyorum.
  • hamidiye diyince herkes SUSAR la geçende metrobüsten 50 kuruş attım aksam 9 10 hamidiye su düşürdüm yeminle içemedim 2 yudumdan sonra metrobüs gelene kadar agzımı calkaladım paso
  • Saka akar
  • Erikli
  • Erikli yine zam yapmış. 8.90 TL. İnsaf yahu. Nerde o eski zamanlar, çeşmeden tertemiz suyu ağızımız dayayıp içiyorduk. Şimdi sapsarı bir su akıyor.Bırakın içmeyi elimizi yüzümüzü yıkayamıyacaz nerdeyse. Mecbur kaldık parayla plastik şişelerde su almaya.Ne kadar sağlıklıysa artık.
  • erikli.
  • Nicin erikliyi ictigimizi de bilmiyoruz.:)
  • Doğal mineralli ozon yöntemi kullanılmamış suları tercih edin. Mesela Kirazlıyayla(Bursa/Cumalıkızık) suyu gibi. Ve arkadaşlar şunuda belirteyim aslında sağlık açısından en güzel olanı akan suyu içmek ve belki konuyla ilgili değil ama yudum yudum için ve suyu ağzınızın her yanına ulaştırın. bakın suyun lezzetine böyle daha iyi varabilirsiniz
  • Erikli
  • erikli.fakat fiyatlarında aşırı bir artış oldu son bir senede malesef.
  • erikli
  • niçin erikli ? bilen yok :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali282

niçin erikli ? bilen yok :)))

Tadı hoşuna gidiyor ekşimsi farklı bir tadı var. Ama bilmiyorlar ozon yöntemi kullanılan suların zararlarını biraz araştırsalar , doğal mineralleriyle oynanmış ve vücudun bağışıklık sistemini zayıflatan bir yönünün olduğunu bilmiyorlar malesef , tadı hoş ve en pahalısı en kalitelisi en iyisidir bu düşünceyle erikli diyorlar -)
  • nestle cekici geliyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hurem Hop

quote:

Orijinalden alıntı: ali282

niçin erikli ? bilen yok :)))

Tadı hoşuna gidiyor ekşimsi farklı bir tadı var. Ama bilmiyorlar ozon yöntemi kullanılan suların zararlarını biraz araştırsalar , doğal mineralleriyle oynanmış ve vücudun bağışıklık sistemini zayıflatan bir yönünün olduğunu bilmiyorlar malesef , tadı hoş ve en pahalısı en kalitelisi en iyisidir bu düşünceyle erikli diyorlar -)

tavsiyen hangı sudur.ozonsuz
  • Arkadaşlar şu an Belarustan yeni geldim, orada bizim sulardan bulmak zor hepsi gazlı maden suyu gibi, bi de bol mineralli sular var deniz suyu gibi ıyyk :D dua edelim valla halimize :D
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.