Şimdi Ara

Tost Makinası Tavsiyeleriniz Lütfen! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
4
Favori
113.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NmKrts

quote:

Orijinalden alıntı: instructor12345

quote:

1982 senesinden beri üretmiş olduğumuz bir ürünü burada görmek beni çok duygulandırdı. Yapılan iyi veya kötü eleştirilere rağmen bu ürünü senelerdir türk halkının kullanımına ve beğenisine sunmaktan büyük gurur duyuyoruz. Ürünlerimizle alakalı değişik seçenekler mevcut.

Sade Tost Makinası (Komple Aluminyum)
    İçi Greblon Tost Makinası ( İçi non stick teflon kaplamasıyla kaplı)
    İş-Dış Greblon Tost Makinası ( İş ve Dış teflon kaplı)
    Mega Tost makinası ( Diğer ürünlere oranla daha kalın,ve daha dayanıklı)

Tüm ürünler için

www.tashanmutfak.com.tr
    http://www.facebook.com/group.php?gid=320390223337

Eleştri ve istekler için

info@tashanmutfak.com.tr

merhaba,
    ürününüz BİM'de satılanlardan mı ?
    Mega tost makinesi teflon kaplama mı ?
    fiyat bilgisi verebilir misiniz ?

Bimde satılan üründe bize ait. Tarafımızca yapıldı. Bir kaç çeşidi daha mevcut.

eskiden teflon kaplama değildi bu ocak üstü tost makineleri, artık hepsi teflon kaplama.
    yok mu standart alüminyum olanından ? veya demir döküm ?

• KORKMAZ A329-06 TOSTKOLİK kullanan arkadaşlardan yorum rica ediyorum. Memnun musunuz?

Bastırdığımda arka tarafı kalkmyacak, ve dolayısıyla ince tostlar yapabileceğim bir makine arıyorum. Bütün konuyu okudum, mutabık kalınamamış hiçbir makinada.
  • mutabık kalınamamasının sebebi kişilerin önceliklerinin farklı olmasından diye düşünüyorum.

kimi fiyatı uygun olsun istiyor, kimi büyük olsun kimi çelik vs.
    benim olmazsa olmazım sağlıklı olması açısından teflonla kaplı olmamasıydı. buldum, sorgusuz sualsiz aldım.
    çok da memnunum. hem görüntüsü hem işlevleri açısından bana göre on numara.

sorunuza gelince, korkmaz a329-06 nın üst tarafı sabit değil, zaten hiçir makinada da değildir tahminimce
    ama bastırdığınızda arkası da kalkmıyor, siz kaldırmak isterseniz elinizle ayarlayabiliyorsunuz.

umarım yardımcı olabilmişimdir.
  • 2 tane tost makinesi kullandım hala memnun değilim ...
    geçen yıllarda korkmaz marka ayarlanabilir yükseklik vs bir makine aldım tost yapmak eziyet bastırdığımda makinenin arka tarafı kalkıyordu birkaç ay idare ettim resmen tost yaparken spor da yapıyordum :) sonra yanına mini bir sinbo tost makinesi aldık bu güzel kilitleme mandallı var önde ekmegi koy mandaldan kapat gitsin fakat bu da tost alanı çok küçük 1 parca tost yapıyor aradığım işte böyle mandallı fakat biraz daha büyük bir tost makinesi max 100 liraya kadar bir makine önerebilir misiniz ? teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkness

KORKMAZ A329-06 TOSTKOLİK kullanan arkadaşlardan yorum rica ediyorum. Memnun musunuz?

Bastırdığımda arka tarafı kalkmyacak, ve dolayısıyla ince tostlar yapabileceğim bir makine arıyorum. Bütün konuyu okudum, mutabık kalınamamış hiçbir makinada.

A328 tavsiye ederim,cok memnunum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi impressM -- 27 Mayıs 2013; 16:31:31 >
  • arkadaşlar kenwood 400 ile ince tostlar yapılıyor mu ? tost yaparken makinenin arkası kalkıyor mu ? ekmeği iyice sıkıştırabiliyor muyuz ?
    teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi impressM -- 27 Mayıs 2013; 16:32:42 >
  • n11'den 86 liraya aldığım a328 geldi ve gerçekten çok başarılı.
    Bu zamana kadar evde yaptığım tostlar tost değilmiş meğersem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatixx

n11'den 86 liraya aldığım a328 geldi ve gerçekten çok başarılı.

merhaba
    hayırlı olsun hocam.
    bu tost makinesi ile ince tostlar yapabiliyor musunuz ? tost yaparken makinenin arkası kalkıyor mu ve tost yaparken ekmeği iyice sıkıştırabiliyor musunuz ?
    teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: impressM

quote:

merhaba
    hayırlı olsun hocam.
    bu tost makinesi ile ince tostlar yapabiliyor musunuz ? tost yaparken makinenin arkası kalkıyor mu ve tost yaparken ekmeği iyice sıkıştırabiliyor musunuz ?
    teşekkürler.

Sağolun öncelikle.
    Arkası kalkmıyor tabii ki de.
    Makinanın hem kendisi hemde üst kapağı oldukça ağır olduğu için gayet iyi baskı yapıyor ve birazda kendinizde baskı yaparsanız büfelerde kantinlerde satılanların aynısı oluyor.
    Forumda a328i çok övüldüğü için tercih etmiştim gayet iyi bir tercih olmuş kararsızlıkta kalanlar hiç tereddüt etmesinler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bilgi için teşekkür ederim.
  • quote:

Cok iyi fiyata almışsiniz,150tl ye almıştım sanırım ben.cok memnunum tavsiye ederim herkese.

• quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

quote:

Cok iyi fiyata almışsiniz,150tl ye almıştım sanırım ben.cok memnunum tavsiye ederim herkese.

n11 e baktım 160 TL den aşağı fiyata a328 yok siz nerden aldınız 86 TL ye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brigade34

quote:

quote:

n11 e baktım 160 TL den aşağı fiyata a328 yok siz nerden aldınız 86 TL ye.

N11'de 100 liralık hediye kuponum vardı onu kullandım fakat aldığım mağaza şu anda 159 düşürmüş şimdi alsam daha ucuza gelicekti neyse artık.
    Bu arada yanlış hatırlamışım 88liradan almışım.
     Tost Makinası Tavsiyeleriniz Lütfen!

• İyi makineler varmış
  • quote:

quote:

quote:

quote:

1982 senesinden beri üretmiş olduğumuz bir ürünü burada görmek beni çok duygulandırdı. Yapılan iyi veya kötü eleştirilere rağmen bu ürünü senelerdir türk halkının kullanımına ve beğenisine sunmaktan büyük gurur duyuyoruz. Ürünlerimizle alakalı değişik seçenekler mevcut.

Sade Tost Makinası (Komple Aluminyum)
    İçi Greblon Tost Makinası ( İçi non stick teflon kaplamasıyla kaplı)
    İş-Dış Greblon Tost Makinası ( İş ve Dış teflon kaplı)
    Mega Tost makinası ( Diğer ürünlere oranla daha kalın,ve daha dayanıklı)

Tüm ürünler için

www.tashanmutfak.com.tr
    http://www.facebook.com/group.php?gid=320390223337

Eleştri ve istekler için

info@tashanmutfak.com.tr

merhaba,
    ürününüz BİM'de satılanlardan mı ?
    Mega tost makinesi teflon kaplama mı ?
    fiyat bilgisi verebilir misiniz ?

Bimde satılan üründe bize ait. Tarafımızca yapıldı. Bir kaç çeşidi daha mevcut.

eskiden teflon kaplama değildi bu ocak üstü tost makineleri, artık hepsi teflon kaplama.
    yok mu standart alüminyum olanından ? veya demir döküm ?

Kusura bakmayın. Çok fazla giremediğimden dolayı cevap veremedim. Evet daha kaliteli kaplamasız yada kaplamalı modeller mevcut. Web sayfamızdan ürünleri görebilirsiniz. Teşekkürler.

• quote:

quote:

KORKMAZ A329-06 TOSTKOLİK kullanan arkadaşlardan yorum rica ediyorum. Memnun musunuz?

bu a328 olan dik konumda muhafaza edilebiliyor mu acaba? yanıtlarsanız çok sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: universall

quote:

quote:

bu a328 olan dik konumda muhafaza edilebiliyor mu acaba? yanıtlarsanız çok sevinirim..

Edilmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: eozen81

Arkadaşlar daha 1,5 senelik Arçelik K-2367 marka tost makinamızda sorun yaşıyoruz, artık içine konan tost ekmekleri güya yapışmaması gereken teflonlara yapıştırmaya başladı

Tost Makinası Tavsiyeleriniz Lütfen!

İçinde en az 3-4 tane tost ekmeği koyup tost yapabileceğim şöyle güncel iyi bir model öneriniz var mı acaba?

Aynısından ben kullanıyorum her görüşüm de bir daha Arçelik almam diyorum o kadar dandik.

quote:

Orijinalden alıntı: leoxbjk

arkadaşlar elektriğin pahalı olduğu bir devirde ocakta da doğalgazın ucuz olmasının nimetlerinden niye faydalanmayalım ki. yok mu şu piyasada dökümden ocak üstü tost makinesi satan bir vatandaş ?

10 dk lık elektrik yerine gaz kullanmayı planlıyorsun tasarruf için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1080p -- 18 Kasım 2013; 11:09:08 >

• Burada küçük ve işlevsel bir tost makinası bulunuyor burada.Fiyatıda uygun tabi karar size kalmış aldığınız makinayla lezzetli tostlar pişirmeniz dileğiyle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rapperboy2 -- 18 Kasım 2013; 11:41:27 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.