En iyi içme suyu markası
192 Cevap72993 Görüntüleme3 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<      [2] 4      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

3850 Mesaj
26 Ekim 2008; 21:32:50 

nestlenin çok güzel tatlımsı bir tadı var...

Nemrut,Hz. İbrahim’in ateşte yakılması emrini verdikten sonra meydanın ortasına odunlardan çok büyük bir yığın yapılmasını istemiş. Odunlar yanmaya başladıktan sonra alevler o kadar yükselmiş ki çocuklar adeta bulutların tutuşacağını sanmış. Hayvanlar korkup kaçmış. Kralın askerlerine verilen emir, Hz.İbrahim’in mancınıkla ateşin tam ortasına atmakmış. Bunu yapmalarının nedeni, herkesin bu olaydan ders alıp Nemrut’un ne kadar güçlü bir kral olduğunu anlamasıymış. Bir daha kimsenin, İbrahim (a.s) gibi, ona karşı gelmeye cesaret etmemesini sağlamakmış. -Bu sırada bir karınca da ağzında küçücük bir damla suyla koşa koşa ateşe doğru gidiyormuş. Hem de boyu göklere varan cehennem ateşine doğru. Başka bir karınca, onun bu telaşını görünce hemen yanına yaklaşıp dayanamayarak sormuş: “Hayrola, nereye böyle, ne bu acelen?” Ağzında bir damla su taşıyan karınca, o bir damlayı ellerinin arasına alıp, “Duymadın mı?” demiş. “Nemrut, İbrahim (a.s)’i ateşte yakacakmış.”
Bu yüzden, ben de ateşin olduğu yere su taşıyorum. Bu sözleri duyan karınca, kendini tutamayarak kahkahalarla gülmeye başlamış. “Sen şu ateşe yüzünü dönüp hiç bakmadın mı?” diye sormuş. “Ne kadar büyük. Senin bir damla suyun ona ne yapabilir ki?” Su taşıyan karınca, kendinden gayet emin bir şekilde “olsun” demiş. “Hiç olmazsa safım belli olur”…

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
2 gün 1 sa. 15 dk. kadarı kaldı.
28 Ekim 2008; 21:38:41 

Danone Hayat baya baya iyi. Pınar Mağran da ikinci tercihim.

Erikli eski tadında değil. Marka imajı sayesinde hayati aktivitelerine devam ediyorlar.

1731 Mesaj
30 Ekim 2008; 0:17:49 

suyun iyi olup olmadigi kimyasal analiz degerlerinden belli olur. pH degeri ne kadar yuksekse o su okadar iyidir. bunu aldiginiz suyun etiketinden okuyabilirsiniz. markanin yazdigi etikette kimyasal analizleri yazar.

hayat su iyi diye biliyorum ben. pH degeri yusek.

Bir dünyanın olmadığı bir yer olsa
Ve orası bir yer olmasa ve ben
Orada olsam, orada değil deseler.

dünya bana doğru eğildiğinde...

58 Mesaj
10 Mayıs 2009; 16:50:08 

üstüste 5 yıl "Dünya'nın En iyi Suyu" ödülüne layık görülen markamız : AQUAFINA ÇORLU İÇME SUYU( 500 ml. ve 1,5 lt seçenekleri mevcuttur). Damacanayı sorarsanız Hayat fena sayılmaz

1333 Mesaj
10 Mayıs 2009; 18:34:21 

Erikli harika..

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

Kural dışı yaşamak bir yaşam tarzıdır!

122 Mesaj
24 Mayıs 2009; 11:52:53 

ERİKLİ yi tek geçerim

1552 Mesaj
29 Mayıs 2009; 13:54:26 

çenesuyu

19 Mesaj
29 Mayıs 2009; 20:27:39 

herkeserikli diyor o daha fazla arıtıomus felan ama dedikodu nede olsa acı gelyior bana erikli kristal su derim daha talımsı dahagüzel gelior para verdiklerin ztn fabrikadan cıkıor yani

4 Mesaj
2 Haziran 2009; 19:40:03 

En iyi su ozonlu sudur arkadaşlar.

Ozon oksidayon gücü çok yüksek ve bilinen en güçlü dezenfektandır. Yüksek oksidasyon gücü bakterilerin yok edilmesinde tam etkin durumdadır. Suya ozonun 4 ile 10 dakika arasında uygulanması dezenfekte olması için yeterlidir .

Virüsler çok küçük boyutlarda olduğu için parazitik bir biyolojik kümeler oluşturmaktadır Virüslerin bakteri filtreleri ile tutulmaları mümkün değildir.
Suyun durumuna göre 0.1 ile 0.5 mg/lt ozon %99.99 oranında bakterileri öldürmesi için yeterlidir

Ülkemizde de yaygın olarak kullanılan içme ve kullanma suyunda ozonlama sistemi 1982 yılında da ozon gazı şişelenmiş suda kullanılması için FDA (Dünya Sağlık Örgütü) Genel Olarak Güvenilebilir (GRAS) deklarasyonu yayınladı ve ozonu güvenli ilan etti
Ayrıca ozon gazı çok güçlü oksidasyon yapısı nedeniyle sudaki demir, mangan, arsenik, gibi insan sağlığı açısından son derece tehlikeli olan maddeleri de yok etmektedir
Ozon gazı bir venturi sistemiyle ozonun suya en üst seviyede karışması için reaksiyon tankında uygulanır ve ozona temas etmesi gereken süresi tamamlanarak kaliteli ve güvenli içme suyu elde edilir
Sonuç olarak içme suyunda en etkili ve en sağlıklı yöntemi ozonla olduğu yapılan deneylerle ve verilmiş olan uluslar arası belgelerle belirtilmiştir

www.usteknoloji.com.tr

8 Mesaj
5 Haziran 2009; 8:26:38 

ERİKLİ tek geçerim...

1506 Mesaj
5 Haziran 2009; 13:47:48 

Bardak Hamidiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mogolo -- 5 Haziran 2009; 13:48:13 >

Web Blog Sitem :http://pspicin.blogspot.com.tr/
1 byte olsam,aksam nette bit bit ...

227 Mesaj
7 Haziran 2009; 16:49:15 

Ben sudan anlamıyorum demek ki...
Erikli acı yahu?

19 Mesaj
7 Haziran 2009; 23:58:08 

sivasda bir sürü çeşme vardır. en güzeli onlar. dağ taş bayır heryerden su cıkıyor sivasda. susuzlukdan ölen olursa inanmayın intihar etmiştir

Q6600 - Asus P5Q Deluxe - Saphire Toxic ATI HD 4850 - OCZ Reaper - TT VH6000BWS - TT Thoughpower 1000W

136 Mesaj
18 Ekim 2009; 17:43:59 

başayran su bahçe su esensu bahçepınar su..... osmaniye mizin meşhurrr suları.........
quote:

Orijinalden alıntı: demirçelik

başayran yada bahçepınar osmaniyenın meşhur ayran suyu(adı bu)

1337 Mesaj
19 Ekim 2009; 0:30:10 

Erik li tabiki arkadaşlar tartışılmaz bile... Bursa nın çeşme suyu bile temiz ve lezzetlidir diğer bütün sulardan bile daha iyidir...

487 Mesaj
19 Ekim 2009; 15:46:02 

Korusu kullanıyorum... Türkiye'nin içimi en yumuşak suyu olduklarını iddia ediyorlar, ki haklı olma ihtimalleri yüksek.

Çok memnunum, tavsiye ederim...

GKN
เ๓zค๓ıภ ๒เ รคкเภςครเ ๓เ שคг ؟

2165 Mesaj
19 Ekim 2009; 17:27:48 

suren su

JoeyBane || MONSTER® Q61MS-1762X || JoeyBane
[CPU] Intel® Core™ i7-3610QM 6MB L3; 2.30GHz > 3.30GHz; 1600 MHz ------------------- ||
[RAM] CORSAIR Vengeance 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz CL9 SODIMM KIT ------------- ||
[GPU] 1.5GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX 670M 192-Bit DX11 ------------------------ ||
[DISPLAY] 17.3" Full HD ( 1920 x 1080 ) Mat LED Ekran----------------------- ||
[SSD] 120GB HyperX 3K Serisi Sata 3.0 ------------------------------------ ||
Emir || Bu hesap iki kişi tarafından kullanılmaktadır || Emre

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
19 Ekim 2009; 22:38:51 

Kimyasal değerleri en yüksek su olduğundan Hayat Su.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
20 Ekim 2009; 0:23:11 

erikli ve pınar.

485 Mesaj
21 Ekim 2009; 22:30:29 

eriklinin sodyum oranıda düşük . bencede en iyisi o ^3

819 Mesaj
25 Ekim 2009; 22:22:17 

Bence en iyisi sırma su hem kaliteli hem hesaplı 500 ML sadece 20 KURUŞ

779 Mesaj
25 Ekim 2009; 22:35:44 

tabiki turkuaz

" YAŞASIN VATAN YAŞASIN TÜRK MİLLETİ !"

1 Mesaj
13 Ağustos 2010; 0:08:04 

geçenlerde tv görmüştüm.Türkiyede en çok tercih edilen su Erikli devamında Nestle ve Turkuaz var.dı
en hafif suda saka su idi.Yurt dışına en çok gönderilen su da Hayat su idi.

1 Mesaj
13 Ağustos 2010; 0:18:06 

benim için en iyi su ise
1.Erikli
2.Nestle prolıfe(erikliden farkı yok resmen)
3.Damla
en adi suda Fatsu dur herhalde ne zman içmek zorunda kalsam kusarım resmanD:

1600 Mesaj
13 Ağustos 2010; 0:44:52 

Damla ph oranı yüksektir

404 Mesaj
13 Ağustos 2010; 14:15:57 

erikli suyun damacana fiyatı nedir?

408 Mesaj
13 Ağustos 2010; 15:21:14 

arkadaşlar

aldığımız suların damacanaları hakkında son zamanlarda çok haber yapıldı, sağlıksız olduklarıyla ilgili. damacananın alt kısmında üçgen içinde çeşitli sayılar varmış. özellikle 2 ve 7 rakamları olanlar fazlasıyla kanserojen madde barındırıyor deniliyor. özellikle güneşle temas ettiğinde bu maddeler suya geçiyormuş.

çoğu da 2 ve 7 numaralı bu damacanaların. ne yapacağımızı şaşırdık artık. ne içeceğiz biz???

872 Mesaj
13 Ağustos 2010; 19:04:01 

Suya para mı ödenir ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerista -- 13 Ağustos 2010; 19:15:02 >

Önemli olan; hayatta en çok şeye sahip olmak degil, en az şeye ihtiyaç duymaktır. Eflatun

642 Mesaj
13 Ağustos 2010; 22:23:50 

Çenesuyu

*ideos x5, NIKON D40,D90,YN 468 II,18-105 VR, 50 MM 1.8D SONY 46NX720 ,
*SONY STR-DE497P, PIONEER A-445, KENWOOD LSK-500II, GS RACING STORM EVO BUGGY

Huawei IDEOS X5

1044 Mesaj
17 Ağustos 2010; 3:25:20 

Munzur suyu tadına kesin bakın;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1440 Mesaj
17 Ağustos 2010; 12:55:01 

Korusu alıyorduk şu aralar alaçam alıyoruz

damacana 3.9 TL

11933 Mesaj
17 Ağustos 2010; 14:45:48 

quote:

Orijinalden alıntı: satinezgi

arkadaşlar

aldığımız suların damacanaları hakkında son zamanlarda çok haber yapıldı, sağlıksız olduklarıyla ilgili. damacananın alt kısmında üçgen içinde çeşitli sayılar varmış. özellikle 2 ve 7 rakamları olanlar fazlasıyla kanserojen madde barındırıyor deniliyor. özellikle güneşle temas ettiğinde bu maddeler suya geçiyormuş.

çoğu da 2 ve 7 numaralı bu damacanaların. ne yapacağımızı şaşırdık artık. ne içeceğiz biz???

Çocukluğumda cam şişe damacanalar vardı keşke öyle yapsalar yine. Ama taşıma kolaylığı açısından plastiği seçiyorlar. Bide plastik eskiyor haliyle. Ama Erikli su dan da vazgeçemiyorum malesef onu alamadğım zamanda kalabak suyu (Eskişehir ) Erkli 19LT damacana burda 5 lira.

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir
Ne mutlu Türküm Diyene

5509 Mesaj
18 Ağustos 2010; 11:27:10 

quote:

Orijinalden alıntı: TheDodO

çenesuyu

çenesuyuda çok özel sudur.gerçe son yıllarda özelliğini yitirdiğini düşünüyorum.o yüzden çenesuyunda oturduğum halde çenesuyu içmiyorum:))

0 Mesaj
22 Ağustos 2010; 21:31:19 

Bence türliyenin değil dünyanın en iyi suyu Ladik akdağ menba suyu duydunuzmu bilmem ama yayladan çıkıyor zaten samsun ladikte yazın bile dondurucudan çıkan buz gibi su akıyor çeşmelerden yayla olduğu için.
görürseniz deneyin bana hak vereceksiniz

63 Mesaj
23 Ağustos 2010; 4:24:47 

ERİKLİ sonra sultan su :)

2 Mesaj
25 Ağustos 2010; 12:03:52 

Ülkemizde saklama koşulları olsun, üretim şartları olsun ne yazık ki damacana sularda güvenilir değil. Kaliteli markalar da üretim yapsa da plastik damacanalarda suyun taşınması sonucu kanserojen maddeler içerebiliyor. Bu kısa vadede kötü sonuçlar ortaya çıkarmasa da zaman zarfında insan metabolizması üzerinde kötü sonuçlar doğuracaktır. Bence en iyi su evde kendi ürettiğiniz su . Bms de bunu en iyi yapan cihaz bilgi almak isteyen varsa yardımcı olabilirm Tel: 0 535 885 39 81

170 Mesaj
25 Ağustos 2010; 12:25:04 

8 senedir içiyoum her zaman erikli diyorum

0 Mesaj
7 Eylül 2010; 0:57:04 

arkadaşlar site genelinde damacana su konularına kısaca bir göz gezdirdim ve genelde erikli nestle korusu sultansu gibi markaların ön planda olduğunu gördüm.ve bende birşeyler paylaşmak istedim.bazı arkadaşlar uzun yıllar önce 2002-2003 yıllarında gümüş su fabrikasından erikli tırlarını çıkarken görmüş.bu gayet normal şöyleki:erikli ve şimdilerde üretimi duran gümüssu bir baba oğul firmasıydı.gümüş su kendini nekadar kanıtlamış bir su olsada damacanda piyasaya girmek için ilk etapta erikli bayilerine satma zorunluluğu getirildi.bu satma zorunluluğu erikli müsterisine değildi.yeni bir atılım projesiydi.daha sonra farklı sebeplerden 2008 yılında gümüşsuyu üretimi durdurulmuştur.şimdi alaçam denilen bir marka su aynı gümüşe uygulanan politika ile piyasaya sürülmektedir.amaç piyasadaki pastayadan bir dilim daha daha kesip rakiplerini etkilemek gerekirse yok etmeye çalışmaktır.bunda basarılı olup olunamayacağı tartışılır.ama bilinmeyen ve bilinmesi gereken birşey varki hiçbir kaynak suyu yılın 4 mevsimi kendi lezzetini koruyamaz.(ama bazı büyük büyük markalar( hangisinden söz ettiğim belli) kendi lezzetini hiçbir zaman bozmuyor.dolayısıyla bu işin altında bir iş var bunu iyi düşünüp damacana su alırken doğal diye içtiğiniz su kesinlikle etiketinde yazması gerekip yazmasada İŞLENMİŞ DOĞAL KAYNAK SUYU olmasın.geleliim lezzet olayına.lezzet olayı insanı kandıran bir olaydır.kimileri suyun YUMUŞAK olmasını o suyun güzel ve kaliteli bir su olduğunu düşünür ve yanılır.NEDEN derseniz su yumusak oldukça suyun analiz değerleri düşer.dolayısıyla aneliz değerlerinin düişmesi demek suyun içindeki klor klorür vb.... gibi maddelerin olmaması anlamını taşır.arkadaşlar unutmayın SU BİR İÇEÇEK DEĞİL BİR BESİN MADDESİDİR.Bugün sporcularımız neden yumuşak su içmezler.bir dikkat edin kaliteli sporcuların elinde MİNERALLİ doğal kaynak suyu vardır.ve bu suların sertlik dereceleri 6,5 ile 9,1 arasında değişir.eriklinin 1,5 nestle 1,6 sultan 1,5 namıdeğer türkiyenin en yumuşak suyu olan korusu 0,4 setlik derecelerine sahiptir.arkadaşlar kalsuyum değeri olmayan bir su içmek kemik erimesini hızlandırır.ve yumuşak sularda kalsuyum yok denecek kadar azdır.ben size kısa bir link veriyorum azcık izleyin.ayrıca ben yukarıda verdiğim 4 markanın içindeki bir suyun satışını yapıyorum link ile bir alakam yok :):) http://www.sakasu.com.t...e-basin-bultenleri.html

0 Mesaj
7 Eylül 2010; 1:04:54 

:)

0 Mesaj
7 Eylül 2010; 1:08:14 

quote:

Orijinalden alıntı: usteknoloji

En iyi su ozonlu sudur arkadaşlar.

Ozon oksidayon gücü çok yüksek ve bilinen en güçlü dezenfektandır. Yüksek oksidasyon gücü bakterilerin yok edilmesinde tam etkin durumdadır. Suya ozonun 4 ile 10 dakika arasında uygulanması dezenfekte olması için yeterlidir .

Virüsler çok küçük boyutlarda olduğu için parazitik bir biyolojik kümeler oluşturmaktadır Virüslerin bakteri filtreleri ile tutulmaları mümkün değildir.
Suyun durumuna göre 0.1 ile 0.5 mg/lt ozon %99.99 oranında bakterileri öldürmesi için yeterlidir

Ülkemizde de yaygın olarak kullanılan içme ve kullanma suyunda ozonlama sistemi 1982 yılında da ozon gazı şişelenmiş suda kullanılması için FDA (Dünya Sağlık Örgütü) Genel Olarak Güvenilebilir (GRAS) deklarasyonu yayınladı ve ozonu güvenli ilan etti
Ayrıca ozon gazı çok güçlü oksidasyon yapısı nedeniyle sudaki demir, mangan, arsenik, gibi insan sağlığı açısından son derece tehlikeli olan maddeleri de yok etmektedir
Ozon gazı bir venturi sistemiyle ozonun suya en üst seviyede karışması için reaksiyon tankında uygulanır ve ozona temas etmesi gereken süresi tamamlanarak kaliteli ve güvenli içme suyu elde edilir
Sonuç olarak içme suyunda en etkili ve en sağlıklı yöntemi ozonla olduğu yapılan deneylerle ve verilmiş olan uluslar arası belgelerle belirtilmiştir

tüm damacana ve özellikle pet şişe sularda artık ozon denilen gaz uygulanmakta

0 Mesaj
7 Eylül 2010; 1:10:16 

quote:

Orijinalden alıntı: grouptr

üstüste 5 yıl "Dünya'nın En iyi Suyu" ödülüne layık görülen markamız : AQUAFINA ÇORLU İÇME SUYU( 500 ml. ve 1,5 lt seçenekleri mevcuttur). Damacanayı sorarsanız Hayat fena sayılmaz

içme suyu ile doğal kaynak suyunun arasındaki farkları söylermisiniz

0 Mesaj
7 Eylül 2010; 1:14:09 

quote:

Orijinalden alıntı: The Beatles

oruçlu oruçlu aferim yani ii aklımıza getir ölelim susuzluktan.

erikli tabiki yani 100 çeşit koysalar erikli suyu arar bulurum

dotum ben senin önüne 4 marla su söyleyeyim içinden erikliyi ayır sonrada bana cevap yaz.belki beni kandırabilirsin ama kendini asla.erikli..sultan..akdamla...niksar...sude...erikli ile 5 marka bunları önüne koy ve erikliyi ayır.bakalım birdaha içecekmisin

0 Mesaj
7 Eylül 2010; 1:21:15 

quote:

Orijinalden alıntı: KIZILÖTESİİ

BURSA ERİKLİ

0

0

eriklide eskiden etiketlerinde OBA diye yazardı.zaten lezzetli bir su olduğunu ve DOĞAL kaynak suyunda aranan lezzet olduğunu o etiketin üstünde oba yazarken tarihe geçirdi.gelen şişenizin üstündeki etikete bakın bakalım ne zyazıyor

1074 Mesaj
7 Eylül 2010; 14:57:13 

ERİKLİ

978 Mesaj
7 Eylül 2010; 16:02:14 

En iyisi Trabzon yaylalarında Dağların arasında ovaların damarların arasında akan suyu içmek gibisi yok eğer o suyu paketleyip satarsan zengin olursun harika bir tadı var yayla kokusu havası birleşimiyle berrak tertemiz tamamen doğal .....

BF3=eMo61
BC2=..eMo..

33 Mesaj
14 Eylül 2010; 9:31:42 

erikli güzeldir de,aynen bizde üstteki vatandaş gibi düşündük suyumuzu test ettirdik su içecek halimiz kalmadı bu şartlar altında en iyisi eriklii ;ama onada haftada 3 damacana su bitiren bi aile olarak çözüm bulalım dedik. reverse osmosis diye bir su sistemi var..SU ARITMA CİHAZI DEĞİL.ayrı bir musluk monte ediyolar cesmeden surekli temiz su akıyor. Su alacagımıza taksitlerini ödeyelim dedik iide oldu .suyun tadı cok güzel. çaya yemeklere hatta meyveleride yıkarken bu suyu kullnıyoruz .tavsiye ederim.

http://www.dailymotion.com/video/x94bdi_sbel-can-dlenc_music

1681 Mesaj
14 Eylül 2010; 11:31:48 

Erikliyi tek geçerim

When you want something in life, you just gotta reach out and grab it.

344 Mesaj
4 Ekim 2010; 15:35:34 

COK YARARLI BİLGİ

Arkadaslar bir 19LT Erikli Su damacana fiyatı nedir? 7.70TL'dir. Peki iki adet 10LT Erikli su fiyatı nedir? Migrosta 3.35TLx2 6.70TL Hemde Migros'ta!!

Damacana oyununa gelmeyin, 20 LT Erikli su 19'luk damacanadan 1 TL daha ucuz!!!!
Arastirarak su aliniz... Kazık yemeyiniz!
Not.Migros disinda bir sitede 3.10 TL'ye de buldum 10 LT'lik erikli suyu :)

imposibble is nothing!

20 Mesaj
4 Ekim 2010; 20:30:26 

Erikli bence gayet güzel :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -İpek- -- 4 Ekim 2010; 20:31:59 >

424 Mesaj
5 Ekim 2010; 4:03:23 

quote:

Orijinalden alıntı: dominikk

COK YARARLI BİLGİ

Arkadaslar bir 19LT Erikli Su damacana fiyatı nedir? 7.70TL'dir. Peki iki adet 10LT Erikli su fiyatı nedir? Migrosta 3.35TLx2 6.70TL Hemde Migros'ta!!

Damacana oyununa gelmeyin, 20 LT Erikli su 19'luk damacanadan 1 TL daha ucuz!!!!
Arastirarak su aliniz... Kazık yemeyiniz!
Not.Migros disinda bir sitede 3.10 TL'ye de buldum 10 LT'lik erikli suyu :)

1 TL'yi bırakında kazansın adamlar...

Sen o Migros'taki suları en fazla 2 kere taşıdıktan sonra fazladan 3 TL vermeye razı olursun.

Hangi marka olursa olsun adamlar yaz-kış demeden kan-ter içinde su taşıyorlar kapına kadar. Sen 5. kata eli boş çıkamazken adam 2 tane damacanayla çıkıyor.

Aynı fiyata mı vereceklerdi?

Asus N56VZ-S4283H / Galaxy Note II

689 Mesaj
5 Ekim 2010; 4:59:49 

erikli ilk ciktigi zamanlarda baktm boyle erik falan. Ben onu erikli su sanmstm. Ahaha.(erik aromali yani.d)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

243 Mesaj
5 Ekim 2010; 19:05:07 

korusu ile erikli dolum yerleri aynı ikiside uludağın zirvesinden
bence korusu 5.5 tl
erikli 7.7

korusu bi deneyin içimi en yumusak su bencee

*** İsTaNbUl ***
Grubumuz bilgi paylaşımı için kurulmuş olup, burada yer alan bilgiler benim sahsi fikrimdir resmi bilgi niteliğinde değildir ve yüklenici firmayı bağlamaz.

344 Mesaj
6 Ekim 2010; 12:33:29 

quote:

Orijinalden alıntı: Fernando_S

1 TL'yi bırakında kazansın adamlar...

Sen o Migros'taki suları en fazla 2 kere taşıdıktan sonra fazladan 3 TL vermeye razı olursun.

Hangi marka olursa olsun adamlar yaz-kış demeden kan-ter içinde su taşıyorlar kapına kadar. Sen 5. kata eli boş çıkamazken adam 2 tane damacanayla çıkıyor.

Aynı fiyata mı vereceklerdi?

O zaman herkes kafasına gore bi fiyat yapsin, olur mu oyle sey canim. 19'luk damacananin litre bazında en ucuz olması gereken yerde tam tersi sozkonusu.

İstersem 38.kata cikaririm sanane, adamin isi bu !! Cıkaracak tabii, yapmasaymıs o zaman bu işi. Ekmek parası kolay kazanilmiyor.

İyi be bir de üstüne bahşiş verirsin sen, geldi sana 10TL su! Bu memleket sizin yüzünüzden boyle oluyor işte!

imposibble is nothing!

424 Mesaj
11 Ekim 2010; 11:21:08 

quote:

Orijinalden alıntı: dominikk

O zaman herkes kafasına gore bi fiyat yapsin, olur mu oyle sey canim. 19'luk damacananin litre bazında en ucuz olması gereken yerde tam tersi sozkonusu.

İstersem 38.kata cikaririm sanane, adamin isi bu !! Cıkaracak tabii, yapmasaymıs o zaman bu işi. Ekmek parası kolay kazanilmiyor.

İyi be bir de üstüne bahşiş verirsin sen, geldi sana 10TL su! Bu memleket sizin yüzünüzden boyle oluyor işte!

Çok boş şeylerden bahsetmişsin.

Bu kadar küçük hesaplar insanı olmayın. Bu kadar küçük olmayın...
Sadece kendinizi düşünmeyin. Paranız olmayabilir ama insanların emeğine saygı göstermek zorundasınız.
Hayat o işçinin avcuna bıraktığın 1 lirayı sana bir gün mutlaka geri verecektir fazlasıyla.

Ha "Ben anlamam arkadaş... Ben böyle iyiyim..." diyorsan.
O zaman marketten taşırsın suyunu... Ev ahalisine 3'lü çektirirsin "kar" ettim diye.
Eşek falan kirala... Hatta onada para verme taşımak için. Kendi sırtına vur yükü taşı.
İnanılmaz kar edersin.

Bu arada...

Bugün Migros'ta meyve-sebze reyonunda büyük indirim var. Maydanozu 25 kuruş indirmişler.
Hemen koş, hiç durma...

Al sana yararlı bilgi.

Asus N56VZ-S4283H / Galaxy Note II

2 Mesaj
12 Ekim 2010; 17:59:09 

sırma su akar ya

243 Mesaj
12 Ekim 2010; 21:54:19 

korusu uludağın zirvesinden

*** İsTaNbUl ***
Grubumuz bilgi paylaşımı için kurulmuş olup, burada yer alan bilgiler benim sahsi fikrimdir resmi bilgi niteliğinde değildir ve yüklenici firmayı bağlamaz.

243 Mesaj
18 Ekim 2010; 9:55:31 

kimse yokmu

*** İsTaNbUl ***

1 Mesaj
18 Ekim 2010; 18:17:30 

su olsnda ne olrsa olsn bende erıklı ıcıyorum :D

243 Mesaj
18 Ekim 2010; 21:05:38 

quote:

Orijinalden alıntı: belki1gn

su olsnda ne olrsa olsn bende erıklı ıcıyorum :D

fiyatına rahmen mi

*** İsTaNbUl ***

45 Mesaj