Şimdi Ara

## Aopen'den Yeni Sabit Disk Kutusu; AME 100 ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Aopen'den Yeni Sabit Disk Kutusu; AME 100 ##

Aopen 2.5" boyutundaki sabit diskler için yeni bir kutu hazırladı. AME-100 isimli yeni kutu sayesinde 2.5" boyutundaki disklerin harici depolama çözümü olarak kullanılabilmesine olanak tanınıyor. Alüminyum'dan hazırlanan yeni kutunun bu sayede ısı konusunda sıkıntı yaratmayacağı ifade ediliyor. USB 2.0 arabirimini kullanan ve 480MB/sn'ye kadar veri aktarımı hızı sunabileceği belirtilen Aopen AME-100'ün kutu içeriğine USB 2.0 Y kablosu ve deri HDD cüzdanı da ilave edilmiş. Biri güç ve data diğeriyse güç olmak üzere çift USB portuna sahip olan sabit disk kutusunun fiyatı hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• bu ülkemize gelirmi ki?
  • Güzel bir ürüne benziyo koy cebine git
  • Hoş gözüküyor. Ama 80GB 2,5" taşınabilir diskler 80 ytl civarlarına kadar indi zaten... Kutu alıp içine hdd koymak çok daha pahalıya mal oluyor. Zaten bunun gibi kaliteli bir disk kutusunu 60-70 liradan aşağıya vermezler gibi geliyor bana. Hatta dahada pahalı olabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: ELeCtRiCkChi

Hoş gözüküyor. Ama 80GB 2,5" taşınabilir diskler 80 ytl civarlarına kadar indi zaten... Kutu alıp içine hdd koymak çok daha pahalıya mal oluyor. Zaten bunun gibi kaliteli bir disk kutusunu 60-70 liradan aşağıya vermezler gibi geliyor bana. Hatta dahada pahalı olabilir

haklısın -
  • quote:

Orjinalden alıntı: max975

bu ülkemize gelirmi ki?

aopen in kasaları da geliyor muhakkak gelir..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ELeCtRiCkChi

Hoş gözüküyor. Ama 80GB 2,5" taşınabilir diskler 80 ytl civarlarına kadar indi zaten... Kutu alıp içine hdd koymak çok daha pahalıya mal oluyor. Zaten bunun gibi kaliteli bir disk kutusunu 60-70 liradan aşağıya vermezler gibi geliyor bana. Hatta dahada pahalı olabilir

• e-sata standartlassin artik.

usb hd performansini resmen katlediyor. bide harici usb hd lerde 7200rpm muhabbeti yapmiyorlarmi. 4200rpm olsa ne fark etcek usb nin vercegi en fazla 20-30mb/s
  • 2.5 inç 160 gb taşınabilir hard disk fiyatı 100 ytl seviyesine bile indi codegen marka ve içinde toshiba marka disk dulunuyo ben 320 gblık aldım 140 ytl ye ve çokta memnunum yanında deri klıfına kadar herşeyide var bu ürüne ayrıca para verip sonrada 2.5inç disk alıp içine koymakla uğraşmaya gerek yok yani
  • Tam taşınabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.