Şimdi Ara

Kılıf ve DVD Hediyeli iPod Touch 8 GB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3 ay önce aldığım, Bilkom'dan 21 ay Türkiye garantili iPod Touch 8 GB ürününü beğeninize sunuyorum.

Cihazı ilk günden itibaren, ürünle birlikte aldığım 75 YTL'lik orjinal Gear4 iVak kılıfıyla birlikte kullandığım için temiz ve hasarsızdır. Ancak çok titiz davranmama rağmen, sanırım kılıfı çıkarıp takarken arkasındaki "iPod" yazısının yakın çevresinde bir kaç tane iz oluşmuştur. Yine de bu izler çok küçük bir alanda ve belli belirsiz oldukları için rahatsız edici değildir, bütün olarak arkadaki aynalı kısım çiziksiz ve temiz durumdadır.

iPod Touch, kendi orjinal ve temiz kutusu içinde tüm aksesuarları ile birlikte gönderilecek, ayrıca yanında aşağıdaki hediyeler de cihazı satın alacak kişinin olacaktır:

Hediye-1: Bugünkü HepsiBurada fiyatı 63,27 YTL olan yüksek kaliteli malzemeden imal edilmiş, cihazın görüntüsünü kesinlikle çirkinleştirmeyen GEAR4 iVAK iPOD TOUCH kılıfı.

İncelemeniz için adres:
    http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=98045&productid=bs4051

Hediye-2: Kendi seçeceğiniz, kaliteli büyük prodüksüyon filmlerden birinin orjinal kutulu, bandrollü, özel seçenekli DVD'si.

Kaçırmayın derim.

Cihazın GittiGidiyor üzerinden satışa sunulmakla birlikte istenirse doğrudan satış da yapılabilir. Takas kabul edilmez. Ürün hakkında detaylı bilgiye ve cihaza ait 16 adet yüksek çözünürlüklü fotoğrafa aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz:

http://urun.gittigidiyor.com/Kilif-ve-DVD-Hediyeli-iPod-Touch-8-GB_W0QQidZZ12305206

Cihazın elden fiyatı kılıf ve DVD dahil 340 YTL'dir.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monoblaine -- 7 Eylül 2008; 21:29:08 >

• urunun fiyatini yazmamissin (veya ben mi goremedim??-ilanin kilitlenir fiyatsiz olunca) ayrica ipod'unun kendi fotolarini koysan satisin daha rahat olur. hayirli satislar.
  • Ne yazık ki resim ekleyemiyorum, resim ekleme özelliği çalışmıyor?

Ama verdiğim GittiGidiyor adresinde cihazın kendi resimlerini görebilirsiniz.
  • Ürünle ilgilenen bir arkadaşa gönderdiğim özel mesajdan:

Cihazın orjinal kutu içeriğinin tamamını, temiz ve iyi durumdaki kendi kutusuyla birlikte göndereceğim. Bu içeriğe USB kablosu, dock birimi ve kulaklığı dahildir.

Cihazda jailbreak yapılmış 1.1.4 versiyonu yüklüdür ve üzerindeki programların tümü sorunsuz ve kilitlenmeden çalışmaktadır Ama istenirse fabrika ayarlarına sıfırlanabilir.

İş Bankası'nda hesabım var, Garanti de kabul edebilirim.

Takas ya da ürünü kılıfsız satmayı düşünmüyorum. Kılıf özel malzemeden, kolaylıkla temizlenebilen kaliteli bir üründür. Bu kılıfla birlikte, kargo alıcıya ait olacak şekilde son fiyat 340 YTL'dir ki bu da GittiGidiyor'daki fiyatından çok daha avantajlıdır.

Saygılarımla.

İyi akşamlar.
  • Ürün egzodia adlı üyeye satılmıştır.

Kendisi iyi niyetli ve dürüst bir insandır, çekinmeden alışveriş yapabilirsiniz.
  • Ürün tarafımdan alınmıştır,değerli yorumunuz ve ilginiz için teşekkür ederim kemal bey.Çarşamba günü cihazın gelmesini dört gözle bekliyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.