Şimdi Ara

## Everest 4.60 Kullanıma Sunuldu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
4.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Donanım severlerin kullandığı popüler uygulamalardan biri olan Everest'in 4.60 sürüm numaralı yeni versiyonu yapımcı firma Lavalys tarafından yayınlandı. Hem Ultimate hemde Corporate versiyonları anons edilen uygulamanın yeni versiyonunda gelen bazı yenilik ve değişiklikler şu şekilde;

- AMD'nin Puma ve Intel'in Centrino 2 platformlarıyla her iki firmanın yeni mobil işlemcilerine destek. AM
    - Atom platformu için optimize edilmiş CPU ve FPU testleri, ayrıca aralarında Acer Aspire One, Asus Eee PC, HP 2133, Medion Akoya Mini ve MSI Wind'ın bulunduğu popüler netbook'lar içn geliştirilmiş destek.
    - G43/G45/P43/P45, nVIDIA nForce 790i SLI ve nVIDIA MCP79/7A gibi yeni yonga setleri için yonga seti bilgi, bellek SPD detayları ve gelişmiş DDR3 desteği.
    - VIA C7 ve VIA Nano serisi işlemciler için donanımsal hızlandırma, multi-threaded AES veri şifreleme testleri
    - ATI Radeon HD 4850, 4870, 4870 X2; nVIDIA GeForce 9800 GT, GTX 260, GTX 280 serisi ekran kartları için detaylı bilgi, OpenGL ve DirectX bilgileri ile sıcaklık takibi
    - Preliminary support for the upcoming Intel Core i7 "Bloomfield" and Intel Xeon "Gainestown" processors utilizing Intel QuickPath architecture
    - Dell'in Precision serisi iş istasyonları, T-Balancer bigNG ve miniNG kontrolcüleri için ısı, voltaj ve fan hızı bilgileri

Detaylı bilgi için;
    http://www.lavalys.com/products.php?lang=en
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• açıkça söylüyorum everet'i ilk kez bu kadar işe yarar upgrade edilmiş gördüm
  • cok baba program ya
    bilgisayar hakkinda nerdeyse herseyi soyluyor
  • valla 4.50 sini keyifle kullandım bunu da kullanacağım...
  • Everest
  • gerçekten everest çok iyi program
  • Everest gerçekten güzel ve yararlı bir proğram , haber için teşekkürler.
  • Gerçekten yararLı bi prog. haber için tşkLer
  • haber için teşekkürler fx57
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hs*ManiA

Gerçekten yararLı bi prog. haber için tşkLer

Türkçe'mizde küçük "l" harfi de bulunmaktadır. Nereden geldi bu "L" anlamadım....
    Konuya cevap olarak da ; Benim güncellememe gerek yok sanırsam. İşime yarar güncellemeler içermiyor.
  • İndirelim
  • quote:

Orjinalden alıntı: ramdeon

quote:

Orjinalden alıntı: Hs*ManiA

Gerçekten yararLı bi prog. haber için tşkLer

Türkçe'mizde küçük "l" harfi de bulunmaktadır. Nereden geldi bu "L" anlamadım....

ELim aLışmış l yazarken shifte basıyorum ne var bunda bu kadar buyutecek
  • İndirdim bile Bilgilendirme için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasan_hzl -- 6 Eylül 2008; 14:32:08 >
  • tşk..

bu arada.

quote:

Orjinalden alıntı: ramdeon
    sanırsam.

senin kapının önüde pek temiz sayılmaz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forvet09 -- 6 Eylül 2008; 13:37:14 >
  • ısı göstergelerinde bir değişme olsaydı daha ii olurdu ya da geliştirilseydi
  • İlacı da çıkmış mı?
  • Everest hakkaten güzel program :) torrentten ilacınıda buluruz :)
  • bakalım nasıl ama bende hep hard disklerde sorun oluyor göstermiyor ama
  • quote:

Orjinalden alıntı: mamad

İlacı da çıkmış mı?

• benim ekran kartinin ramlerinin hizini gosteriyor ama gpusunu gostermior 40 yil arasam bulunmaz ama gostermiyo iste
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.