Şimdi Ara

CS hikaye..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
3.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben Ce-Se oynamayı çocukken öğrendim. Büyüklerimizden duyardık need backup çekmeyi. O zamanlar yoktu ekipmanım. Toplu mouse ile half-life oynardık. Mahallenin en sağlam aimine sahipsin derlerdi. Biz o zaman aimin ne olduğunu bilmezdik. Biz 5 kişiydik. Bilmeden clan kurmuşuz, ama haberimiz yoktu. Ne slogan attık, ne de mitinglere katıldık. Yoktu bizim zamanımızda LAN turnuvaları. Biz kendi halimizde çocuklardık. Bir gün bir mail geldi. LAN turnuvası var diyordu ıstanbulda diyordu. Ben seninle bu turnuvaya gidebilme ihtimalini sevdim. İlk maçtı. Heyecan vardı. Son adam dust2 de çukurdaydı. Sende 1 fb bendeyse 1 hg vardı. T idik. Daha yeni pişiyorduk. Oysa maçları pablik sanıyorduk. Ne acımasızca ateş açıyolardı, ne umarsızca hs atıyolardı. İnsan insana yapmamalıydı bunu. Çukurdaki adamı sen söylemiştin. Gördüm demiştin. Need backup çekmiştin. hg leri ve fb leri sallayıp çukura atlamıştık. Ama adam yoktu. Biz var sanıyorduk ama aldanmıştık, adam fake atmıştı. C4ü çözüyordu, ve biz öylece kalakalmıştık. Üşüyorduk, son eldi, alan kazanıyordu. Ve sen çektin De Ge yi adama tek attın. İlk kez tek attın. Keşke hayata da böyle tek atsaydın. Ama olmadı. Maçı kazanmıştık. Ama acılarımız devam ediyordu. Ben seninle secure yapma ihtimalini sevdim. Beyz'de bekleyip Ce Te lerin gelmesini görmek hoşuna gidiyordu. Net'te kral ama LAN da adam vuramıyordun. Herkes senden 'hile mi' diye şüpheleniyordu. Beraber rush yapar, hg leri atar, c4 kurmak için combat'a düşerdik. Ama sen, eko nedir bilmez Armırsız A-Ke 47 alırdın. C4 patlayana kadar orda bekler, patlamasını izlemekten zevk alırdın. Sen nuke'te rampa, dast2 de uzuna bakardın. infernoda Bye bakar, trainde kapalı tutardın. Ben senin glock, armır alma ihtimalini sevdim. Ne kolay hs yiyorduk ne kolay. Sanki herkes 16 bitte oynuyordu. Sanki biz anlamıyorduk. Biz kimseden korkmaz eko olsak bile coltların üzerine koşan çocuklardık. SG leri atacak yer bulur zaman geçirmek için haritayı boydan boya walk kasarak geçerdik. Yemek yemez, aç karnına Ce-Se oynardık. Ben seninle son adamın silahını düşürebilme ihtimalini sevdim. Dust2 de mer koşar fake atardık. Orta kapıyı SGler awp ile uzundan çıkardık. Hep beraber rush yapar ama her defasında 5 tane SG arasından sen vurulurdun. All talkı açar adamlara küfreder sonra banlardın. Pablik kasarken bile arkadaşlarına ezik muamelesi yapardın. Ne lamerler görmüştün oysa sen ne lamerler. Ben seninle Ce-Se oynama ihtimalini sevdim.

• adamın ses tonundan dinlemek daha bi güzel
  • quote:

Orjinalden alıntı: uAslAnkara

adamın ses tonundan dinlemek daha bi güzel

Paha biçilmez.

Mastercard.
  • emesenden yollayayım sana şunu böle yazmakla olmuo
    hatta daha güzel ses kayıtlarım da var göndereyim dedim ama sen istemedin
  • Seninle awp_battle de mangal yapabilme ihtimalini sevdim
  • Bunun Bi dE Msnde Seslisi Var Arkaya Acıklı MüziK Koymuşlar bi de Yarıldım
  • Bunun sesli modeli de mi varmış ?
  • Youtube'a Bülent Hanbay yazın Vol.1 ve Vol.2 si var mükemmel beyler
  • Saaaol

• Harbi bombaymışş..
  • Ben dedim size 'Get out of there its gonna to blow.' diye

Not: Bu cevap inco'nun 'Harbi BOMBA'ymış' cevabına ithafendir.
  • Dp | Lim
  • Güzel olmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: TechN9ne

Ben Ce-Se oynamayı çocukken öğrendim. Büyüklerimizden duyardık need backup çekmeyi. O zamanlar yoktu ekipmanım. Toplu mouse ile half-life oynardık. Mahallenin en sağlam aimine sahipsin derlerdi. Biz o zaman aimin ne olduğunu bilmezdik. Biz 5 kişiydik. Bilmeden clan kurmuşuz, ama haberimiz yoktu. Ne slogan attık, ne de mitinglere katıldık. Yoktu bizim zamanımızda LAN turnuvaları. Biz kendi halimizde çocuklardık. Bir gün bir mail geldi. LAN turnuvası var diyordu ıstanbulda diyordu. Ben seninle bu turnuvaya gidebilme ihtimalini sevdim. İlk maçtı. Heyecan vardı. Son adam dust2 de çukurdaydı. Sende 1 fb bendeyse 1 hg vardı. T idik. Daha yeni pişiyorduk. Oysa maçları pablik sanıyorduk. Ne acımasızca ateş açıyolardı, ne umarsızca hs atıyolardı. İnsan insana yapmamalıydı bunu. Çukurdaki adamı sen söylemiştin. Gördüm demiştin. Need backup çekmiştin. hg leri ve fb leri sallayıp çukura atlamıştık. Ama adam yoktu. Biz var sanıyorduk ama aldanmıştık, adam fake atmıştı. C4ü çözüyordu, ve biz öylece kalakalmıştık. Üşüyorduk, son eldi, alan kazanıyordu. Ve sen çektin De Ge yi adama tek attın. İlk kez tek attın. Keşke hayata da böyle tek atsaydın. Ama olmadı. Maçı kazanmıştık. Ama acılarımız devam ediyordu. Ben seninle secure yapma ihtimalini sevdim. Beyz'de bekleyip Ce Te lerin gelmesini görmek hoşuna gidiyordu. Net'te kral ama LAN da adam vuramıyordun. Herkes senden 'hile mi' diye şüpheleniyordu. Beraber rush yapar, hg leri atar, c4 kurmak için combat'a düşerdik. Ama sen, eko nedir bilmez Armırsız A-Ke 47 alırdın. C4 patlayana kadar orda bekler, patlamasını izlemekten zevk alırdın. Sen nuke'te rampa, dast2 de uzuna bakardın. infernoda Bye bakar, trainde kapalı tutardın. Ben senin glock, armır alma ihtimalini sevdim. Ne kolay hs yiyorduk ne kolay. Sanki herkes 16 bitte oynuyordu. Sanki biz anlamıyorduk. Biz kimseden korkmaz eko olsak bile coltların üzerine koşan çocuklardık. SG leri atacak yer bulur zaman geçirmek için haritayı boydan boya walk kasarak geçerdik. Yemek yemez, aç karnına Ce-Se oynardık. Ben seninle son adamın silahını düşürebilme ihtimalini sevdim. Dust2 de mer koşar fake atardık. Orta kapıyı SGler awp ile uzundan çıkardık. Hep beraber rush yapar ama her defasında 5 tane SG arasından sen vurulurdun. All talkı açar adamlara küfreder sonra banlardın. Pablik kasarken bile arkadaşlarına ezik muamelesi yapardın. Ne lamerler görmüştün oysa sen ne lamerler. Ben seninle Ce-Se oynama ihtimalini sevdim.

Alıntıdır dark passage l lim Alıntı oldugunu belirt

• Benim göbek adım aim ,gerçek adım hsdir
  • quote:

Orjinalden alıntı: darkswordman

quote:

Ben Ce-Se oynamayı çocukken öğrendim. Büyüklerimizden duyardık need backup çekmeyi. O zamanlar yoktu ekipmanım. Toplu mouse ile half-life oynardık. Mahallenin en sağlam aimine sahipsin derlerdi. Biz o zaman aimin ne olduğunu bilmezdik. Biz 5 kişiydik. Bilmeden clan kurmuşuz, ama haberimiz yoktu. Ne slogan attık, ne de mitinglere katıldık. Yoktu bizim zamanımızda LAN turnuvaları. Biz kendi halimizde çocuklardık. Bir gün bir mail geldi. LAN turnuvası var diyordu ıstanbulda diyordu. Ben seninle bu turnuvaya gidebilme ihtimalini sevdim. İlk maçtı. Heyecan vardı. Son adam dust2 de çukurdaydı. Sende 1 fb bendeyse 1 hg vardı. T idik. Daha yeni pişiyorduk. Oysa maçları pablik sanıyorduk. Ne acımasızca ateş açıyolardı, ne umarsızca hs atıyolardı. İnsan insana yapmamalıydı bunu. Çukurdaki adamı sen söylemiştin. Gördüm demiştin. Need backup çekmiştin. hg leri ve fb leri sallayıp çukura atlamıştık. Ama adam yoktu. Biz var sanıyorduk ama aldanmıştık, adam fake atmıştı. C4ü çözüyordu, ve biz öylece kalakalmıştık. Üşüyorduk, son eldi, alan kazanıyordu. Ve sen çektin De Ge yi adama tek attın. İlk kez tek attın. Keşke hayata da böyle tek atsaydın. Ama olmadı. Maçı kazanmıştık. Ama acılarımız devam ediyordu. Ben seninle secure yapma ihtimalini sevdim. Beyz'de bekleyip Ce Te lerin gelmesini görmek hoşuna gidiyordu. Net'te kral ama LAN da adam vuramıyordun. Herkes senden 'hile mi' diye şüpheleniyordu. Beraber rush yapar, hg leri atar, c4 kurmak için combat'a düşerdik. Ama sen, eko nedir bilmez Armırsız A-Ke 47 alırdın. C4 patlayana kadar orda bekler, patlamasını izlemekten zevk alırdın. Sen nuke'te rampa, dast2 de uzuna bakardın. infernoda Bye bakar, trainde kapalı tutardın. Ben senin glock, armır alma ihtimalini sevdim. Ne kolay hs yiyorduk ne kolay. Sanki herkes 16 bitte oynuyordu. Sanki biz anlamıyorduk. Biz kimseden korkmaz eko olsak bile coltların üzerine koşan çocuklardık. SG leri atacak yer bulur zaman geçirmek için haritayı boydan boya walk kasarak geçerdik. Yemek yemez, aç karnına Ce-Se oynardık. Ben seninle son adamın silahını düşürebilme ihtimalini sevdim. Dust2 de mer koşar fake atardık. Orta kapıyı SGler awp ile uzundan çıkardık. Hep beraber rush yapar ama her defasında 5 tane SG arasından sen vurulurdun. All talkı açar adamlara küfreder sonra banlardın. Pablik kasarken bile arkadaşlarına ezik muamelesi yapardın. Ne lamerler görmüştün oysa sen ne lamerler. Ben seninle Ce-Se oynama ihtimalini sevdim.

Alıntıdır dark passage l lim Alıntı oldugunu belirt

Herkes biliyor zaten gerek yok. isteyene de söylerim.

• quote:

Orjinalden alıntı: Coming

Benim göbek adım aim ,gerçek adım hsdir

En Çok Orda Koptum
  • Sesli dinlemek daha iyi olur tabi adamın anlatışı süperdi
  • Evet anlatışı çok güzeldi. Tavsiye ederim herkese.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: uAslAnkara

adamın ses tonundan dinlemek daha bi güzel

Paha biçilmez.

Mastercard.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.