Şimdi Ara

## Zalman'dan Yeni İşlemci Soğutucusu; CNPS7000C-Cu ##

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
3.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Zalman'dan Yeni İşlemci Soğutucusu; CNPS7000C-Cu ##

Yüksek performanslı soğutucularıyla tanınan Zalman, işlemciler için hazırladığı CNPS7000C-Cu kod adlı yeni modelini duyurdu. AMD'nin soket AM2/940/939/754, Intel'in ise LGA775 formundaki güncel işlemcileriyle kullanılabilen soğutucu, bakır tabanlı yapısı ile dikkat çekiyor. Isı iletim teknolojisinin yer almadığı CNPS7000C-Cu, 109 x 107 x 63 mm boyutlarında ve 750 gram ağırlığında. Sıcaklığa göre dönüş hızı 1350 ile 2400 rpm arasında değişen ve dönüş hızına göre 17-24 dbA arası gürültü yaratan 70mm'lik fan ile donatılan yeni soğutucunun CNPS7000C-Cu LED kod adlı alternatif bir modeli daha bulunuyor ve isimden de anlaşılabileceği üzere ikinci model LED destekli fanı ile ilk modelden ayrılıyor. Önümüzdeki günlerde kullanıma sunulması beklenen soğutucunun fiyatı hakkındaysa henüz net bir bilgi bulunmuyor.

## Zalman'dan Yeni İşlemci Soğutucusu; CNPS7000C-Cu ##
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 70mmlik fanın ne kadar performans vereceği tartışılır, fiyatı da ona göre düşük olsun artık
    haber için teşekkürler
  • Güzel birşeye benziyor ama 7cm'lik fan biraz tereddüt ettiriyor :S
  • zalmanın birtek beğendiğim ürünleri fan kontrolleri
  • 7000b den çok farklı değil gibi ama....
    7000b de gayet performanslı bir ürün hala kullanmaktayım prescott zamanında almıştım
  • fan biraz küçük sanki
  • soutucu deil uyumluluk aparatları yenilenmiş ve yeni model gibi lanse edilmiş

biz bunu 3700+ 89watt sandi üzerinde kullanıorus ve çok başarılı soutma elde ediorus 7cm fan sorun gibi gözükmesin
  • GEÇ BUNLARI YA ZALMAN fln alıcaksanız ultra 120 extrem titan amanda vea su soğutma ....
  • Fiyatı sanmıyorum ki 100ytl üstü olsun.
    Öyle ahm şahm bir performans da beklemiyorum ben. Orta derece bi soğutucu gibi gözüküyor.

Teşekkürler
  • İşe yaramaz.
  • bende zalman 7300 ü var 11cm lik.Ona 70 ytl vermiştim.O zaman bunun 50ytl filan olması lazım en fazla
  • zerotherm nirvana aldım 125w 6400 işlemcim 3.5 ghz de max 60 derecede... fanda ses yapma yalpalama faln hic bişi yok. thermaltake kasadaki iki kırmızı fan zortlarken hala işlem yapabilen zerotherm fanına hayran kaldım diyebilirim. zerotherme 5 star veriorum... saygılar
  • CNPS9900 ne zaman çıkacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: ugacomtr

zerotherm nirvana aldım 125w 6400 işlemcim 3.5 ghz de max 60 derecede... fanda ses yapma yalpalama faln hic bişi yok. thermaltake kasadaki iki kırmızı fan zortlarken hala işlem yapabilen zerotherm fanına hayran kaldım diyebilirim. zerotherme 5 star veriorum... saygılar

hayır soğutucun zalman olsa bişey demiycem ama ben konuyla bi alaka kuramadım mesaj arasında.....ilginç.............
  • bu resimdeki zalman 7700 cpu deilmi aynısı ben 3.2 işlmci üzerinde kullanıyorum ve stok fandan pek farkını görmedim
  • ben zalmanın 9700 serisinin bir üst seviyesini bekliyorum harika birşey
  • klasik zalman tasarımı bir fan olmuş.hiç kullanmadım zalman soğutucu ama sistem yenileme yaptığımda işlemci ve ekrankartı soğutucu seçimi için ilk marka olucak.
  • benzeri ürünler piyasada gırla çıkarmasına hiç gerek yoktu aynıları zaten mevcut
  • zalmanın cpns 7000cu, cpns7700cu ve 9700led modellerini kullandım. bu bizim bildiğimiz 7000 cu değil mi? diğer saydığımız soğutuculardan performans olarak bir eksiğini görmedim. fan devir hızı 2400rpm'ye çıkıyor ki gayet iyi soğutuyor. çok yer de kaplamıyor. ideal ve güzel bir soğutucu.

quote:

Orjinalden alıntı: Confusion

soutucu deil uyumluluk aparatları yenilenmiş ve yeni model gibi lanse edilmiş

biz bunu 3700+ 89watt sandi üzerinde kullanıorus ve çok başarılı soutma elde ediorus 7cm fan sorun gibi gözükmesin

@Confusion hocam sizde olan fan cpns7700cu'dur değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UzunERdem -- 7 Eylül 2008; 2:44:28 >
  • aslında herkesin aksine ben bu fanı iyi soğutur olarak görüyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.